320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Peab suht nõustuma tegelt ja ausalt öeldes ma pole ka nüüd just väga üllatunud et Sane välja jäi. Tüüp on kas 10/10 või 3/10 ja tal on suhtumises teatud vajakajäämised mis nõuaks väljalihvimist ja ei imesta, et Low mõtles, et ain't got time for that. Lisaks veel see, et Sane koondise eest suht meh olnud. Reus sobib kindlalt meeskonda paremini ning annaks aint et terve suudaks püsida.
    +1
    City Sane ja Koondise Sane on hetkel veel kahjuks liiga erinevad.
    Imestan, et nii paljudele tuleb see siiani üllatusena, et Löw eelistab meeskondliku panust rohkem kui uhkeid liigutusi või kiirust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Veidi huvitav käik jah, sest kui lõpus on vaja tuua sisse keegi, kes suudaks väsinud kaitsjad üle joosta, siis keda härra Löw sealt toob? Sane oleks selles mõttes ideaalne impact-sub. Samas kui seda satsi nagu vaadata, siis pm Reus on kõige lähedasem wingerile vist. Üldiselt tundub et Löwi mänguplaan näeb midagi muud ette, kui äärtelt vurada, sest Draxler, Brandt on pigem playmakeri-laadsed kümned ja Müller lihtsalt kaigas. Ma isiklikult oleks Sane enne Brandti võtnud, sest tema sarnaseid mängijaid satsis päris palju + Bundesligas äss olemine ei näita suures plaanis väga midagi. CONFEDil oli ta suhteliselt solid, aga see turniir ei ole ka suurem asi näitaja.
      Kui sa Müllerit kaikaks pead, siis ma ei oska miskit kosta
      Jah ta pole kõige tehnilisem aga tema liikumised ja võime teistele ruumi tekitada on hindamatud, lisa siia väravad ja söödud ning mees on õigustatult seni kaptenipaela kandnud.

      Sane kiirusest pole kasu, kui ta palli lõpuks kaotab või üle värava saadab, sest koondise eest võtab ta vastu alati vale otsuse viimasel kolmandikul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Imestan, et nii paljudele tuleb see siiani üllatusena, et Löw eelistab meeskondliku panust rohkem kui uhkeid liigutusi või kiirust.
        Mhmh. Pep ka
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Tore, et sinusugused sõltumatud eksperdid mulle vahel valgust näitavad
          Kui sa ei saa aru, miks Reusi nii kõrgelt hinnatakse, siis see pole ka minu asi sind veenda, vaata MMi ja küll sa näed.
          Inimestel võivad küll erinevad arvamused olla, aga top3 Reus? really?

          Ronaldo, Neymar, Alexis, Hazard. Kelle kaks me sealt listist ära võtma peaks? Lisaks siia veel 10 nime, aga point jääb samaks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Inimestel võivad küll erinevad arvamused olla, aga top3 Reus? really?

            Ronaldo, Neymar, Alexis, Hazard. Kelle kaks me sealt listist ära võtma peaks? Lisaks siia veel 10 nime, aga point jääb samaks.
            Kirjutasin Top 5 mitte 3 ja seda siis kui ta suudab terve olla ja vormi jõuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mis need karikad siia puutuvad?
              Me räägime hetkel panusest meeskonda ja individuaalsetest oskustest.
              Kahjuks on Reus olnud viimased aastad pidevalt vigastustega eemal aga kui ta terve suudab püsida, siis tegemist on kindlasti mängijaga, kes enda positsioonil kuulub top5 hulka maailmas.
              Ikka puutuvad, kui sa tahad 22 aastaselt samapalju edu kui 29saselt.

              See, et Sane Löwi süsteemi ei sobi on ainukene põhjus, miks ta ei saa koondisse, kui läinud hooajal oli ta kindlalt parim sakslasest äär, enamvähem sama keiss, mis 9golaniga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust

                enamvähem sama keiss, mis 9golaniga.
                Ehk, et siis treenerile isik ei meeldi ja ei ole enam koondises?

                Saan aru kui ei sobi süsteemi ja tõesti on algkoosseisu materjali kuskilt mujalt võtta. Aga kui su taktika ei toimi ja oled 1:0 taga, 10 minutit mängida? Siis on vaja muutusi tuua, mitte järgmine samasugune vend kellegi asemele.

                Ütleks siia ära, et tema on koondise treener ja mina ei ole. Tema otsus on õige anyways, lihtsalt ei saa sellest aru ja tundub väga üllatav.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Kui sa Müllerit kaikaks pead, siis ma ei oska miskit kosta
                  Jah ta pole kõige tehnilisem aga tema liikumised ja võime teistele ruumi tekitada on hindamatud, lisa siia väravad ja söödud ning mees on õigustatult seni kaptenipaela kandnud.

                  Sane kiirusest pole kasu, kui ta palli lõpuks kaotab või üle värava saadab, sest koondise eest võtab ta vastu alati vale otsuse viimasel kolmandikul.
                  Müller on lihtsalt nagu Klose, olgu nii sitt klubis kui tahes, koondises teeb suurturniiridel ikka oma ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    ma parem ei hakka rohkem postitama.

                    Võiks julgelt öelda, et mitte ükski teine mängija ei saaks Citys põhisse koondisest kui Neuer ja Gündogan välja jätta.
                    Parem ära postita jah, paistad arukam.

                    See mängijate mitte põhisse saamise jutt on lihtsalt pask.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      wow Trapp jäi nimekirja
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Parem ära postita jah, paistad arukam.

                        See mängijate mitte põhisse saamise jutt on lihtsalt pask.
                        Lihtsalt random fakt ju? Minu jaoks on naljakas, et koondisest ei saaks ükski mängija city põhisse(v.a neuer), aga vastupidi jääb mees üldse top23st välja.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Lihtsalt random fakt ju? Minu jaoks on naljakas, et koondisest ei saaks ükski mängija city põhisse(v.a neuer), aga vastupidi jääb mees üldse top23st välja.
                          Mida sa suitsetad? Ma väidan, et Ederson on esiteks sama hea kui Neuer. Muide, väga sama stiiliga väravavahid ka tegelikult. Teiseks, Kimmich, Boateng, Hummels, Kroos, Khedira, Özil oleks kõik Citys põhimehed või väga selle piiri peal. Ja Gündogan tegi sel hooajal City eest Premmis 30 mängu...

                          Kommentaar


                            Muidugi päris pull arusaam, et valitsev maailmameister ja FIFA rankingu esimene on nii vilets, et valitsevasse punapeade meistrivõistluste võitja algüheteistkümnesse nende mehed ei kõlbaks.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Muidugi päris pull arusaam, et valitsev maailmameister ja FIFA rankingu esimene on nii vilets, et valitsevasse punapeade meistrivõistluste võitja algüheteistkümnesse nende mehed ei kõlbaks.
                              MM on muidu iga nelja aasta tagant. 3 meest mahuks (Sane, Gündo ja Neuer) Kroosile tegin tõesti liiga, unustasin tema ära.

                              Aga vaadates löwi pressikat, siis võib küll vist öelda, et see, et Sane otsustas ninaopile minna sai saatuslikuks. Mainib Sanest rääkides 3 korda, et oli väga napp, et ta välja jäi, aga teised tegid väga hea conf cupi ja on napilt paremad.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Muidugi päris pull arusaam, et valitsev maailmameister ja FIFA rankingu esimene on nii vilets, et valitsevasse punapeade meistrivõistluste võitja algüheteistkümnesse nende mehed ei kõlbaks.
                                Sa ei saa aru, et ta ei saa aru, et briti liiga ei ole maailmas ainus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X