320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Oeh, vigaste nimekiri sai veel täiendust enne valikmänge. Bender Leverkusenist korjas laupäevasest mängust Bayerni vastu üles vigastuse ning jääb samuti eemale, põhjuseks lihasrebend paremal jalal. Sama vigastus oli ka Götzel suvel.

  Kommentaar


   Aeg kindlustada ka matemaatiliselt koht Brasiilias. Tänane koosseis on väga huvitav, ühtegi ründajat ei ole. Sellel kohal mängib (paberil) Özil ning kaitses on Jansen. Ise kahjuks mängu ei näe.   Lisaks on jälle poleemikat suutnud tekitada Götze. Teatavasti on koondise sponsor Adidas ning herr Götze kandis nagu pildil näha Adidase suure konkurendi firmamärkidega kedrasid.

   Kommentaar


    3:0 võit. Väravad Khedira (löök 16m vastase rikošetist), Schürrle (Pep style assist Kroosilt) ja Özil (kontra pärast iirlaste nurgalööki, assist Kroos).

    Kommentaar


     Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
     Lisaks on jälle poleemikat suutnud tekitada Götze. Teatavasti on koondise sponsor Adidas ning herr Götze kandis nagu pildil näha Adidase suure konkurendi firmamärkidega kedrasid.
     Kutt saab Nike'lt ilget pappi selliste lolluste tegemise eest.
     Aga 3:0 võit iirlaste üle on hea ja koht MM-il tagatud

     Kommentaar


      Tänane alg11 vs Rootsi. Khedira on kaartidega väljas. Loodetavasti tuleb vasakult äärelt ka midagi. Koosseis on selline, et lubab mitmeid väravaid. Basti tõmbab täna koondise eest dressi selga 100. korda! Juubilar. Teine poolik juubilar on Özil, kes tähistab täna oma 25. sünnipäeva. Rootsil ei mängi Ibra ning võit on vormistamine. 4:4 eest Saksamaal tuleb kätte maksta.      Kommentaar


       Seekord lasid sakslased esimesena endale väravad ära lüüa. Poolajaks seis 1:2, kusjuures viimasel minutil lõi Özil ühe tagasi.

       Lõpuks 5:3 võit. Teisel poolajal 3 väravat Schürrlelt ja üks Götzelt.

       Üks fakt: Saksamaale löödi kvalifikatsiooni jooksul 10 väravat, millest 7 tuli rootslastelt.

       Kommentaar
        Täna oli jälle üks kummaline mäng. Svenssonitega sai ikka korralikku tulevärki antud. Kahe mänguga 16 väravat. Seekord tuli õnneks võit.
        Mõni teine päev oleks Manu toonud rootslaste esimesed kaks väravat välja. Väravad tulid eikuskilt. Lihtsalt üksikud eksimused ning vastased realiseerisid ka eeskujulikult. Ehh, mis siin ikka pikalt rääkida. Väravad ütlevad kõik ära.

        Kommentaar


         Väravad ei tulnud eikusagilt, Boateng magas iga jumala kord svenssonite läbijooksud maha.
         Magava kauboi suhu viski ei jookse.

         Kommentaar


          Hea mäng silmale ja maks ka kätte antud. Üldiselt on Özil siiski pure skill.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


           Tra ma lähen nii ketta, kui ma mingeid Saksa koondise mittemidagi otsustavaid mänge vaatan, olgu põhjuseks siis kaitseliini suured kalad või siis kehv realiseerimine Peab vist sellistest sõpruskohtumistest ja muudest mitteolulistest mängudest eemale hoidma, muidu saan veel ataki ka. See 5-3 Rootsiga oli küll põnev ja värki, aga no KURAT, mis kaitses toimub, vanad nagu veeretakse cocacola liigat... Eesliini ei kritiseeri absoluutselt, kiita tahaks eriti Schürrlet & Götzet, Özil on ammu teada fantast.

           Kommentaar


            Salliga härra räägib, et miks mitte lepingut nüüd pikendada, kui kohvimaale on kvalifitseerutud. See oleks vaid hea uudis. Paar aastat veel ja ongi kümme aastat pukis istunud.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


             Seoses Löw´i lepingu pikendamisega mõned jutud, mis Saksa meedias levivad. Esiteks, siis see, et reedeks on pressikonverents väljakuulutatud ja seal teavitatakse avalikust lepingupikendamiseks. Teine punkt on see, et pärast MM-i lahkub Hansi Flick abitreeneri kohalt DFB spordidirektoriks. Lisaks olevat lepingus kahepoolsed klauslid: kui Saksamaa peaks MM-il liiga vara väljalangema, siis DFB-l on õigus leping lõpetada ja samas on Löw-il iga kell õigus päeva pealt ametist lahkuda soovi korral. Seoses sellega peavad paljud väga tõenäoliseks , et kui sakslased tulevad maailmameistriks, siis lahkub Löw nagunii.
             Lisaks veel üks fakt: Löw on kõige pikemalt ametis olnud treener sakslastel, kes pole tiitlit võitnud.

             Kommentaar


              Samas stabiilselt kaugele jõutud turnadel.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


               Löw: Mul on suur motivatsioon, meil on veel ikka suured eesmärgid.
               Lepingut sai pikendatud 2016. aasta juulini ehk Prantsusmaa EM-ini. Väga positiivne uudis!               E: Lisaks peab Saksamaa koondis novembris maha kaks kõvat sõpruskohtumist, kui 15. november mägnitakse San Sirol itaallastage ning 19. novembril Wemblyl inglastega.

               Kommentaar


                12. novembril tuleb ametlikult välja uus vorm, mida kantakse Brasiilias MM-il.

                Internetiavarustesse on juba, aga lekkinud esimesed pildid, milline vorm võiks välja näha. Praegu ei oska veel midagi arvata, kuid senine valge tundub ilusam ikka.

                Kommentaar

                Working...
                X