320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Goretzka oli kahjuks suur 0. Kogu tsunft on olnud suur nali teisel poolajal. Poleks hollandlased Noijerit peksnud palliga, oleksime juba mingi 4-2 taga.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      ilus lõpp mängule ja võõrsilt 3:2 kotis.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Läbi häda sai jah kuidagi võit ära toodud. Ütleme nii, et kohati on lubav aga tööd ikka väga palju ees.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Ja milline neist 30st eredaima mälestuse on jätnud? Ma oma Allianz Arena, Rhein-Neckar-Arena ja Camp Nou nimistuga väga toores.
          Hea küsimus. Emostsiooni mõttes üks erilisemaid ikkagi Freiburgi Schwarzwaldstadion. Aga selle jätan listist välja. TOP5 staadionid oleksid suvalises järjekorras praeguse emotsiooni pealt sellised.

          Top5
          Karlsruhe Wildparksstadion
          Eibari Ipurua Municipal Stadium
          Valencia Mestalla
          Pafos Stelios Kyriakides Stadium
          Fulhami Craven Cottage

          Kommentaar


            Täna mängime Eestiga! 😃
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Täna mängime Eestiga! 😃
              Ei, täna mängime Saksamaaga.
              Aga tegelikult on ikka pull vaadata, kui Ginter pannakse koondise keskkaitsesse.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Veider tunne, alates 1990. aastast olen esimest korda Saksamaa vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Ei, täna mängime Saksamaaga.
                  Aga tegelikult on ikka pull vaadata, kui Ginter pannakse koondise keskkaitsesse.
                  ...ja samal ajal smurf äärele.
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
                    Veider tunne, alates 1990. aastast olen esimest korda Saksamaa vastu.
                    Ma pole kunagi Saksamaa vastu.
                    Täna lihtsalt on hea meel mõlema võidu üle.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Mängu ise pole veel sekunditki näinud, aga siin käis vist küll rukkilillest üks korralik Panzer üle. Autos sai nii esimese poolaja jagu raadioülekannet kuulatud ja Eesti koondis võttis reportaaži kuulates tagantsaamise asendi juba esimesest minutist saati ette ja see ütleb vist nii mõndagi, kui Eesti ohtlikkust kirjeldati sellega mitu meest üle oma poole jõudnud on. Eesti meistriliiga taseme kohta andsid eksperdid hinnanguks nii umbes 3. liiga ja Regionalliga vahepealse - 3.liiga tundub peale mängu vist juba liiga hästi pakutud.

                      Nüüd tuleb vist järgmised aasta aega jalgpalliringkondades suheldes oma päritoluks Finnland öelda

                      Kommentaar


                        U-21 EM on ilusti alanud, 2st 2. Eile loputati Serbia U21 satsi Joviciga eesotsas 6-1.
                        Enamus väravaid olid samuti fantastilised:

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mis siin ikka. Kaitse ikka konarlik, ebastabiiline vorm, totaalne jalgpall ning tulemuseks esimene kaotus kodus since 2007

                              Kommentaar


                                Koosseisu vaadates ei olnud ka imestada. Täna Põhja Iiri vastu paluks normaalselt mängida!
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X