320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Christian Nerlinger has revealed that Bayern Munich are intersted in signing two to three new defenders. Rumours of a €60m budget are false.
    Vähemalt midagigi hingele, seoses uute kaitsjate ostuplaaniga.
    Olgu siis krabisevat, palju on.

    Bayern Munich winger Arjen Robben has urged his club to sign Ajax right back Gregory van der Wiel when the transfer window reopens this summer.Over the last year, Robben and van der Wiel have formed an impressive partnership for the Dutch national team. With the pair in position on the right side, the Netherlands finished runners-up at the 2010 World Cup. The Oranje have since won all six of their Euro 2012 qualifiers, scoring more goals than any other team.

    Should Bayern make a move for Van der Wiel, they will have to fight off interest from several European giants. In recent months, the talented right back has again been linked with Manchester City, Milan, Juventus, Barcelona and Real Madrid.

    Oleks ta siis hea mees...
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      http://www.bild.de/sport/fussball/ma...9350.bild.html -link Neueri jutu kohta. Kuigi Bayerni bossid on rääkinud, et nende tasemega meeskond vajab igale positsioonile kaht maailmaklassi mängijat, arvan ma et nad toovad suvel ühe äärekaitsja ( kas siis Coentrao VÕI Wiel) ja ühe keskkaitsja. Siis saaks Gustavo mängida keskpoolikus ja kui vaja asendada nii vasak- kui ka keskkaitsjat. Klose lahkumine pole päris kindel minu arust, see selgub veel.
      JK Welco Elekter

      Kommentaar


        Mis arvate, kas Olic Heynckesi käe all ka mänguaega hakkab saama?
        Fränki juba naljalat pingile ju ei kukuta.
        Gomez ka praegu ikka kindel mees põhisse, tundub.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          ...ja Müller ka heas hoos. Ma arvan, et ta peab kõigepealt ennast oma parimasse vormi ajama ja siis ootama jääma, et keegi vigastada saaks või mingil muul põhjusel mängida ei saa. Umbes nii nagu Gomezil läks...pidi pikka aega ootama, millal kauem kui 15 minutit mängida saab...ja siis kui lõpuks sai, hakkasid ka väravad tulema.
          JK Welco Elekter

          Kommentaar


            Coentrao variant muutus üpris ebatõenäoliseks kuna mees ütles, et ei taha Benficast lahkuda ning soovib, et Bayernist talle enam ei helistataks.
            JK Welco Elekter

            Kommentaar


              Valencia Ricardo Costa ja Kayserispori Serdar Kesimal on uusimad nimed, kelda Bayerniga kihlatakse.
              Varsti jääb mulje, justkui üritatakse Bayern kõikide maakera kaitsjatega paari panna.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Pole viimase aja Lverkuseni mänge vaadates taktikasse süvenenud, aga unistan 4-1-3-2 taktikast, proovida võib 4-4-2´te ka, aga esimene meeldib mulle rohkem. Kahe ründajaga sellepärast, et Olic uuesti vormi ajada ja Špeharile võimalus anda, südamest loodan, et tema soetatakse, no matter what it takes.

                Transferide jutte hakkab suve lähendes niivõinaa järjest juurde tekkima, iseasi kas kõike neid tõsiselt võtta saab. Coentrao ära ütlemine on kurvastav, eelistaksin/eelistasin teda van der Wielile, seda suurem surve jääb viimase soetamisele ka. Ühte superstaari on kaitsesse vaja hirmsasti.


                Algselt postitas Tim6 Vaata postitust
                Klose lahkumine pole päris kindel minu arust, see selgub veel.
                Eelmisel lehel või paar lehte tagasi ühes mel´i postituses oli Hoeneß mingis loos minu arust kindlalt väitnud, et Klose lahkub, kerge meeskonna noorendamine võibolla, ega Olic ka noor enam pole.

                Igale kohale uute kaitsjate saabumisega on üsna suur valik, eriti kaitsvamate poolikute kohtadele. Pakuks Tymo lahkumist suvel, konkureerida Gustavo, Schweini ja äsja lepingut pikendand Kroosiga pole mõistlik ei talle, ega meeskonnale. Kritiseerisin kõva tööd Neueri suunal, aga praegu loodan üha rohkem ja rohkem, et ta siiski tuuakse.

                _____________________Gomez______________________

                ____________Špehar/Olic____________________________


                Ribery_____________Müller/Špehar_______________Robben

                _______________Schweini/Kroos/Gustavo_______________


                Lahm____________X________________X___________GvdW

                ______________________Neuer_______________________

                Minu starting 11 mõningate valikutega, muidugi on valikuid veel, paar väga head esitust se hooaeg teinud Contento tuleb esimesena pähe. X´id siis sisse ostetevad uued kaitsjad kui kellegil tõsimeeli peaks küsimus tekkima, et mis need on. Van der Wiel pole veel kindel, aga suurt vastuolu mul tema vastu ka pole ja remõeldes tundub tema ka super valik. Niiet, võiks temagi liituda meiega. Pappi läheb suvel palju, aga arvan, et kui jägmine hooaeg katastroof ei tule on se suvi viimase paari aasta suurim ostude aeg, miks mitte.

                Kommentaar


                  Vähemalt Gomez ja Ribery on andnud suusõnalise tõotuse jäämaks tulevaks hooajaks ka Münchenisse.
                  Tulgu siis Meistrite Liiga või Euroopa kopsik.
                  Olen suht veendunud, et ka Robben jääb kõigest hoolimata paigale.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Müller viis meid siis kohe algul 1:0 ette, Robben võitis keskväljal palli ja leidis kastist Mülleri, kes selle väravasse toimetas!

                    Kommentaar


                      Hilinemisega viskan siia tänase koosseisu Nürenbergi vastu :

                      ----------------- Kraft--------------------
                      --Lahm----Gustavo--Badstuber----Pranjic--
                      ---------- Kroos--Schweinsteiger----------
                      --Robben---------Müller----------Ribery---
                      -----------------Gomez-------------------

                      Kommentaar


                        Esimest korda veab myp2p mind alt. Vähe streame ja need mis on, on ka tükkivad, aga õnnestus leida mingist suva kohast leida Mülleri värav juba.



                        E: "videos" peale tuleb alt klikata nägemiseks

                        Kommentaar


                          Taaskord imeline tulemus.
                          Seekord siis ei suudeta midagi enamat närusest viigist Nürnbergi vastu.
                          Eduseis anti taaskord ära ja kuigi mängu ei näinud, võiks oletada, et ega midagi ei loodud ka suurt.
                          Samas Hannover kottis Mainzi ära ja läks jälle tabelis kolmandaks, kohe meie ette.
                          Selliste tulemustega ikka CL-i asja pole küll, ma pakun.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Vägisi hakkab Euroopa Liiga poole kiskuma. Tundub, et meestel motti üldse pole, suva kas CL või EL nende seisukohalt.
                            Samuti mängu ei näinud, aga julgen arvata, et keskkaitse sai taas saatuslikukus. Kohe peaks saama Eurosport2 pealt videolindilt mängu üle vaadata.

                            Kommentaar


                              Mülleri kiituseks seda, et mõnusalt külma närviga mängija ju tegelikult.
                              See värav Nürnbergile oli päris rahulik tegutsemine sellise surve all.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Kraft või Neuer, vahet pole.
                                Mõlemad ekslevad kastist väljas ja imevad poole platsi pealt väravaid.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X