320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, seda mängu oli nii halb vaadata. Meestel nagu tahtmist polnud üldse. Selle asemel et äärtelt kiiresti tõusta, hakati keskel lühikest söötu lükkama. Klose üle hea meel ja loodan, et Mülleril kõik korras. See Neueri apsakas oli päris naljakas ja pakkus mehele endalegi nalja, kuigi korraks tõmbas mul kõhedaks

    Kommentaar


      No pole hulle. Parem algus kui 2010 MM. Järgmine mäng tahaks näha Bastianit alustamas ja Mustafit pingil. Kui Boatengil mingi vigastus, siis tema positsiooni lappimiseks on oluliselt paremaid variante.

      Kommentaar


        Kuumus võttis ka oma. Lõpus oli mõni mees ikka täiesti pehme. Loodetvasti liiga endale ei tehtud.

        Kommentaar


          sooviks näha veel korra eesliinil tandemit Klose - Podolski
          vanusele vaatamata suudavad nad usutavasti veel teravust luua, täna oli mäng kohati väga puine

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Kurat, seda mängu oli nii halb vaadata. Meestel nagu tahtmist polnud üldse. Selle asemel et äärtelt kiiresti tõusta, hakati keskel lühikest söötu lükkama. Klose üle hea meel ja loodan, et Mülleril kõik korras. See Neueri apsakas oli päris naljakas ja pakkus mehele endalegi nalja, kuigi korraks tõmbas mul kõhedaks
            Halb vaadata Saksamaa koondise fännina? Minu arvates turniiril seni üks põnevamaid kui mitte kõige põnevam mäng.


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            No pole hulle. Parem algus kui 2010 MM. Järgmine mäng tahaks näha Bastianit alustamas ja Mustafit pingil. Kui Boatengil mingi vigastus, siis tema positsiooni lappimiseks on oluliselt paremaid variante.
            Näiteks Lahm? Ma pole ülemäära palju Guardiola Bayernit vaadanud aga minu jaoks on paras müstika, et ta Lahmi keskväljale lükkas. Klubis on sobivamaid variante nagu ka koondises. Lahm äärekaitses tundub kasulikum nii kaitses kui rünnakul.

            Kommentaar


              mu arust on ka lahm keskvälja töörügajana raiskamine, saksamaal on selle kohapeal mehed niigi olemas, aga praegused äärekaitsjad ei paku rünnakule minnes just erilist kvaliteeti.

              Kommentaar


                Praeguse seisuga on Khedira ja Boatengi mängimine vigastuste tõttu USA vastu kaheldav. Khedira asemele saaks Schweinsteiger mängida ja Boatengi asemel Lahm. Enne Ghana mängu aga abitreener Flick ütles samas, et Lahmi positsiooni pole plaanis turniiri käigus muuta. Peaasi, et Mustafit ei panda jälle äärekaitset mängima.

                Kommentaar


                  Mulle Saksamaa mäng meeldis, vaatasin just mängijate statistikat ka fifa lehelt, 2 viga lihtsalt karistati tuimalt ära. Mustafi oli kiireim poiss, sai 32,9 kätte korra.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Halb vaadata Saksamaa koondise fännina? Minu arvates turniiril seni üks põnevamaid kui mitte kõige põnevam mäng.
                    Jah, Saksamaa fännina oli seda halb vaadata. Esimene poolaeg oli mäng üleüldse igav, kuid teine poolaeg oli tõesti üks põnevamaid. Endal oli närv koguaeg sees, seega ei saanud mängu väga nautida.

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et vs Ghana joppas, ma vaatasin Mändjalast telefoni abil mängu ja enne mängu sai sõlmitud leping, et kui Saksamaa kaotab, siis lähen jala koju(Raplasse). Ütleme nii, et olin pm 2-1 järel valmis hakkama liikuma.

                      Kommentaar


                        Kaitseliin on endiselt sama. Lahm alustab ikka keskel... Khedira asemel Schweinsteiger ning rünnakul Götze asemel Poldi.

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, miks Löw just Götze välja võttis. Võrreldes Öziliga olid tal eelmised kaks mängu suht korralikud.

                          Kommentaar


                            Põletavam küsimus, miks on vaja Lahmi keskel kasutada. On ju mehi sinna küllaga, aga paremkaitses (kus Lahm on maailma parim mees) on hetkel keskkaitsja. Milleks raisata?
                            With a *pinch* of salt

                            Kommentaar


                              Terve kaitseliin on keskkaitsjad tegelikult kui eelmisele postitajale vastata.
                              Tundub, et see märg ilm mõjutab ikka päris palju sakslaste mängu. Pall veereb ikka nii aeglaselt. Kui nüüd mängust rääkida, siis Özili polnud nagu üldse mängus näha, Podolski ja Höwedes lihtsalt halb. Tundub, et Klose peab mingi hetk päästma tulema.

                              Kommentaar


                                Ma ei näe küll, kuidas mõne tipu vastu peaks edasi minema.. Kohe kui USA asja kiiremaks ajas oli kaitses kott peas, väravavõimalusi väga vähe. ei tea ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X