320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #46
  Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

  Saksa koondise tegemisi peale MMi alustame koondise järgmise sõprusmängu koosseisuga, kus on nii uusi nimesi ,kui superüllatus.Viimaseks on Bayerni 32-aastane keskkaitsja Thomas Linke, kes peale MMi loobus koondises mängimisest ja tegi seda üsna konkreetselt.Nüüd aga , olnud asja arutanud treenerite meeskonnaga otsustas mees edasi koondises esineda.Muud koondise huvitavad nimed on Herta uus keskkaitsja Arne Friedrich ja Bochumi keskväljamees Paul Freier.Koondisse on naasnenud ka Alexander Zickler ja Daniel Bierofka.

  Goalkeepers: Oliver Kahn (Bayern Munich), Jens Lehmann (Borussia Dortmund)

  Defenders: Arne Friedrich (Hertha Berlin), Ingo Hertzsch (SV Hamburg), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Thomas Linke (Bayern Munich), Christoph Metzelder (Borussia Dortmund), Carsten Ramelow (Bayer Leverkusen)

  Midfielders: Michael Ballack (Bayern Munich), Daniel Bierofka (Bayer Leverkusen), Jorg Bohme (Schalke 04), Paul Freier (VfL Bochum), Torsten Frings (Borussia Dortmund), Dietmar Hamann (Liverpool), Jens Jeremies (Bayern Munich), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen)

  Forwards: Gerald Asamoah (Schalke 04), Carsten Jancker (Udinese), Miroslav Klose (FC Kaiserslautern), Oliver Neville (Bayer Leverkusen), Alexander Zickler (Bayern Munich)

  Sõprusmäng on Bulgaaria koondise vastu(tulevane Eesti vastane) ja mäng toimub 21.augustil Sofias(kui Jumal annab ja sellest asjast veepalli ei tule).

  Kommentaar


   #47
   Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

   Bulgaaria-Saksamaa 2:2

   Väravad lõid Berbatov 22. minutil, Ballack 24. minutil penaltist, Balakov 50. minutil penaltist ning Jancker :P 57. minutil.

   Koosseisud
   Bulgaaria: Zdravkov, Kishishev, Kirilov, Pazin, I. Petkov, Peev, S. Petrov, M. Petkov, Balakov, Berbatov, M. Petrov
   Saksamaa: Lehmann, Hertzsch, Ramelow, Metzelder, Freier, Jeremies, Ballack, Bierofka, Schneider, Klose, Jancker

   Vahetused
   Bulgaaria 46. Manchev (M. Petrov), 53. Zagorchich (Pazin), 61. G. Petrov (M. Petkov), 61. Ivanov (Peev), 61. Jankovic (Berbatov), 76. Janchev (S. Petrov), 76. Ivankov (Zdravkov), 84. Bachkov (Balakov)
   Saksamaa 46. Zickler (Bierofka), 46. Kehl (Ballack), 46. Asamoah (Freier), 46. Friedrich (Metzelder), 79. Ernst (Schneider), 79. Borowski (Klose)

   Kollased kaardid: Zagorchich, S. Petrov - Jeremies

   Mängus, mida ma ise Lillekülas oleku tõttu ei näinud, asendas tavapärast kapten Kahni Jeremies, Völler kasutas mitmeid noori ja seni vähe rahvuskoondise kogemust omanud mängijaid - Bierofka, Freier, samuti ka näiteks Asamoah, Hertzch.
   Bulgaarlaste esimene värav oli noorukese Freieri valesöödu tulemus, millele vastas teisel pool platsi kohe Ballack, kes realiseeris Klose teenitud penalti. Teise poolaja alguses omakorda teenis Berbatov Ramelow\'ga peapalli pärast võideldes penalti, mille Balakov realiseeris ja jälle olid sakslased taga. Kuid sarnaselt esimesele väravale tuli vastus üsna pea ja Friedrichi söödu/löögi suunas täpselt väravasse Jancker. Võimalusi oli sakslastel kuuldavasti veel, kuid noore kaadriga palju enamat ei suudetud ja lõpuks olid pooled viigiga rahul ning niiviisi 10.000 pealtvaataja eest lahkuti.

   Nii remargi korras, et Prantsusmaa (MM-i häving) ei suutnud enamat 1:1 viigist Tuneesiaga ja Brasiilia kaotas Paraguaile 0:1. Itaalia sai Triestes Sloveenialt pähe 0:1, Ungari ja Hispaania tegid 1:1 viigi, Jugoslaavia võitis Sarajevos Bosniat 2:0 (mäng mis olla olnud väga intsidentiderohke ja ei imesta kusjuures), Holland võitis Norrat 1:0, Vogtsi Shotimaa sai järjekordse kaotuse ja sedakorda 0:1 Taanilt ning Saksamaa alagrupivastane Leedu jäi kodus 2:4 alla Iisraelile, kuigi juhiti poolajal 2:1. Eesti tulemust kõik muidugi teavad ja eks mänge oli veel, aga nende tulemusi ei hakka siin välja tooma.

   7. septembril Kaunases Leedu vastu peaks tagasi olema Kahn, Frings, Hamann, Ziege, Böhme ja Neuville ning kuuldavasti ka nö telefonikõneproff Linke (st probleemide korral on ta nõus kaitseliinis väljakule jooksma). Samas vähemalt nimekirjas peaks kindlasti olema noortest Bierofka ja Asamoah ning ilmselt ka Kehl.
   ¡No Pasarán!

   Kommentaar


    #48
    Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

    Koondis Leedu vastu:

    Kahn, Lehmann, Baumann, Hertzsch, Kehl, Linke, Metzelder, Ramelow, Ziege, Ballack, Böhme, Frings, Hamann, Jeremies, Schneider, Asamoah, Jancker, Klose, Neuville, Zickler

    Ainukesed MMil mittekäinud on Hamburgi kaitsja Hertz ja Bayerni ründaja Zickler.Kaitseässade Novotny,Wörnsi ja Rehmeri vigastuste tõttu tuligi kaasata Dieteri poolt tabavalt \"telefonikõneproffiks\" kutsutud Linke, kes muidugi on maailmaklassi manmarker.


    Kommentaar


     #49
     Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

     Laupäevase mängu osas täpsustaks veel seda, et kahjuks ei tule mängima Ziege (lähedase surm). Üldjoontes peaks algkoosseis olema selline (selgusetu on veel eri ennustustes, kas Jeremies tuleb kohe ning kas Jancker on koos Klosega või on vastavalt platsil Hamann ja Neuville) Kickeri arvates
     Kahn - Metzelder, Ramelow, Linke - Böhme, Hamann, Frings - Ballack, Schneider - Neuville, Klose

     Neist Linke, Hamann, Ballack, Frings ja Kahn on vast kõige paremini vormis, samuti on üsna tugev Jeremies, kes Bayernis on vähemalt esimestes mängudes põhikoosseisus olnud. Ka Metzelder on hooaega korralikult alustanud. Samas Ramelow\'l on veidi raskusi oma olukorraga kohanemiseks (ta rohkem kaitse ees seisja, aga Bayeril on raskuseid teatavasti ning ta nagu MM-il peab rohkem kaitses olema), Schneider ning Neuville pole kõige paremas vormis ning Klose pole kah probleemidest räsitud Lauternis suurt midagi näidatud (va pokaalimäng). Samas ka Jancker pole oluliselt paremas vormis ilmselt kui Neuville (teda ju Klose enda kõrvale soovib), kuna Itaalias algab hooaeg alles kahe nädala pärast.
     Igatahes - sorry kallid Balti sõbrad - ma loodan sellegipoolest, et Saksamaal valitsev hirm laupäevase mängu ees on võrreldav hirmuga MM-i avamängu ees ja tulemus saab olema kui mitte sama, siis vähemalt poole ulatuses sama meeltülendav.
     ¡No Pasarán!

     Kommentaar


      #50
      Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

      Meie oma koondise toreda Horvaatia elamuse kõrval (mida mina jälgisin teleri vahendusel) suutis ka Saksamaa vähemalt tulemuse osas headmeelt teha - leedukaid võideti 2:0, esimene värav 27. minutil ilusasti vasaku jalaga nii 25meetrilt Ballackilt (no kes siis veel) ja teise lõi 59. minutil Stankevicius Fringsi tsenderdusest oma väravasse. Kuuldavasti ei olda eriti rahul Saksa ründajatega, kes pole juba mitmendat mängu järjest väravaid löönud (eriti Klose, aga ka ilma korraliku mängupraktikata Jancker ning ka Neuville), misläbi keskväljalt peab Ballack lööma tulema. Aga no küll need väravad kah lõpuks ründajateltki lendama hakkavad, ma loodan. Suhtkoht kurja kriitikat on saanud ka Böhme, kes olla esinenud ebakindlalt ning teinud ka ühe üsna koleda vea.

      Veidi statistikat:

      Leedu: Stauce - Stankevicius, Gleweckas, Dedura, Skarbalius - Semberas, Zutautas, Mikalajunas - Razanauskas - Poskus, Jankauskas
      Saksamaa:: Kahn - Linke, Ramelow, Metzelder - Hamann - Frings, Böhme - Ballack - Schneider - Klose, Jancker

      Vahetused: 71. Morinas (Razanauskas), 78. Fomenko (Jankauskas) - 69. Neuville (Jancker), 86. Jeremies (Schneider)

      Kollased kaardid: Semberas - Metzelder, Frings, Jancker

      Kohtunik: Graham Poll
      Pealtvaatajaid: 8500 e täismaja
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


       #51
       Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

       Kui uskuda PRO7 teleteksti ja minu (alla keskmise) saksakeele oskust, siis võitis Saksa U21 Leedu eakaaslasi 4-1, kusjuures leedukad lõid KOLM (!!!) omaväravat .

       Kommentaar


        #52
        Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

        Nii see on, noored võitsid 4:1; Kicker nimetas seda \'omaväravate festivaliks\'.
        Muideks leedukad läksid veel penaltist 1:0 juhtima, seejärel tuli omavärav; siis sakslaste endi löödud värav ja veel kaks omaväravat, kusjuures üks vend lõi veel kaks omaväravat ning kuuldavasti isegi peaga . Kahju muidugi leedukatest, a muidu
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


         #53
         Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

         Reede õhtul (kl 21:30 Eesti aja järgi) mängib Saksamaa koondis sõprusmängus Bosnia-Hertsegoviinaga. Niipaljukest on selle mängu kohta teada, et väravas kavatseb Rudi kasutada ühel poolajal Kahni ja teisel Lehmanni. Kusjuures Sarajevosse sõidetakse ilma Ballacki (ja ka Metzelderita), seega peavad ründajad väravaid lööma hakkama. Noh, vähemalt Mirol see Bundesligas on õnnestunud lõpuks, teisest ründajast ärme esialgu räägime eksole :P
         Algkoosseis võiks olla selline:

         Kahn
         Friedrich - Ramelow - Wörns
         Asamoah - Jeremies - Hamann - Frings
         Schneider
         Klose - Jancker
         ¡No Pasarán!

         Kommentaar


          #54
          Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

          Panin mina siis neljapäeva õhtul teleka mängima ja oi-oi... Bosnia juhib Saksamaa vastu 4-1 . Ent peagi selgus, et tegu oli siiski U-21 koondiste mänguga, mille lõunaslaavlased lõpuks koguni 5-1 võitsid. Mängu peategelane oli aga hoopis kohtunik, kes jagas kokku 3 punast ja 14 kollast kaarti! Ja seda veel sõprusmängus. Kui uskuda DSF-i kommentaatori sõnu, siis too Sloveenia vilemees olla olnud veel hullem, kui see Ekuadori tropp, kes MM-il Itaaliale käru keeras.

          Kommentaar


           #55
           Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

           Niih!
           Ega \'suurte\' omavaheline mäng kuuldavasti palju parem polnud, kui noortel, kelle jaoks see oli kõigi aegade suurim kaotus. Vähemalt pakki ei tulnud ja Carsten Jancker olla päästnud suluseisu mõttes üsna kaheldavast olukorrast 1:1 viigi. Ma ise mängu ei näinud, võibolla kui mel aega saab mängu näinuna, kirjutab sellest veidi pikemalt (või ka keegi teine, kes seda nägi). Igatahes, Fääride vastu tuleb kolmapäeval Hannoveris küll täie tõsidusega mängima hakata, sest kuigi väikesed, võivad külalised üsna teravalt nõelata ja nagu Bosnia mängust näha oli, ei ole meeskond veel kõige paremas vormis.

           Bosnia-Hertsegoviina: Tolja - Bosnjak, Konjic, Hibic, Papac - Sabic, Bajramovic - Salihamidzic, Mujcin, Music - Balic
           Saksamaa: Kahn - Ramelow, Wörns - Rehmer, Frings - Jeremies, Kehl - Asamoah, Borowski - Jancker, Klose
           Väravad: 1:0 Balic (21. minut vasaku jalaga, eeltöö Salihamidzicilt), 1:1 Jancker (56. minutil parema jalaga, eeltöö Kehlilt)

           Vahetused: 61. Hota (Mujcin), 63. Miskovic (Papac), 65. Krunic (Sabic), 70. Halihodzic (Konjic), 74. Huric (Balic) - 46. Lehmann (Kahn), 46. Schneider (Borowski), 46. Freier (Asamoah), 46. A. Friedrich (Rehmer), 78. Zickler (Klose)

           Punased kaardid: Salihamidzic ja Wörns (49. mittesportlik käitumine)
           Kollane kaart: Sabic
           ¡No Pasarán!

           Kommentaar


            #56
            Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

            Pean siinkohal märkima, et punase kaardi p6hjus on m6nev6rra ebatäpne, kuna ebasportlik käitumine tingib k6igest kollase kaardi.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


             #57
             Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

             Jaan - nagu ma ütlesin, ise mängu ei näinud ja täpselt ei tea. Aga põhjusena oli Kicker välja toonud \'unsportliches Verhalten\' ehk siis ikka mittesportlik käitumine. Ja kuuldavasti oli selle põhjuseks väike teravakiskumine pärast Salihamidzici mahatõmbamist Wörnsi poolt. Kuid punane mängu näinute hinnangul küll siin õigustatud polnud.
             ¡No Pasarán!

             Kommentaar


              #58
              Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

              Tõepoolest. Wörns libistas tavapärases kahevõitluses Brazzo pikali, mispeale bosniakk rehmas käega. Kohtunik aga nägi midagi oopis ullemat.

              Wörns saab siiski Lambasaarte vastu mängida, sest UEFA distsiplinaarkomisjon määras ühemängulise keelu...sõpruskohtumistele.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


               #59
               Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

               Mitte kõige paremate tunnetega Lillekülast tulles märgiks, et koju jõudes ja internetti lahti löödes valmistasid meeldiva üllatuse ka DFB 11 meest, kes rekordvõidu asemel (mida oodati, või vähemalt siis väravatesadu), said mannetu 2:1 võidu kalameeste, kooliõpetajate ja madruste üle (st mitte et ma fääre halvustaks, tublid poisid, aga tõesti seal on ju enamus amatöörid). Pealegi olla lõpus kuuldavasti fääridel olnud ka üsna hea võimalus viigistamiseks -- ise mängu ei näinud, aga kuulsin ühelt inimeselt kes nägi. Okei, võit vähemalt tuli, kuigi pidanuks suurem või veenvam tulema. Samas - Itaalia komistas täiega ja Inglismaa oli kah suhtkoht lähedal parajale häbistamisele, kuid nende vastased on ikka krõps kõvemast mastist. Okei, elab üle ja järgmine kord paremini, nagu öeldakse Hea on see, et Klose sai taas \'pea valgeks\' ka rahvusmeeskonna eest, muud eriti head nagu esimese emotsiooniga ei oskagi välja tuua.

               Koosseisud
               Saksamaa: Kahn - A. Friedrich, Ramelow, Wörns - Frings - Jeremies, Hamann - B. Schneider, Ballack - Jancker, Klose
               Fääri saared: Mikkelsen - Johannesen, J.R. Jacobsen - Thorsteinsson, J.K. Hansen - Borg, Johnsson, Hansen, Benjaminsen - J. Petersen, av Flötum

               Väravad: 1:0 Ballack (2., penalti, eeltöö Jancker), 1:1 A. Friedrich omavärav (45+1., eeltöö Borg), 2:1 Klose (59., eeltöö Freier)
               Vahetused: 46. Freier (Ramelow), 69. Neuville (Jancker), 87. Kehl (B. Schneider) - 71. Elttör (Borg), 78. C.H. Jacobsen (av Flötum), 87. H. Petersen (J. Petersen)

               Pealtvaatajaid: 36628
               Kollased kaardid: Wörns - Johannesen, Thorsteinsson
               ¡No Pasarán!

               Kommentaar


                #60
                Replying to Topic \'Saksa koondis&tema tegemised\'

                Samal ajal kui meite mehed ristavad piike Islandiga, võtavad sakslased Gelsenkirchenis vastu vanu sõpru hollandlasi.
                Kuna äsja oma 18-kuulise liigavärava põua lõpetada suutnud Janckeril :P ilmnes nüüd just väike vigastus , samuti nagu ka Ramelow\'l, nimetas Völler koondisse ka oma uut koduklubi rõõmustava väravaküti Fredi Bobici. Ramelow asendajaks saab U21 Leverkuseni keskväljamees Hanno Balitsch, kellele see on esmakordne rahvusmeeskonda nimetamine.
                Praeguse seisuga on siis nii, et lisaks Janckerile ja Ramelow\'le on vigastuse tõttu väljas Dietmar Hamann, Christoph Metzelder, Jens Nowotny ja Christian Ziege; Christian Wörns ei saa mängida sõprusmängudele antud mängukeelu pärast (mille sai Sarajevo mängu tulemusel). Veidike naginat on Hitzfeldi ja Völleri vahel selle üle, et Rudi soovib Ballackit kasutada, kuid Ottmar tahaks lasta Ballackil puhata ja äsjasest haigusest täiega klubi jaoks kosuda.

                Tõenäoline algkoosseis on vast selline

                Kahn - Rehmer, Jeremies, Friedrich - Frings, Kehl, Ballack, Böhme - Schneider - Bobic, Klose

                Varus: Lehmann (värav), Baumann, Ricken, Asamoah, Freier, Neuville, Balitsch

                Väike statistika: alates 1910. aastast on omavahel mängitud 34 korda, neist 13 on võitnud sakslased, 12 on jäänud viiki ja 9 juhul on tulnud vastu võtta kaotus.

                ¡No Pasarán!

                Kommentaar

                Working...
                X