320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  eile õhtul mängiti siis teatavasti Kuveidiga ja võeti vastaste jaoks üsna häbistav 7:0 võit, kusjuures Bierhoff lõi 3 väravat ning Frings, Jancker, Kehl ja Deisler kõik aitasid omaltpoolt ühega.
  Väga hea meel on sellisest moraalitõstvast võidust, kuid taoline tulemus võib väga hästi mehed ka uniseks teha - mäletame enne 1. septembri mängu Inglismaa vastu Ungarist üle joostud mängu ja siis mängu inglastega

  Väike statistika ka.
  Väravad: Torsten Frings 10, Oliver Bierhoff 24, 43, 71penalt, Sebastian Deisler 40, Sebastian Kehl 44, Carsten Jancker 77 lõpuks ometi

  Saksamaa - Oliver Kahn; Thomas Linke, Christian Rahn, Christoph Metzelder, Sebastian Kehl (Fabian Ernst 67); Jens Jeremies, Sebastian Deisler (Paul Freier 62), Torsten Frings, Miroslav Klose; Carsten Jancker, Oliver Bierhoff (Daniel Bierofka 73).

  Kuveit - Nawaf al-Khaldi; Samer al-Murtha, Jamal Mubarak, Mohammed Eusa, Nuhair al-Shammari, Saleh Bariki, Hamad al-Tayer, Youssouf al-Youha (Hakeem Jalab 89), Walid Ali, Khalad al-Mutairi (Faraj Laheeb 65), Faaj Saeid (Mohammad Rajab 67)

  Enne sõitu Jaapanisse 22. mail mängib Saksamaa veel teisipäeval Cardiffis Walesi vastu ja laupäeval Leverkusenis Austria vastu. Loodame kõike paremat ja vaatame, mida toovad need, krõps kõvemate vastastega peetavad mängud.
  ¡No Pasarán!

  Kommentaar


   #32
   Paul Freier ja ja Daniel Bierofka !


   Bierhoff - Bierofka
   On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
   I don’t care what you think of me!
   Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

   Kommentaar


    #33
    JAnkerist ma usun, et ta maksku mis maksab vormi tahab saada ja seda ka suudab.Aga eriti hea meel on vanahärra Bierhoffi üle - see kübar ei ole veel mingi näitaja, aga äkki on keegi mängu näinud või vähemalt väravaid - kas on mehe jalgades mingit kergust, mis annaks märk, et mees on ropult trenni teinud ja lõpuks ka arvestavasse vormi jõudnud.Sest viimase paari aasta Bierhoff ei ole Saksamaale vajalik mängja ,kuid olid ajad kui mees Udineses oli Serie A parim väravalööja ja seda Bierhoffi võiks kasutada kui valusat relva.

    Kommentaar


     #34
     Niipalju kui ma aru saan, oli vist vaid üks Bierhoffi värav pelgalt tema töö ja tegu on pigem temale nö omaste väravatega st kas siis heade võimaluste või õnnelike juhuste ärakasutamisega. Kuid mängu nägemata on raske muidugi midagi kindlat öelda.

     Fringsi värav tuli AFP andmetel nii, et kuveitlastel ei õnnestunud palli puhtaks lüüa ning selle puhtakslöömise ürituse sai ta endale ja lõi kergelt Al-Khaledist ehk vv-st mööda.

     Bierhoffi esimene värav tuli lühikeselt distantsilt pärast Al-Khaledi poolset Janckeri löögi tõrjet, mis põrkas Oliverile. Samas oli ta tegev kolmandas väravas - andis Deislerile söödu. Oma teise värava lõi ta kommentaaride kohaselt kuveitlaste ebaõnnestunud suluseisu korraldamise tulemusel. Järgmine ehk Kehli värav tuli taas mingist tagasipõrkest ja Bierhoffi kolmanda värava eeltöö tegi ära Jeremies, kelle löögi vv tõrjus (?), kuid ikka Oliverile, kes umbes 11 meetrilt sisse põrutas. Jeremies tegi eeltööd ka Bierhoffi ühele väravale. Jancker, kes olla jätnud löömata mingi paar üsna head võimalust sai lõpuks jala valgeks taas suluseisu napilt vältides ning palli üle väravavahi tõstes.

     Kui keegi nägi mängu või luges mingeid muid allikaid, kus sellest veidi teisiti juttu on, täiendage mind.
     ¡No Pasarán!

     Kommentaar


      #35
      Originally posted by Artur


      Ma ei tea, mis teie, Saksamaa jalgpalli huvilised ja spetsialistid, arvate, kuid vähemalt minu arvates on Lars Ricken Saksamaa viimase kümnendi üks talendikamaid mängijaid, kunagi oodati ju mehelt päris palju, aga vähemalt niipalju, kui mina tean, pole ta talle seatud täitnud.
      Jah, kui ta vahetusest tulles esimese puutega 3.(?) palli a-t 5 tagasi Meistrite Liiga finaalis Juve võrku lõi, oodati ta'lt küll jõulist läbimurret, aga kukkus vist küllaltki ära hoopis. Nüüd on vist asi veidi paranenud, aga ega ta UEFA karikafinaalis millegi erilisega silma ei paistnud
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


       #36
       Kui õieti mäletan tuli Rickenile ka paar tõsist vigastust vahele ja see tõttu on mees suhteliselt ebakindel.Suurepärase löögi, kuid keskpärase triblingu ja sööduga on mees ründavaks poolkaitsjaks liiga koba, õnneks ta teeb ka kaitsetööd ja suudab Rosicky taga keskvälja ohjes hoida.Kuid MMi vormis ei paisnud ta UEFA finaali järgi otsustades olevat.KA Wörns muuseas mitte, aga usun, et saksa viimased treeningkogumised võtavad meestelt maksimumi.
       Üldiselt peaks saksa koondis olema MMiks päris hästi valmis, sest enamus mehi on klubidest, kes mängisid Euroopa kõrgeimal tasemel ja meeskonnad jõudsid kaugele.Seega peaks meeste vaimne ja füüsis korras olema.Kuidas on meeskonnavaimuga, seda ei oska kommenteerida -suured tähed(Ballack,Deisler) teevad hooaja vahel meeskonnamuutusi , kuidas seal kõik omavahel läbi saavad- ei oska öelda.Koondis siiski suht uus ja noor, aga loodan, et eelmise suurvõistluse krahhist tahavad mehed üle olla ja see pingutus toob mingigi edu.

       Kommentaar


        #37
        Selles kuveidiga mängus oli ainuke tore asi vahetus...


        Bierhoff - Bierofka (Oper-Operett,Kristal-Kristallvaas)
        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


         #38
         Mis jama on!!!


         Vigastatud: C.Jancker, C.Wörns, M.Rehmer, S.Deisler.

         Niimoodi ei jää mm-ks enam ühtegi meest järele.
         Tundub jätkub selle aasta "bayerni fenomen", kus pool meeskonda oli vigastatud.
         Kas ei saa siis enne suurvõistlust natuke rahuneda ja asja kergemalt võtta? Kõigil peale Neverkuseni on ju klubihooaeg läbi.
         On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
         I don’t care what you think of me!
         Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

         Kommentaar


          #39
          Niih. Eile õhtul saadi siis suurest testmängust (a la proovimaks mängu Iirimaa-suguse meeskonna vastu ja katuse all, nagu neil Jaapanis esimene mäng on) Cardiffis häbi tegev 0:1 kaotus.
          Nagu Kicker märgib, oli kaotus teenitud. Eriti hull olla olukord olnud teisel poolajal, mil kohe alguses sai Wales värava ja seejärel põhimõtteliselt Saksamaa mäng ka sisuliselt kadus, suhtkoht nõrk oli oma vigastus(t)est täielikult ikka mitte paranenud Deisler. Kusjuures värava lõi mingi kolmanda liiga ründaja Earnshaw. Ainsad vähegi tõelised võimalused olid kaks posti - Bodelt ja vigastuse tõttu pingilt alustanud ning sisse vahetatud Janckerilt. Võib-olla keegi nägi mängu ja teab täpsemalt rääkida, olgu hea.

          Koosseisud
          Wales: Crossley - Delaney, Page, Melville, Speed - Pembridge, Savage - Earnshaw, Giggs - Davies - Hartson

          Saksamaa: Kahn - Heinrich, Linke, Metzelder - Ziege - Hamann, Jeremies - Deisler, Frings - Bierhoff, Klose -

          Värav: 1:0 Earnshaw (46. minut)
          Vahetused: 90+3. Coleman (Earnshaw) - 63. Bode (Ziege), 63. Asamoah (Deisler), 72. Jancker (Bierhoff), 73. Kehl (Hamann)

          Ega nüüd siis muud kui soovida kõike kõige paremat Bayerile tänaseks õhtuks ja loota, et Michi Ballackiga eesotsas keegi end ei vigastaks ning oodata lisaks laupäevasele Eesti-Poola mängule ka mängu Austriaga, mille võiks nagu ära võtta ju.
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


           #40
           Originally posted by dieter

           Koosseisud
           Wales: Crossley - Delaney, Page, Melville, Speed - Pembridge, Savage - Earnshaw, Giggs - Davies - Hartson

           Saksamaa: Kahn - Heinrich, Linke, Metzelder - Ziege - Hamann, Jeremies - Deisler, Frings - Bierhoff, Klose -

           Värav: 1:0 Earnshaw (46. minut)
           Vahetused: 90+3. Coleman (Earnshaw) - 63. Bode (Ziege), 63. Asamoah (Deisler), 72. Jancker (Bierhoff), 73. Kehl (Hamann)
           Tubli Wales! Robert Earnshaw 3. divisjonist olla aeglaseid Saksa kaitsjaid koledal kombel kimbutanud. Saksa koondis ju mängis päris tugevas koosseisus - üksnes Leverkuseni mehed veel puudu. Well, well - Iirimaa on ju veel kraadi võrra Walesist kangem
           the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
           because belle of st mark is a beauty extraordinaire

           Kommentaar


            #41
            Mis siis on asjatundjate seisukoht Christian Wörnsi eemalejäämise suhtes MM-ilt? Kas Frank Baumann on vääriline asendaja?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


             #42
             Mina kui eriline asjatundja Baumanni päris vääriliseks asendajaks siiski ei pea, kuna 10 mängu (ja tõsi küll vist kahe värava) mees päris Wörnsini ei küündi. Aga ma usun, et paremat pole praegu küll võtta, mistõttu tegu on sundolukorraga. Ma küll otse Bremeni mänge sel hooajal niiväga ei jälginud, ent ta oli siiski üsna tubli Bremeni kaitses (eriti nende fantastilisel hooaja esimesel poolel).
             Minu arvates on tegemist mehega, kes võib üsna hästi ja südilt esineda, kuid ma ei oska midagi öelda tema psüühika kohta, st kas ta seda vastutust kannab. Mel21 meil teab kindlasti tema hingeelu üksikasju - ausalt, ta tundub meist Saksa liiga moderaatoritest kõige enam taustatööd tegevat.
             ¡No Pasarán!

             Kommentaar


              #43
              Ühinen Dieteriga arvamusest, et Mel peaks kõige täpsem mees siin olema.Lisaksin siiski isikliku arvamuse, et sellest Wörnsist, keda me nägime Uefa finaalis meile niikuinii palju kasu poleks.Kogemused ei suuda korvata vigastuse tekitatud kahju füüsisele ja seega ma isegi ootasin, et Wörns maha kantaks ja Baumann sakks asemele tulla.Kui ma ei eksi on Baumann koondise eest olnud ebastabiilne, kuid arvestades, et ta Bremeni eest juhib kaitset, siis küll ta hakkama saab.Hea peamäng ja positsioonivalik öeldakse ta plussid olevat, kuid kuna teda korraliku ryndaja vastas pole näinud, siis ei oska kommenteerida tema kiirust.Teised kandidaadid keskkaitsja kohale on kogenud Linke ja nooruke Metzelder.Äärmisel juhul antakse see roll ka Ramenlowile ,sest tema juhtimisomadused on sellest kambast parimad.Koos Baumanniga.Linke peaks igal juhul sees olema kui piisavalt kiire ja piisavalt hea peamängija.Tema mäng on olnud ebastabiilne, aga parimal päeval on ta maailma parimaid kaitsjaid.

              Kommentaar


               #44
               Täna siis oli viimane proov enne MMi Austriaga ja võeti kindel võit 6-2. Kahtlaselt ühed ja samad mehed olid väravalööjad ja ka kurbi uudiseid on.Nimelt sai Deissler jälle vigastada ja tema võimalused MMil osaleda on taandunud väga väikesteks.Väravad tulid sakslastel nii:Klose (14),Klose (30)Bode (37),Klose (53),Bode (70),Asamoah (84) ja vastastel Aufhauser (38) ja Wallner (47)
               Koosseisud:
               Germany: Kahn, Frings (Rahn 85), Metzelder, Linke, Ziege (Heinrich 46), Jeremies (Baumann 73), Bode (Bierofka 80), Hamann, Deisler (Kehl 22), Jancker (Bierhoff 73), Klose (Asamoah 67)

               Austria: Goriupp, Baur, Dospel (Pogatetz 84), Feldhofer (Scharner 63), Cerny, Aufhauser, Mahlich, Wallner (Kitzbichler 68), Weissenberger (Markus Hiden 75), Herzog (Brunnmayr 52), Landerl (Panis 46)
               Booked: Ziege (Germany); Pogatetz (Austria)
               Referee: Busacca (Switzerland)
               Attendance: 22,500

               Kommentaar


                #45
                : hi-hi, aga Frankie poisi hingeelu pole mulle küll teada.

                aga alustame siis olulisest. Deisler, nagu maintud, lisandus Austria mänguga DFB koletusse laatsaretti. Asendusliige pole just üllatuslik - Lars Ricken! Sel hooajal taas veidi kosunud noor talent (nagu Artur teda juba tituleeris) andis 26 mängus algkoosseisus platsile jooknuna oma panuse Dortmundi tiitlivõitu.

                Kuid sündis ka üks üllatuspomm. Ootamatult teatas Borussia teine keskväljamees (tegelikult ka kaitses edukalt mängiv) Jörg Heinrich Rudile oma "füüsilisest alavormist, mis ei luba tal rahvuskoondse au kaitsta". Asendusmängija on eelmise hooaja komeet, kuid koondises liigagi ebastabiilne Jörg Böhme.

                Kuid tulen tagasi Baumanni juurde. Bremeni eest tegi ta korraliku hooaja, olles kindla Werderi kaitseliini tugisamabaid koos vv Rostiga. MIs puutub aga koondisse, siis peab Saksa vuti austaja tõdema, et tema lemmikud on hetkel keskpärased. Ei Baumann, Metzelder ega Linke ei suuda vaatamata korralikule mängule asendada Jens Nowotnyt, sest eriti kahel esimesel puudub rutiin ja rahvusvaheline kogemus. Selge on, et Völler otsib kindlat koosseisu, mida aga raskendab suuremate sorti kahurväe Scholl, Deisler, Nowotny, Rehmer eemalejäämine. Lootust aga on siiski: Ballack on endiselt rivis (ptui-ptui-ptui), ajaga kasvatavad oma oskusi tulevikulootused, nagu näiteks Frings, Kehl, Klose. Seni aga peab tõdema, et Saksa jalgpall ei suuda hetkel konkureerida tippmeeskondadega.
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar

                Working...
                X