320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Seda ma ütlesingi ju. Et annaks Neuerile selle 2020 EM veel ja siis Ter Stegen platsile.
    Minu paha, ilmselt unisest peast tingituna sain valesti aru esimese hooga.
    Loodan, et oled piisavalt suuremeelne ja annad mulle andeks selle eksimuse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Minu paha, ilmselt unisest peast tingituna sain valesti aru esimese hooga.
      Loodan, et oled piisavalt suuremeelne ja annad mulle andeks selle eksimuse.
      Kahjuks pole see võimalik. Foorumis solvumine on ikkagi õudne kogemus.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Kahjuks pole see võimalik. Foorumis solvumine on ikkagi õudne kogemus.
        No krt küll, äkki kuidagi ikka saab, kui ma päris siiralt kahetsen... rohkem kui EKRE Kolmanda Riigi lagunemist, rohkem kui Rõivas Malaisia visiiti, rohkem kui Saver oma kihlvedu, palju rohkem kui Evelin Ilves oma kleidimüüki ja häbi tunnen ka kamaluga korda kilo/kaks kuubis. Aga ma muidugi mõistan, kui see pole piisav. Tean et ma ei suuda seda heastada ega seda valu sinu hingelt pühkida. Ma palun, ma anun, sinu nime hüüan ja seda parandada püüan. Olin rumal, olin noor aga õppust võtsin ja paindun kui pajukoor. Anteeksi!

        Kommentaar


          Ei saa salata
          Siit tüli võinuks alata
          Siiski andestada suudan
          Nii foorumi taas sõbralikuks muudan

          Ega peale sellist turniiri ju koondisest polegi midagi asjalikku rääkida, et luuletagem.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Napikas aga rahu jälle majas

            Suht nüri on jah MMi jälgida ilma Saksamaata, ma kohe ei oska ja ei suuda otsustada, et kelle poolt nüüd olla...

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Napikas aga rahu jälle majas

              Suht nüri on jah MMi jälgida ilma Saksamaata, ma kohe ei oska ja ei suuda otsustada, et kelle poolt nüüd olla...
              Imelik kogemus on tõesti mänge vaadata. Alles jäänutest hoian Horvaatiale kõige rohkem pöialt. Muu on savi. Peaasi et Brasiilia, Inglismaa, Belgia tala saavad. Baguetteid ka väga ei sümpatiseeri. Ehk väikeste poolt olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                Imelik kogemus on tõesti mänge vaadata. Alles jäänutest hoian Horvaatiale kõige rohkem pöialt. Muu on savi. Peaasi et Brasiilia, Inglismaa, Belgia tala saavad. Baguetteid ka väga ei sümpatiseeri. Ehk väikeste poolt olen
                Minu eelistus vist oleks järgnev:

                Rootsi
                Horvaatia
                Belgia
                Prantsusmaa
                Uruguay
                Venemaa
                Brasiilia
                Yana Toom
                Inglismaa

                Kommentaar


                  Kui üle-vee-naabrid ei mängiks nii kohutavat antijalgpalli (ma saan aru muidugi, iga riik oma võimete kohaselt ja ongi veerandfinaalis eksole), siis võiks Rootsile pöialt hoida (nagu ma lapsena kroonprintsessi pildi peale...hmm.pöialt ... hoidsin), aga ei saa ju.

                  Horvaadid ongi vist ainsana alles jäänud,keda väga ei vihka. Uruguay ka.
                  Raske on ju olla eestlane, kõiki vihkaks. Kui meie mängiks MM'il, oleks väga hull dilemma ikka - poolt justkui nagu peaks olema, aga samas, teised eestlased mängivad, neid ma vihkan ju... oijah.

                  Aga räägiks veel verevahetusest, kes selles teie pakutud line-upis liider oleks?
                  NEUER
                  SÜLE - HUMMELS - TAH
                  KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
                  SANE - BRANDT
                  WERNER
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    Kui üle-vee-naabrid ei mängiks nii kohutavat antijalgpalli (ma saan aru muidugi, iga riik oma võimete kohaselt ja ongi veerandfinaalis eksole), siis võiks Rootsile pöialt hoida (nagu ma lapsena kroonprintsessi pildi peale...hmm.pöialt ... hoidsin), aga ei saa ju.

                    Horvaadid ongi vist ainsana alles jäänud,keda väga ei vihka. Uruguay ka.
                    Raske on ju olla eestlane, kõiki vihkaks. Kui meie mängiks MM'il, oleks väga hull dilemma ikka - poolt justkui nagu peaks olema, aga samas, teised eestlased mängivad, neid ma vihkan ju... oijah.

                    Aga räägiks veel verevahetusest, kes selles teie pakutud line-upis liider oleks?
                    NEUER
                    SÜLE - HUMMELS - TAH
                    KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
                    SANE - BRANDT
                    WERNER
                    Just keeruline nii valida, sest eestlased ja venelased on looduslikud vihavaenlased nagu ka eestlased ja rootslased nagu ka eestlased ja inglased nagu ka eestlased ja brasiillased nagu ka eestlased ja uruguaylased nagu ka eestlased ja prantslased nagu ka eestlased ja belglased nagu ka eestlase ja horvaadid või eestlased ja teised eestlased. Krdi eestlased ma ütlen, rikuvad kõik ilusa ära.

                    Hea tähelepanek. Ideaalis selleks ajaks juba Kimmich või Goretzka, mõlemal see "sisu" olemas aga see on pelgalt minu arvamus.

                    Kommentaar


                      Mind ei koti enam see MM aga kui kellelegi poolehoid, siis Uruguai.

                      Koondise liider võiks kuni pensini olla Neuer või Hummels. Praegu poolkaitses pole võtta liidriomadustega selli.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Maailmameistrivõistluste alagrupi koondise tegemised.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Maailmameistrivõistluste alagrupi koondise tegemised.
                          Itaalia jõudis ikka veerandfinaali? Ahjaa..
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Maailmameistrivõistluste alagrupi koondise tegemised.
                            Poleks midagi teenimatut.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Itaalia jõudis ikka veerandfinaali? Ahjaa..
                              ei. Itaalia koondis pani douchebag teema nime, kui meistriks tulid?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                ei. Itaalia koondis pani douchebag teema nime, kui meistriks tulid?
                                Ei teadnudki, et see kedagi nii väga torkis.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X