320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Draxler koondises? Kas koondises on tõsine põud, et viimased kaks hooaega PSG's sisuliselt ainult pinki nühkinud saab kutse?
    Bayerni mehed saavad puhata

    Kommentaar


      Kommentaar


        Robin Gosens minu jaoks täiesti tundmatu nimi. Aga eks tuleb tõdeda, et kui aastaid kätt pulsil ei hoia, pole midagi imestada.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Robin Gosens minu jaoks täiesti tundmatu nimi. Aga eks tuleb tõdeda, et kui aastaid kätt pulsil ei hoia, pole midagi imestada.
          Kui poleks Atalanta tegemisi jälginud Meistrite Liigas (CL fantasy jaoks), siis ka ise poleks kursis.

          Vaatamata mitme põhimängija puudumisele mängiti I poolaeg täitsa kenasti aga Jogi vahetused panid küll kukalt kratsima ja mis kuradi valemiga alustab Draxler, kui pingil on paremas vormis Havertz ja Brandt.
          Peale Hansi lahkumist on tal kõik ikka korralikult lappesse läinud.

          Kommentaar


            Täna võetakse eedelvaissi koondis ette.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Joachim, mis toimub? Tegelt ka.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Joachim, mis toimub? Tegelt ka.
                Häbiga pean tunnistama, et see oli 15+ aasta jooksul esimene Saksamaa mäng, mille vaatamisest ma lihtsalt loobusin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Häbiga pean tunnistama, et see oli 15+ aasta jooksul esimene Saksamaa mäng, mille vaatamisest ma lihtsalt loobusin.
                  Mina jällegi ei viitsi enam isegi vihastada. Seda sai MM ajal küll tehtud. Pikk ja pime aeg on ees.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Mina jällegi ei viitsi enam isegi vihastada. Seda sai MM ajal küll tehtud. Pikk ja pime aeg on ees.
                    Pikk ja pime aeg juba kestab mitu aastat aga mulle virvendab tunneli lõpus juba valgus.
                    Üha rohkem sahistatakse, et mitmed võtmemängijad ja Saksamaal mõjukad kujud olla Löwiga rahulolematud.
                    Üllataval kombel pole kohalik meedia veel tema kraesse hakanud ja ollakse uskumatult neutraalsed/kannatlikud.

                    Kommentaar


                      Pikk ja pime aeg hakkas suht pärast Konföderatsioonide karika võitu vist jah. MM oli fiasko, mängijate valik on huvitav ja eks on lihtsalt vaja värsket hingamist.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        No tundub, et Löw oleks pidanud koos MM võitjatega koondisega lõpparve tegema. Pikemat aega targutati, et koondises on lihtsalt valed mehed aga näha on, et lihtsalt ei osata materjali kokku mängima panna.

                        Kes oleks hetkel koondise tüüri juurde see õige mees, kõik ambitsioonikad treenerid on ju korralike klubidega kinni?

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          No tundub, et Löw oleks pidanud koos MM võitjatega koondisega lõpparve tegema. Pikemat aega targutati, et koondises on lihtsalt valed mehed aga näha on, et lihtsalt ei osata materjali kokku mängima panna.

                          Kes oleks hetkel koondise tüüri juurde see õige mees, kõik ambitsioonikad treenerid on ju korralike klubidega kinni?
                          Ma ei imestaks, kui mõni siiski haaraks võimalusest kinni koondist juhtida. Klopp on sada protsenti kunagi tüüri juures.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Ma ei imestaks, kui mõni siiski haaraks võimalusest kinni koondist juhtida. Klopp on sada protsenti kunagi tüüri juures.
                            Hansi, Nagelsmann ja Klopp vaevalt lähiaastatel.
                            PSG juhtkond on vast etteaimamatu ja Tuchel võib vabaks saada, kui miskit riid tekib aga sellele panustada ei julgeks.

                            Kui Jogile kohe kinga peaks andama, siis näen seal toolil Ralph Hasenhüttli või Stefan Kuntzi, kes üsna kidura U21 põlvkonnaga näitab täitsa korralikku mängu. Caretakerina sobiks ka Ralf Rangnick aastaks-kaheks aga tal endal pole vist enam ambitsioone peatreener olla.

                            Kommentaar


                              Kui nüüd üleüldiselt rääkida, siis järgmine Saksa noorte põlvkond ei ole just parim? Mis väljavaated on selles valguses?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kui nüüd üleüldiselt rääkida, siis järgmine Saksa noorte põlvkond ei ole just parim? Mis väljavaated on selles valguses?
                                Selles pole midagi üllatavat, et U21 on keskpärane, sest Saksamaal on kombeks talendid nagu Kai Havertz juba varem meeste hulka edutada ja U21 aste jääb paljudel vahele. Näiteks U19 tundub oluliselt suurema potentsiaaliga. Kui U21, U19 ja U17 hulgast 2-3 uut meest lähiaastatel koondisesse jõuab, siis võib rahul olla. Saksamaa koondiste erinevaid astmeid ühendav probleem on klassikaliste tipuründajate puudumine ja see on kummitanud alates Mario Gomeze perioodist. Erinevatel põhjustel on noorteklassides säranud mängijad hiljem kustunud(Selke, Arp, Eggestein, jne.).

                                Paanikaks pole põhjust aga murelik tasub siiski olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X