320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nauditav oli tõesti. Dortmundi poistele enesekindlust juurde vaja ja selline mäng tugeva vastase vastu just hea võimalus selleks. Kuigi lõpptulemus ikkagi väike pettumus.

    Kommentaar


      Viimati võitsite Itaallasi 15a tagasi. Samal staadionil saite viimati sumpsi. Et selle põhjal ju ei ole väga nuriseda. Ma arvan et mõlemad meeskonnad võivad täna enamvähem rahule jääda nii tulemuse kui mängupildiga.

      Kommentaar


        Mina mängu ei näinud, aga arvestades Itaalia jalgpalli pidevat allakäiku viimastel aastatel, siis kindlasti peaks piinliik olema. Samas iga vähegi teadlik inimene teab, kui "tõsiselt" Saksamaa võtab sõprusmänge ehk väga keeruline on sealt kelle tahes vastu võitu välja pigistada.
        Samas ma vaatasin siin kuidas Shveits ei suutnud enamat 0-0 st Malta vastu ja see oli üsna piinlik vaatepilt. Eesti oleks mõlemaid võitnud kahe väravaga.

        Kommentaar


          Klose on kunn!

          59 kolli 106 koondise mängus.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Löw pikendas lepingut 2014. aastani, mis tohiks ka kõmu seoses Bayerniga summutada.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Laupäeval toimuvat EURO 2012 valikmängu Saksamaa ja Kasakhstani vahel kannab üle VSB .
              Kas ma olen midagi maha maganud või pole veel koosseise Löw avaldanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                Laupäeval toimuvat EURO 2012 valikmängu Saksamaa ja Kasakhstani vahel kannab üle VSB .
                Kas ma olen midagi maha maganud või pole veel koosseise Löw avaldanud?

                Kickeri andmetel selline koosseis:

                VV: Manuel Neuer (Schalke 04), Rene Adler (Bayer Leverkusen), Tim Wiese (Werder Bremen)

                Kaitse: Arne Friedrich (VfL Wolfsburg), Dennis Aogo (Hamburger SV), Holger Badstuber (Bayern München), Philipp Lahm (Bayern München), Jerome Boateng (Manchester City), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Per Mertesacker (Werder Bremen), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund)

                Keskväli: Mario Götze (Borussia Dortmund), Sven Bender (Borussia Dortmund), Mesut Özil (Real Madrid), Sami Khedira (Real Madrid), Bastian Schweinsteiger (Bayern München), Christian Träsch (VfB Stuttgart), Toni Kroos (Bayern München), Andre Schürrle (FSV Mainz 05)

                Ründajad: Mario Gomez (Bayern München), Miroslav Klose (Bayern München), Thomas Müller (Bayern München), Lukas Podolski (1. FC Köln)

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algkoosseis kasahstan vastu:

                  ___________________Klose________________________

                  Podolski______________Özil____________________Müll er
                  ____________Schweini______Khedira_________________

                  Aogo________Mertesacker____Holger____________Lahm

                  ___________________Neuer_______________________

                  Kommentaar


                    Klose does it again (A)
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Vanameister on ikka "hull"
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Jh, kerge 4-0 võit, Kloselt ja Müllerilt kummaltki 2 kolli. Klose saldo koondise eest 107/61, pole paha. Esimene värava puhul tuli sööt kasti, Müller oli juba GKst mööda lükkand, aga tundus löök mööda minevat ja Klose tagapostis lükkas rahulikult sisse 1-0. Karistuslöök paremalt kastijoonelt, Müller esimesena palli peale ja peaga tahaposti 2-0. Nurgalöögi järgsest segadusest välja löödud pall jõudis jällegi Müllerini, mees võttis rinnaga omaks ja üle puusa ette nurka 3-0. Jällegi segadus kastis, sisse jooksnud Khedira tõmbas äärele ja lükkas GKst mööda Klosele - koondisekarjääri 61. värav, Gerd Mülleri 68ni on veel 7 väravat, mängud aze.. ja kasah.. veel selles valiktsüklis ees, niiet äkki tuleb veel enne EMi täis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                          Jh, kerge 4-0 võit, Kloselt ja Müllerilt kummaltki 2 kolli. Klose saldo koondise eest 107/61, pole paha. Esimene värava puhul tuli sööt kasti, Müller oli juba GKst mööda lükkand, aga tundus löök mööda minevat ja Klose tagapostis lükkas rahulikult sisse 1-0. Karistuslöök paremalt kastijoonelt, Müller esimesena palli peale ja peaga tahaposti 2-0. Nurgalöögi järgsest segadusest välja löödud pall jõudis jällegi Müllerini, mees võttis rinnaga omaks ja üle puusa ette nurka 3-0. Jällegi segadus kastis, sisse jooksnud Khedira tõmbas äärele ja lükkas GKst mööda Klosele - koondisekarjääri 61. värav, Gerd Mülleri 68ni on veel 7 väravat, mängud aze.. ja kasah.. veel selles valiktsüklis ees, niiet äkki tuleb veel enne EMi täis.
                          Nii, vabandan, sai valet infot pritsitud. Kasahstaniga mäng oli siiski teine nendega selles valiksarjas, võõrsil mängu võitsime 3-0.

                          Kommentaar


                            Highlightsid eilsest mängust:

                            Kommentaar


                              Tundub, et sakslastel pole egodega probleeme.
                              Nagu MM-il nii ka nüüd, söödavad isegi väravaesisel vabale mehele (neljas värav).
                              See on väga positiivne.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                No eks seda egovabadust hinnatakse. Suurklubis eritisee 40 sekundil näidatav esimesel Lahm-Müller mäng, aga kahjuks jäi teine sööt liiga taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X