320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Algselt postitas rauno


    Algselt postitas dribbler69


    Itaaliale tuleb kas Sveits või Ukraina. Ja seekord saavad nad tahest tahtmata nõrga vastase. Veab pededel
    kohtunikult täielikult nõme otsus nii punane kaart mis vabalt oli kollane...
    penalti oli täiesti mõttetu...

    kuid šveitsi nõrkus on liialdus...šveits võidab ukraina ja itaalial pole mingit lootust nende vastu...nii kes oleks võinud arvata et itaalia liiga skandaal ulatub hoopis kõrgemale ,MM-le.

    šveits 2-0 itaalia on veerandfinaal...
    Ja nüüd muidugi toome Itaalia suure skandaali siia sisse, loomulikult on see süüdi jne jne

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Algselt postitas J.R.I.M


      Algselt postitas rauno


      Algselt postitas dribbler69


      Itaaliale tuleb kas Sveits või Ukraina. Ja seekord saavad nad tahest tahtmata nõrga vastase. Veab pededel
      kohtunikult täielikult nõme otsus nii punane kaart mis vabalt oli kollane...
      penalti oli täiesti mõttetu...

      kuid šveitsi nõrkus on liialdus...šveits võidab ukraina ja itaalial pole mingit lootust nende vastu...nii kes oleks võinud arvata et itaalia liiga skandaal ulatub hoopis kõrgemale ,MM-le.

      šveits 2-0 itaalia on veerandfinaal...
      Ja nüüd muidugi toome Itaalia suure skandaali siia sisse, loomulikult on see süüdi jne jne
      ikka ju..midagi peaks tooma ju et sellele tänasele igavale mängule vürtsi lisada
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Kui midagi minu hinnangul selles mängus õiglast oli, siis Materazzi punane. Täiet jõust möödaspurtivale mehele jala pihta, ilma palli poole vaatamatagi. Täiesti kaidlainide kohane kaart.
        Austraalial jäi just Emertoni ja Kewelli jagu puudu. Bresciano mängis väga hästi ja tegemist on suurima avastusega minu jaoks Austraalia koosseisus. Aga toetus talle jäi keskväljal nõrgaks, sest Cahill oli reeglina ründes Vidukat toetamas.
        Itaalia idee oli jah esialgu need tõsted Toni ja Gilardino suunas, mis toimisid päris hästi. Keskväli on neil siiski kaunis olematu tõesti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          Algselt postitas vincent


          Tere tulemast meie mustade seintega huumorinurka. Noh, vähemalt teame nüüd, kes finaali EI vilista .
          Paar fakti mängust, mida tasub kõrva taha panna:
          a) sõida oma mehele kossi, saad punase
          b) arvulises enamuses olles ära ründa tempokalt, vaid kõiguta palli ja tee nägu, nagu otsikisid võimalust
          c) kui karistusalas keegi siruli on, jookse otsa, ehk kukub midagi
          d) õpi täpselt pennalt lööma, kunagi ei tea, millal vaja võib minna
          e) last but not least - karda lolli inimest.
          Eks nii vist ongi.

          Samas, kui distsiplineeritud ja järjekindla vilepartii eest (V. Ivanov eile) tehakse kohtunik rahvusvahelises meedias FIFA presidendi (!) - kui olla konkreetne, siis tegu on vist lausidioodiga - poolt naerualuseks, siis ma ei kujuta enam ettegi, millise surve all kohtunikud võivad olla. Lõppude lõpuks, kõik kes te sõimate kohtunikke idiootideks - ehk olete teie hoopis need idioodid, kes ei mõista, et üks asi on targutada kümne eri nurga alt nähtud telekorduste järel ning teine asi on teha selline otsus ühe sekundi jooksul ning ilma ühegi korduseta?

          Jätke kohtunik rahule. Blatter on hoopis süüdi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Algselt postitas mcnamara
            Itaalia idee oli jah esialgu need tõsted Toni ja Gilardino suunas, mis toimisid päris hästi. Keskväli on neil siiski kaunis olematu tõesti.
            No suurepärane. Austraalia peksab 90 minutit pikka palli äärtelt Vidukale, ning Itaalia keskväli (Pirlo, Gattuso, Perrotta!) on kaunis olematu? Tule ... ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Pendli üle räuskamine on siin minumeelest täiesti mõttetu. Pendli koht tõesti ei olnud, samas ei olnud ka Materazzi punane õigustatud, kollasest piisanuks kindlasti. Samas oli Austraalia rünnak suhteliselt mannetu, seda kindlasti ka Itaalia vägeva kaitse pärast. Ent siiski, oodanuks palju suuremat survet Itaalia värava all. Mida ei tulnd, seda ei tulnd.

              Siiski mängis Itaalia väga kindlalt ja mina ei heida neile midagi ette. Mäng oli kontrolli all ja teekond tiitli suunas jätkub.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Algselt postitas ethan
                No suurepärane. Austraalia peksab 90 minutit pikka palli äärtelt Vidukale, ning Itaalia keskväli (Pirlo, Gattuso, Perrotta!) on kaunis olematu? Tule ... ...
                Ei, muidugi on sul õigus. Itaalia keskväli kõigutas 90 minutit palli parimas Brasiilia stiilis.
                Ma nägin jälle ühte teist mängu kahjuks - seda, mida Austraalia vähemalt pallivaldamise osas domineeris.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Algselt postitas Juveman

                  Pendli üle räuskamine on siin minumeelest täiesti mõttetu.
                  Tra kui mõttetu penalt. Läks veidiks ajaks jalka vaatamise isu ära.

                  Algselt postitas Juveman

                  Siiski mängis Itaalia väga kindlalt ja mina ei heida neile midagi ette.
                  Cheating/diving bast..ds!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    Mäng oli nii igav et ma jäin magama esimesel poolajal. Pendla peale ärkasin lõpuks üles. Täielik idiootsus kordusest iga nurga alt vaadates anda sellisele asja eest pennal. Istun seal kus tahan ja millal ma tahan. Austraallastest on sügavalt kahju

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas Karla


                      No täiesti uskumatu. Kuidas saab selline kohtunik mängu vilistada. Mille eest penalt? Mingi Fabio Grosso sugune imbetsill kukub Austraallasele otsa ja penalt. No pole sõnu. Vaadake kuidas see kohtunik kaarte jagas. Väike puude ja kohe kollane alati. Seda kohtunikku ei tahaks küll kunagi vilistamas näha. Kes Itaaliale vastu tuleb?
                      Grosso on nii jobu!
                      Rahune maha mees. Mida Grosso tegi? Kas Grossol oli vile suus ja ta vilistas penalti? Nagu ma ütlesin, ei olnud ei daiv, ega penalti. Grosso oleks kukkunud nii või naa. Kas ta ise aitas või mitte.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Algselt postitas ethan
                        No suurepärane. Austraalia peksab 90 minutit pikka palli äärtelt Vidukale, ning Itaalia keskväli (Pirlo, Gattuso, Perrotta!) on kaunis olematu? Tule ... ...
                        Ei, muidugi on sul õigus. Itaalia keskväli kõigutas 90 minutit palli parimas Brasiilia stiilis.
                        Ma nägin jälle ühte teist mängu kahjuks - seda, mida Austraalia vähemalt pallivaldamise osas domineeris.
                        Pallivaldamisprotsent on üks ületähtsustatumaid statistikute nämmutamiskohti, imho. Itaalia mängis olulise osa mängust vähemuses, muide. Iva on selles, et Austraalia rünnak oli surutud äärtele (olgu see pallivaldamis% palju ta oli) ning selle põhjal ütelda, et Itaalia keskväli oli olematu? Andestust, ma ei mõista seda. Aga ehk ei peagi.

                        Seda ka, et niisuguses suurturniiri staadiumis ei saa oodata \"loogikast tulenevat\" Itaalia kui tugevama domineerimist. Sellise pinge all, nagu suured vutiriigid on. No, sir! Itaalia hoidis kaitse tihedana, Austraalia ei ähvardanud väravat lüüa ka arvulises ülekaalus mitte ning Itaalia filosoofia (nõelata siis kui võimalus tuleb, võiduks piisab ka üheväravalisest paremusest) toimis hästi.

                        Mis see Brasiilia siia puutub?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Video siin-KINDEL PENALTI!
                          Ma muidugi ei ole kõige objektiivsem mees, kuid juhin tähelepanu inimestele, kes vaevuvad kordust vaatama. Neill selgelt olles juba olukorrast väljas tõmbab käe tagasi Grosso teekonnale ette. Tahtlik viga=penalti!

                          EDIT: nimi parandatud tänu ertsile
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            ma pakun lepituseks et Lippil vedas, et Hiddink täna nii tark ei olnud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Video siin-KINDEL PENALTI!
                              Ma muidugi ei ole kõige objektiivsem mees, kuid juhin tähelepanu inimestele, kes vaevuvad kordust vaatama. Oneill selgelt olles juba olukorrast väljas tõmbab käe tagasi Grosso teekonnale ette. Tahtlik viga=penalti!
                              Ma tõmbasin ka kunagi käega edasi-tagasi ja siis nimetatati seda onaneerimiseks mitte pendlaks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Algselt postitas Jasper
                                Oneill
                                Mõtled Neill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X