320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dzeko veedab ühe hooaja veel ManCis, ma arvan. Shitty ei taha teda veel minema lasta.

    Aga kui keegi viitsib, siis võib minu ettekuulutse üles otsida, ma ütlesin juba tema ülemineku ajal, et las läheb, kukub läbi (mida ta küll täielikult teinud ei ole, kui tõele au anda) ja siis tuleb odavama hinna eest Bayernisse...

    Kommentaar


      Miks teil kedagi ründefaasi vaja on, kui just keegi lahkumas pole?

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Miks teil kedagi ründefaasi vaja on, kui just keegi lahkumas pole?
        Sellepärast, et Gomeze esitused on nagu ameerikamäed ja väärilist asendust pole võtta juhuks kui tal kehv päev on ?

        Ja pealegi on jutte nii Peterseni kui Olici lahkumisest... eriti just horvaadi minekust, niiet see on natukene küsitava väärtusega küsimus ka.

        Kommentaar


          Praeguse seisuga oleks tõenäolised lahkujad:

          Olic (peaaegu kindel, et läheb Wolfsburgi)
          Pranjic (ütles intervjuus, et lahkub suvel kindlasti)
          Usami (laenu lõpp)
          Breno (Ma tõesti ei usu, et temast Bayernis enam mingit asja saab. Klubi tegi kõik, et vangist välja saada ning et ta treeninglaagrisse võiks kaasa minna ja tänuks kritiseerib ta klubi kuskil twitteris + igasugused vigastused.)
          Petersen (tõenäoliselt laenule, ei usu müümist)
          Butt (karjääri lõpp)

          Vähemtõenäolised lahkujad: van Buyten, Contento, Tymo

          Kommentaar


            Dzekot ? Teete nalja ??
            Ma ei saa aru, miks on meil vaja jälle suurt ja tugevat ründajat, kes õhus on kunn, aga jalaga mängus mitte just nii osav. Tahaks just kiiret ja teravat ründajat Gomeze asenduseks..
            Kõik räägivad, et oh Gomez puujalg ja pole mingit lontut sinna veel vaja ja kiidate nüüd Dzeko võimalikku ostu ? No tõesti andke andeks.

            Kommentaar


              No ideaalis olekski kahte meest vaja- sellist kiiret ja mürgise jalaga meest, kelle heaks näiteks on Agüero (mitte et ma ootaks tema ManCist äratoomist, aga näitena lihtsalt) ja siis Dzeko oleks üsna pädev tegelane minu meelest. Sest Bayerni suurune klubi ei saa läbi ajada ühe ega kahe ründajaga... Kui Olic,Petersen või mõlemad on lahkumas siis oleks kedagi ju vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                No ideaalis olekski kahte meest vaja- sellist kiiret ja mürgise jalaga meest, kelle heaks näiteks on Agüero (mitte et ma ootaks tema ManCist äratoomist, aga näitena lihtsalt) ja siis Dzeko oleks üsna pädev tegelane minu meelest. Sest Bayerni suurune klubi ei saa läbi ajada ühe ega kahe ründajaga... Kui Olic,Petersen või mõlemad on lahkumas siis oleks kedagi ju vaja.
                No Shaq on tulemas ju selleks 'mürgiseks' vennaks, sest kui Robbery terve on siis, neid pingile ei jäta ja Shaq nr. 10 peale oleks suht okei...või?
                Kaitjatest ma olen mõlend, ja mingi huvi oli ka meilt kunagi, Jan Vertongheni suunas, tuleks mingi 20-25 milli hakkama panna (mida ofkäärs ei panda), a super täiendus oleks.

                Kommentaar


                  Kui Dzeko ja Gomez korraga väljakul viibiks, siis oleks Bayern tõenäoliselt õhus väga hea ja kastis üsna surmav.
                  Arvestades muidugi seda, et mõlemad meie ääred armastavad tsenderdamise asemel sisse lõigata, kaoks asjal mõte.
                  Pigem jah peaks teine vend olema selline nobe ja tehnikast pungil triblingukunn.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Dzeko pole mängustiililt üldse Gomezele sarnane mängija ju. Ma usun just et ta tooks teise dimensiooni meie mängu juurde. Samas nõustun et kiiret triblajjat oleks rohkem vaja, kui Olic minemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      No Shaq on tulemas ju selleks 'mürgiseks' vennaks, sest kui Robbery terve on siis, neid pingile ei jäta ja Shaq nr. 10 peale oleks suht okei...või?
                      Kaitjatest ma olen mõlend, ja mingi huvi oli ka meilt kunagi, Jan Vertongheni suunas, tuleks mingi 20-25 milli hakkama panna (mida ofkäärs ei panda), a super täiendus oleks.
                      Ei tea, ma ütleks, et ta on mõeldud eelkõige selleks, et kui Frank või Arjen väljas on, siis äärtelt teravus ei kaoks. Kui kumbki vormist ära on, siis nende asemel ja kui mängulõpus vaja teravust luua. Vahel harva võib mängida nr 10 kohal ka, aga ma pidasin silmas just sellist ainult väravale orienteeritud, puhtatõulist ründajat silmas ausaltöeldes.

                      Sellega olen nõus, et Dzeko ja Gomez pole täpselt sama stiiliga, aga samas sarnasusi võib kindlasti märgata.

                      Ja Ajaxi kapteni eest ei maksta kindlasti mitte nii palju. Ta on soovinud ise lahkuda ja igal pool on spekuleeritud hinnast pigem 15 miljonit. Lisaks ei pea teda vajalikuks täienduseks, ei ole eriline upgrade Boatengile ja Badstuberile... kui siis kedagi kes tõesti on maailma vaieldamatus tipus. Kuigi samas praegu on keskkaitse üsnagi õhukene.... võta nüüd kinni. Kui mõistliku hinnaga saaks siis vb krabaks ära, samas konkurents on meeletu.

                      Kommentaar


                        utoopia, kui kedagi lahkumas ei ole esikoosseisust siis ei tule küll kedagi juurde väljaarvatud võibolla üks äärekaitsja. Eriti veel mingid ulmeliselt head ja kallid mängijad. Tuleb see mis puudu on, kvaliteetne rotation, Shaqiri ja ka arvatavasti Dante.

                        Kommentaar


                          Võiks tulla Götze ja Hummels! Kuigi põhimõtteliselt võimatu...
                          Mina pooldaks ründes sel juhul Götze ja Müllerit. Müller saaks peaaegu ka pea pallidega hakkama ja tehnika oleks võimas kahepeale

                          Kommentaar


                            Meie järgmine teisipäevane vastane suutis karikamängus 3. liiga meeskonnale kaotada.
                            Get Live Football Scores and Real-Time Football Results with LiveScore! We cover all Countries, Leagues and Competitions in unbeatable detail. Click Now!

                            Samuti kaotati mõned päevad tagasi enda kodus Dijonile, kes on selle võiduga hetkel 3 punkti väljalangemistsoonist eespool, 1-2.

                            Kommentaar


                              Üle 150s riigis näeb mängu otse täna, aga meie ei kuulu sinna hulka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jürks Vaata postitust
                                Meie järgmine teisipäevane vastane suutis karikamängus 3. liiga meeskonnale kaotada.
                                Get Live Football Scores and Real-Time Football Results with LiveScore! We cover all Countries, Leagues and Competitions in unbeatable detail. Click Now!

                                Samuti kaotati mõned päevad tagasi enda kodus Dijonile, kes on selle võiduga hetkel 3 punkti väljalangemistsoonist eespool, 1-2.
                                6 järjestikust kaotust, kui nüüd päris lõpuni välja minna...
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X