320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samas on vennad Benderid ikka väga tugevad tegijad, kui nad tõesti lahutatakse ja Baieri poiss turniirile ei saa, siis kurb lugu.

    Kommentaar


      Poolkaitse valikuvõimalused ja mängijate vanused on küll hämmastavad

      Kommentaar


        Mina kasutaks midagi sellist...

        -------------------------------Neuer-------------------------------
        ----------------Boateng--------------Hummels----------------------
        Lahm------------------------------------------------------Schmelzer
        ---------------Kroos--------------------Scweinsteiger--------------
        Müller--------------------------Özil--------------------------Podolski
        ------------------------------Klose---------------------------------

        Pink: Gomez, Cacau, Schürrle, L. Bender, Gündogan, Götze, Ghedira, Hoewedes, Mertesacker,
        Badstuber, Wiese, Stegen,

        Kommentaar


          Mülleril niivõrd kahvatu hooaeg olnud kas mees üldse algkoosseisu koha välja teenib?

          Kommentaar


            Ma just mõtlesin, et mille jaoks seda Müllerit igale poole topitakse. Olen sel hooajal ca 10t Bayerni mängu näinud ning ta pole mitte üheski mitte midagi head teinud.
            btw usun, et Khedira ja Gomez on algrivistuses siiski. Ise tooks ka Götze sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Ma just mõtlesin, et mille jaoks seda Müllerit igale poole topitakse. Olen sel hooajal ca 10t Bayerni mängu näinud ning ta pole mitte üheski mitte midagi head teinud.
              btw usun, et Khedira ja Gomez on algrivistuses siiski. Ise tooks ka Götze sisse.
              Mülleri asemel Reus. Götze pingile nö jokkeriks, sest vorm pole veel 100%
              Svainstaiger ja Bender vigastustega kimpus olnud, seega tooks Kroosi kōrvale Khedira.

              Ilmselgelt tean mina paremini, kui Löw.
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                (jaapani_jeenile)
                Aga mina kasutaks juba Bayernis koos mänginud keskkaitsepaari Boateng-Badstuber. Kroosi jätaks
                pingile ja Khedira tema asemele lõhkuvaks. Mülleri jätaks algkoosseisu Götze vigastuse tõttu.

                Kommentaar


                  Oi pagan, unustasin Reusi puhta välja, arvatavasti on ta kindlasti üks osalistest, kas just põhis seda ma ei tea.

                  Mülleri hooaeg Bayernis ei ole jh suurem asi olnud, kuid samas viimane mäng oli juba päris hea ja vb suudab ennast EM-iks vormi ajada ja tulemus võib olla sama mis MM-il. Samas on konkurente ka võtta, kes väärivad hooaja põhjal seda kohta.
                  Eks Löw töötab selle kallal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    (jaapani_jeenile)
                    Aga mina kasutaks juba Bayernis koos mänginud keskkaitsepaari Boateng-Badstuber. Kroosi jätaks
                    pingile ja Khedira tema asemele lõhkuvaks. Mülleri jätaks algkoosseisu Götze vigastuse tõttu.
                    Kuigi saan aru et nädalast nädalasse koos mängivad mehed mõistavad teineteist paremini siis ei mõista miks peaks koondise parima keskkaitsja algrivistusest välja jätma

                    Kommentaar


                      Minu eelistus formatsiooniga 4-2-3-1: Neuer,Lahm,Hummels,Badstuber,Schmelzer,Khedira,Sch-weinsteiger,Özil,Reus,Götze,Gomez.
                      Müün jalkasärke!:
                      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                        Minu eelistus formatsiooniga 4-2-3-1: Neuer,Lahm,Hummels,Badstuber,Schmelzer,Khedira,Sch-weinsteiger,Özil,Reus,Götze,Gomez.
                        Aga miks mitte Podolski?

                        Kommentaar


                          jep. lõpuks on ikka Podolski ja Klose need, kes koondises kastanid vajadusel tulest välja toovad

                          Kommentaar


                            U-17 on jõudnud oma turniiri finaali, kus vastaseks tuleb kas Holland või Gruusia.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              U-17 on jõudnud oma turniiri finaali, kus vastaseks tuleb kas Holland või Gruusia.

                              Eelmine aasta oli finaali vastaseks samuti Holland, kellele küll kaotati 2-1 pealt 2-5, kui mu mälu mind ei peta...loodame, et see aasta tuleb võit ära.
                              Viimasel neljal U-17 EM'il on finaali jõutud kolmel korral.

                              Eelmise aasta U-17 koondise liidritest on Samed Yesil juba see aasta korrald BuLi's platsil ka käind, ning Emre Can on Bayerni duubli tähtsamatest ninadest ja korra v kaks oli ka esindusmeeskonna pingil.
                              Keegi turniiri lähemalt see aasta ka jälgind, endal pole viitsimist old, kes on 95a satsi liidrid, keda tuleks tulevikus hoolikamalt jälgida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                                Viimasel neljal U-17 EM'il on finaali jõutud kolmel korral.
                                Saksamaa on küll viimane, kes tuleviku pärast muretsema peab, õnneks

                                Olen põgusalt selle aasta turniiri jälginud. Eriti hea mulje on jätnud Max Meyer (3 väravat 6st Saksamaa väravast) ja kui lisada ka Max Dittgen, siis võib öelda, et ka Schalke tulevik on päris helge, sest on nad mõlemad selle klubi kasvandikud.

                                Nüüdseks on ka läbi teine poolfinaal ja selle pani kotti Holland, seega kolmapäeval tuleb eelmise aasta finaali kordus ja loodetavasti lõppeb see nüüd teistsuguse tulemusega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X