320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  12 mängust 3 võitu. suvest mingeid muutusi nagu ei ole. Löw out? terve parem väljakupool oli sisuliselt halvatud. Ginter - Can - Müller.

  Algselt postitas Pints Vaata postitust
  Endiselt müstika, miks ei kaasata järgnevaid mängijaid: Philipp Max, Max Meyer, Maximilian Philipp.
  +1

  Kommentaar


   Ah, puhaku jalga. Mingisugust tõsist 2004. aasta EM-i järgset mõtestatud reformi on vaja. See värk on suht perses. Ainuke positiivne asi on see, et suurturniirini on 1,5 aastat.

   Kommentaar


    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kui selliseid sisse ei suudeta lüüa Sane ja Werneri poolt, siis pole vahet, kes treener või milline on taktika.
    No pigem tuleks küsida, et mida tegi Müller platsil ja miks tema ära ei löönud. Olgem ausad, Sane oli poole tunniga teravam ja ohtlikum, kui kõik need muud sepad kokku. Werneri osas nõus. Ja minumeelest suurim probleem on kaitse, mis oli paras sõelapõhi. Kontratele haavatavus oli veel hullem, kui MM-l - Depay oleks võinud 2-3 lüüa nt. Siit küll Löwile pikka pidu ei ennustaks

    Kommentaar


     Algselt postitas Pints Vaata postitust
     Kui selliseid sisse ei suudeta lüüa Sane ja Werneri poolt, siis pole vahet, kes treener või milline on taktika.
     Ei nõustu. Teistauguse lähenemisega ja uute ideedega võibolla löödaks. Oleks jutt paarist mängust, aga aasta aega paska toota paneb mõtlema küll.
     Maailmameistrid!!

     Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Ei nõustu. Teistauguse lähenemisega ja uute ideedega võibolla löödaks.
      Teistsuguse lähenemisega võib võimalusi rohkem tekkida aga ega väravad suuremaks sellest ei lähe, hetkel on puudu mängijast, kes külmalt ja kindlalt lahendaks tekkinud võimalusi seal ees (Klose, Gomez jne.). See muidugi on ainult üks osa probleemist.

      Kommentaar


       Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
       No pigem tuleks küsida, et mida tegi Müller platsil ja miks tema ära ei löönud. Olgem ausad, Sane oli poole tunniga teravam ja ohtlikum, kui kõik need muud sepad kokku. Werneri osas nõus. Ja minumeelest suurim probleem on kaitse, mis oli paras sõelapõhi. Kontratele haavatavus oli veel hullem, kui MM-l - Depay oleks võinud 2-3 lüüa nt. Siit küll Löwile pikka pidu ei ennustaks
       Teravusest on vähe abi kui pallid orbiidile saadab. Triblab 2-3 mõõda(City fännid kiljuvad), siis kaotab palli või taob selle kõrgelt üle. Ma ei eitagi, et ta on andekas, kiire ja osav aga millalgi võiks palli sisse ka lõpuks lüüa. Täpselt sama kehtib ka Werneri kohta.

       Kui Löw kasutab Müllerit äärel, siis on ebaõiglane konkreetselt tema poole näpuga näidata.
       Mitmel korral tekitas kaaslastele ruumi, jagas häid sööte ja töötas kaitsesse korralikult.
       Muidugi olen nõus, et kui Löw talle õiget kohta platsil ei suuda pakkuda, siis jätku üldse pingile, milleks selline piinamine.

       Tegelikult oli märgata muutust, mäng oli kiirem ja seda aeglast kiigutamist enam polnud aga õhus jäädi tugevalt alla.

       Boatengi asemel oleks pidanud alustama Süle (õhus tugev ja kiire) ja Cani ma isiklikult enam näha ei soovi aga loodetavasti on see sitt tulemus korralikuks väetiseks parematele aegadele.

       Kommentaar


        arvan, et selleks ei pea kotihigi nuusutama hakkama või nina nokkima platsi ääres, et need teravamad mehed koos mängima panna lõpuks.

        Sane - Werner - Brandt
        Reus

        Kommentaar


         Algselt postitas feedme Vaata postitust
         arvan, et selleks ei pea kotihigi nuusutama hakkama või nina nokkima platsi ääres, et need teravamad mehed koos mängima panna lõpuks.

         Sane - Werner - Brandt
         Reus
         Werneri ette/kõrvale on vaja kedagi, kes suudaks palli hoida ja oleks õhus ohtlik. Seda on näidanud mängud ka punaste pullide eest korduvalt (seal on selleks Yussuf Poulsen). Ilma kaaslaseta on ta sama kasutu kui Müller äärel.


         ---------------??????-----------------
         -Sane---Kroos-------Reus---Brandt-
         -----------------Weigl-----------------
         -Max---Hummels--Süle--Kimmich-
         --------------Neuer----------------

         või

         ---------Sane-------Werner--------
         ---------Reus-------Brandt---------
         ---------------Kroos----------------
         --Max--------------------Kimmich--
         ---Hummels---Süle---Boateng---
         --------------Neuer----------------


         Approved by FIFA07

         Tippu ma ei oska kedagi valida, sest Uth, Müller, Volland jne. pole klassikalised ründajad, kes suudaksid ees palli hoida. Davie Selke või Johannes Eggestein tulevikus?

         Kommentaar


          Ma väga pikalt seekord ei viitsi, aga panen mõned asjad kirja, mis silma hakkasid.
          Paremkaitses Ginter, kes Gladbachis põhikeskkaitsja. --> Euroopa üks parimaid paremkaitsjaid Kimmich keskväljal, kus ta pole päris pikalt minuteid teeninud.
          Vasakkaitses Hector on natukene liiga ründav ja tal on kaitses kindlasti abi tarvis. Kuna ta on Kölni eest ka kõrgemal mänginud, siis eks sealt see ründepisik sisse on jäänud ja alatasa positsioonist väljas.
          Keskkaitses Boateng tõenäoliselt vanade teenete eest, kuigi mees on see aasta trepist alla kukkunud. Seal võiks proovida nii Ginterit, kui veel kindlamat varianti Sület, kelle koostöö Hummelsiga juba praegu klapib.
          Poolkaitses Kroos on nagu loogiline valik ja siis kõrval on Kimmich, kes ei ole poolkaitses iidamast aadamast minuteid kogunud ja Can, kes Juventuses saab ka episoodiliselt peale. No miks? Ja teine probleem on jälle see, et Kroos mängib hästi sügaval playmakerina ja siis sul on Kimmich ja Can, kes on mõlemad hea mootoriga, aga seal ei ole mitte mingit loovust ja otsest ohtu väravale. Can on vägev tüüp, tal on hea mootor ja suudab palli hästi vedada, aga ta tra ei oska sööta. Eile jäi hea koht meelde, kus tüüp purjetas keskväljalt läbi, paremalt tuli overlap, mille ta konkreetselt maha magas ja siis sekundi hiljem pani ikka sinna tsooni selle läbisöödu, kuigi kaitse oli selle juba kinni pannud ja no see sööt oli nii vale tugevuse, kõrguse ja täpsusega, et Müller(vist oli tema) poleks seda elusees omaks saanud. Kimmich on jälle oma olemuselt selline dünamo, kes jookseb, müttab ja hoiab hästi palli(ühepuutesöödud värgid), aga samuti ei ole loov ja ei suuda individuaalselt teravust luua. Keskväli oli liiga sarnane ja kui Kroos kinni võtta, kes diagonaale laseb ja ründajaid läbisöötudega otsib, siis põhimõtteliselt on suurem oht neutraliseeritud.
          Ülemine kolmik oli nagu ta oli. Müller ei sobi äärele ja ta tundub vormist väljas, tee mis tahad. Werner oli kõige säravam nendest ja oli tahtmist täis. Tema suur probleem on see kuradi puude/pallikontroll. Nii palju olukordi läheb raisku, sest tal tuleb see kuradi oksakohaga puude ja kaitsja jõuab vahele või siis kaotab ise palli üle kontrolli. See on tema suurim miinus ja seda tuleb ette ikka kuramuse palju. Just need esimesed kiired plahvatuslikud lühikesed sammud ja võib olla esimesed 2 puudet on okeid, aga kolmas läheb ikka perse, natukene kurb on seda vaadata. Samas see on kiirete mängijate juures suhteliselt populaarne probleem. Bayerni Comani võib näiteks tuua, aga vähemalt selle hooaja väheste mängude põhjal võib öelda, et ta on selle kallal vaeva näinud. Uthi valik oli muidugi selline korralik üllatus. Ta tegi väga väga korraliku hooaja eelmine aasta Hoffenheimi eest, aga see hooaeg on 10st mängust 1 väravasööt kirjas Schalke eest.
          Eile piisas sellest, et Holland tuli pressi alt välja, lasi ühe diagonaali ja kohe oli perses. Täielik kaos on kokkuvõtteks platsil. Keegi juhtis tähelepanu ka, et kui nagu vaadata vasakut ja paremat äärt, siis kus see kuradi tasakaal on? Vasakul on Hector ja Werner, kes on ülimalt ründavad mõlemad ja paremal on keskkaitsja Ginter ja Müller, kelle pealt pole mõtet mingit teravust loota. Kogu see kupatus on tasakaalust väljas ja kui platsil on mehed, kes ei ole vormis ja ei saa stabiilselt klubides peale, siis on raske tulemust ka loota.
          Samas ma olen aus ja ütlen, et see roster on päris kehv ka hetkel. Pintsiga nõus, et Philipp Max peaks ammu oma võimaluse saama, Meyerist on mul täiesti ükskõik, pole koondise tase minu jaoks ja Maximilian Philipp tõenäoliselt ei ole ka hetkel veel lahendus.


          Minu eelistatud lineup võiks olla midagi sellist.


          -------------------Neuer---------------------
          Kimmich----Hummels----Süle---------Max*
          ---------------Kroos---DM**----------------
          Reus-------------Brandt---------------Sane
          ------------------Werner--------------------


          * Ma ei ole Maxi väga palju mängimas näinud ja kaitsetööd ei oska hinnata, aga vasakule oleks vaja veidi stabiilsemat meest, kes jõuaks tagasi oma positsioonile ka ja keda ei lüpstaks kiiresse vasturünnakusse tulles nagu heaks arvatakse.
          * Korralikku lõhkuvat poolikut oleks vaja, a'la mingit prime Khedira. Ma jään vastuse võlgu, kes selle koha välja võiks mängida. Kunagi oli selline sepp nagu Christoph Kramer, aga ma ei tea, mis temaga juhtunud on. Benderid vist ei mängi seda taset välja. Can on natuke liiga tuulepea ja pigem box2box. Gündogan, Goretzka kaheksad. Loodaks, et Weigl saab nüüd ennast korralikult käima, suudab Favrele ennast tõestada ja saab natukene rohkem liha luudele.
          Ründes kolmik Werner, Sane ja Reus võiks päris terav olla ja tipus võiks proovida nii Wernerit kui Reusi. Samas mingi plaan B võiks ka pingilt vaadata suure kolli näol.


          //kuradi pikk tuli ikka.

          Kommentaar


           Boa sai mingi vigastuse?

           Kommentaar


            Homme siis kohtume maailmameistritega. Vahelduseks võiks koondis mõne hea mängu ka teha aga aimdus on sitt.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


             See lineup... Löw, palun mine ära.

             Kommentaar
              Neuer
              Ginter, Kehrer, Süle, Hummels, Schulz
              Kimmich, Kroos
              Gnabry, Werner, Sané.

              Kommentaar


               Seni täitsa üllatavalt hea mäng olnud. Võiks juba 3-0 olla.
               Maailmameistrid!!

               Kommentaar


                Sellist jama on raske kommenteerida. Mängu nagu on aga ikka läheb pekki.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar

                Working...
                X