320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Grosskreutz on selline hea võhmaga tööloom, kes on ka suhteliselt universaalne, suudab mängida erinevaid positsioone alates äärekaitsjast kuni ründajani välja. Sellega ma olen aga kindlasti nõus, et andekusest tal jääb puudu samas tema tugev külg ongi just suur töövõime. Eks ole ju palju selliseid jalgpallureid, kes nn. andekatest kaugemale jõuavad just oma töösse suhtumisega.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Rootsiga 0:0

      JUBE VÄLJAK!

      Kommentaar


        Kui vaadata, kes mängisid, siis üldse ei imesta. Kokkumäng oli 0.

        Kommentaar


          Ah nii muuseas, et täna õhtul siis klassikaline maiuspala Saksa-Itaalia. Löw saatvat väljakule midagi sellist:

          Neuer - Lahm, Mertesacker, Badstuber, Schmelzer - Khedira, Schweinsteiger - T. Müller, Özil, Podolski - Klose

          Varumeestepingil ja tribüünidel võtavad istet valdavalt dortmundlased.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            Puhtalt huvist, mitu sakslast on algrivistuses ja kogu kutsutud meeskonnas?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Puhtalt huvist, mitu sakslast on algrivistuses ja kogu kutsutud meeskonnas?
              Vastavalt 11 ja 22, ma arvan. Ok, Podolski ja Klose ei ole jah Saksamaal sündinud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                keegi kes teab asjast?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  keegi kes teab asjast?
                  No aga kui sa tõesti tahad teada, eks võta siis wikipedia lahti, seal on tänaseks kutsutud meeskond kirjas, ja loe üle, kellel on üks vanematest või mõlemad mujalt pärit. Seda saab ju peale vaadateski aru, et eespool pakutud algkoosseisu meestest on need Khedira, Özil, Podolski ja Klose. Või kust kurat peab teadma, mis on üldse "sakslane" sinu jaoks, mulle näiteks piisab sellest, kui on seal sündinud ja elanud, sulle ilmselt jällegi mitte, kui eelnev vastus ei sobinud?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    keegi kes teab asjast?
                    Kogu koosseisus on sinisilmseid padusakslasi 15 tk.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Cannumani sugusele rumalele trollile pole üldse mõtet vastata. Vincenti lisatud tunnused (sündinud, elanud või üks vanem vms ) on ka minu jaoks piisavad tunnused, et kedagi võiks sakslaseks nimetada. Sina Cannuman rõõmusta Baloteeli suguste native itaallaste üle Itaalia jalgpalli teemades.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        Sina Cannuman rõõmusta Baloteeli suguste native itaallaste üle Itaalia jalgpalli teemades.
                        Lihtsalt remargi korras, et Balotelli on täpselt sama palju itaallane kui näiteks Özil sakslane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Lihtsalt remargi korras, et Balotelli on täpselt sama palju itaallane kui näiteks Özil sakslane.
                          Tema puhul ei vaidle vastu. Küll ei saa päris samasugusteks lugeda Kloset või Khedirat kellel ikka Saksa verd ka. Lisasin selle vaid seetõttu, et cannuman mõistaks, et ka Itaalial pole platsil kõik sajandat põlve itaallased. Muide huvitav fakt, et kaItaalia poolel on oma poolsakslane

                          Kommentaar


                            Tra kus see KÄI PERSE nupp on. Küsin lihtsa küsimuse ja kukute prääksuma. Kas ma ütlesin, et see on paha, et poolakad mängivad? Kas ma ütlesin, et Itaalia eest mängivad ainult itaallased? Tahtsin lihtsalt teada ja leidsin, et see siin on sobiv teema.

                            Kasutan seda sama posti siin, et ka Iceman perse saata. KÄI PERSE

                            Kommentaar


                              Rahune makaron 1-0 poolajaks,esimesed 35' hea viimased 10 kehv,tahaks loota võiduka lõpuni mäng ise põnev ja kohati jääb mulje nagu poleks tegemist sõprusmänguga.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Nu vaatamata 1:1tulemusele võib rahule jääda,reeglina valikmängudes selliseid vahetusi ei tehta,aga kuna tegemist frendly ga,siis ok.
                                Mäng oli väga kiire tempoga jne nauditav õhtupoolik.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X