320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Algselt postitas Chaqueta


    Krt, mäng oli nii igav, et ma pidin vahepeal magama jääma. Kuigi jah, mõlemad meeskonnad näitasid väga mannetut mängu. Robinson tegi minu meelest suhteliselt hea mängu, v.a. see viivitamine.
    Kahjuks juhtuski nii, et peale poolajavile ma jäingi magama...

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Algselt postitas Artista
      Jääb mulje, et teil seal Eestis näidati mingit teist mängu. Et näiteks ETV ei jaksand just seda konkreetset mängu sisse osta ja siis Kaljuveer ja co etendas ise Inglise meeskonda ning Eesti Raadio pandi Ekuadori näitlema...
      Väga võimalik. Ega mina oma silmi uskuda ei saa muidugi. Paar repliiki siiski:
      Esiteks Beckhami küsimus. Minule väga väga imponeeris tema tegevus teisel poolajal, kus ta sisuliselt omadega täiesti läbi olles töötas sisuliselt terve väljaku ulatuses, et Ekuadori rünnakuid peatada. Kui see ei ole mitte midagi, siis see ei ole mitte midagi. Lisaks olid tema karistuslöögid sisuliselt Inglismaa kogu ründesuunaline tegevus esimesel pooltunnil.
      Mis Gerrardi ja Lampardi puutub, siis pigem kiidaksin Stevie\'t, kes suutis vähemalt mõned kenad söödud anda. Lisaks apsakatele. Lampsi tegevus ajab mind ausalt öeldes närvi juba - mehel pole enesekindluse raasugi. Pealelöögid on naljanumber. Ja Rooney\'ga mingit klappi ei leidnud ta samuti.
      Carrick? Jah, kindlasti oli ta keskkaitsele enamasti abiks. Aga paar sööduviga oleksid võinud vähegi paremate vastaste korral kalliks maksma läinud. Ja kus ta need vead tegi? Otse oma karistusala ees.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Nagu selle MM-i puhul juba tavaks, ei viitsi pikalt kommenteerida, kuid ma ei saa aru, kuhu te olete unustanud Hargreavesi? Võib-olla on küll asi selles, et viimastes mängudes olen mina teda eriti tähelepanelikult vaadelnud, kuid täna oli ta minu jaoks mängu parim, temale järgnesid Beckham, A. Cole, Carrick ja Rooney (arvestamata vaid kümmekond minutit end näidata saanud Lennonit). Ülejäänud olid pigem kehvad ja alla oma võimete esinevad, kuigi ega Rooneygi puhul pole 6 minu skaalal just päris see, mis olla võiks. Nojah, tulemus loeb. Aga ikkagi, imelik MM - Saksamaa mängib ilusat mängu, Inglismaa seevastu igavat 1:0 varianti.

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          No Ega see Saksamaa pela ka nüüd 5+ polnud. 5 minuti jooksul 2 väravat ja kogu moos

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            mina ei ole sado-maso, kuid eks minagi olen nati närviline, selle 1.0 tulemusega, samas olen endiselt kindel, et kohe kindlasti paremad esitused on ees. Ja lõppude lõpuks parem kehvema mänguda võita, kui vastupidi.

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              Algselt postitas dribbler69


              No Ega see Saksamaa pela ka nüüd 5+ polnud. 5 minuti jooksul 2 väravat ja kogu moos
              Jah Saksamaa näitas ülejäänud minutid sama hambutut mängu nagu Inglismaa. Seda tegid nad loomulikult juba alagrupis. Aga õnneks Brasiilia alles näitab.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                See Inglismaa ja Ekuadori mäng oli küll täitsa jube. Inglismaal polnud ideid kuidas Ekuadori kaitsest läbimurda ja Ekuadoril täpselt sama asi. Kahju, et Ekuador mängu alguses seda väravat ära ei löönud, oleks mäng kindlasti ründavamaks ja huvitavamaks lännu. Aga jah, üks mees siis otsustas mängu saatuse ära.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  2 x fair play.. holland seda vist ei tunnista

                  Mega patakas kaarte ikka täna Portugalil läheb veerandfinaalis Inglismaaga raskeks.. Rondaldo saab alles Brasiilia vastu mängu tulla :S EDIT: vigastuse tõttu siis.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    marco van basten on idioot. match-winner istub pingil ja tema vahib käed puusas lolli näoga

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas amority


                      2 x fair play.. holland seda vist ei tunnista

                      Mega patakas kaarte ikka täna Portugalil läheb veerandfinaalis Inglismaaga raskeks.. Rondaldo saab alles Brasiilia vastu mängu tulla :S EDIT: vigastuse tõttu siis.
                      Misasja. Kust sa seda kuulsid et alles poolfinaalis???

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        Siseinfo. Täpsemalt selgub homme, kuid 1 mumm sõitis suht sügavale lihasesse.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Algselt postitas eestimees


                          portugali meestele peksu!!!!!!! ahju vastikud munnid on, õnneks deco ja costinho said punased
                          mida nad tegid siis nii väga? Mõlemad meeskonnad pakkusid täna ikka hunniku s*tta. Krt üks ei oska fairplayd teha jne. Portud see mäng isegi ei vigastunud nii väga lõbus mäng oli, jeah. Kahju, et need krdi inglased said pooliku satsi omale järgmiseks mänguks vastu.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            Kahju tõesti. Täitsa vale meeskond sai edasi. Vaadake kui maruliselt Holland ikka ründas. Krt Cocu. Noh, pole midagi teha. Aga uskumatu küll mis täna toimus. Ma pole elusees nii hullu kohtumist näinud. Ma loodan, et jöärgmine meeskond kotib selle tondi Portugali ära.
                            Figo on m*nn.!!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                              PORTUGAL! PORTUGAL! PORTUGAL! PORTUGAL!


                              SUPER!

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Algselt postitas eestimees


                                portugali meestele peksu!!!!!!! ahju vastikud munnid on, õnneks deco ja costinho said punased
                                Cmon mees. Sulle Brasiilia ka ei meeldi? Portugal = Brasiilia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X