320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

    Holland-Portugal mäng läks siis ajalukku.Nimelt 4 punast kaarti ühes mängus ja kollaste kaartide arv on rekordid.Portugalil läheb Inglismaa vastu raskeks,sest Deco ja Costinha jäävad kaartidega eemale ja võib-olla ka C.Ronaldo vigastuse pärast.
    slimm.ee

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

      Ausõna selline tunne on praegu nagu Eesti koondis oleks mänginud. Niivõrd suur on pettumus. Uskumatu kui ebamugav vastane on Oranjele Portugal. Seda ka ilmselt seetõttu, et mõlemad on täpselt sama stiili harrastavad meeskonnad. Aga see kaartide rivi näitas veelkord kui suured olid panused ja seda juba 1/8 finaalis. Fifa peaks tulevikus kuidagi seda paigutuste süsteemi muuta, et ei tekiks sellist võimalikku olukorda, et juba esimeses play-offi ringis sellised tippmeeskonnad kokku lähevad. Hollandil olid kõik seni peetud mängud olnud justkui play-off mängud, vastased on väga tugevad olnud, kuid mis parata, selline on jalgpall.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

        Oh jah. Tigeda jalgpalli pidu. Lootsin vaikselt, et sellel MM-il midagi taolist ei näe, aga võta näpust. Kaks kurja ja pimedalt ainult võidule orienteeritud Euroopa meeskonda väljakul ja tulemus on selline. Hollandi kogenematust kaitsest tegin enne juttu ja eks nad selle nahka läksid ka. Teisel poolajal lasksid aga ennast lihtlabaselt provotseerida ning Portugal sai vastased endast välja viidud. Pole esimene ega viimane kord.
        Deco ja Costinha eemalejäämine veidi Inglismaad aitab, aga Portugal on oma kuuemehelise umbkaitse ja kiirete sööstudega selge soosik poolfinaali.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

          ½121½

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

            Well mulle helistati Portugalist vahepeal ning sealses TV\'st öeldi, et seis on sitt. Samamoodi vend, kelle sõpsik siis Portugali koondise üks arstidest on, head juttu ei teinud. Samas, eks iga asi tundub alguses hullem kui tegelikult, teinekord ka vastupidi.. Loodame parimat Sellist mängu ei näe me nii pea.. vähemalt siin, meie päikesesüsteemis

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

              PWNED!
              Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

              http://lisaaeg.wordpress.com

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                Algselt postitas Zaeka


                Ivanov pole mmm... ajatajuga inimene.
                ass...üleajal anti punane kaart
                ½121½

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                  Hui vennad. Holland? Miks tema poolt? Et Opi seal pelab? Krt Eestiski rohkem inimesi Portugalis kui Hollandist.. Minge käige kasvõi kordki sealses riigis, hakkab meeldima sealne õlu, naised, ööelu, loodus, rand, ookean ja kultuur. Need inimesed elavad tänu jalgpallile.. Rannas triblab 60 aastane vanamees sust mööda nagu tuulispask kui palli näeb.. Urr.. Õnneks on mul seal piisav arv sugulasi kellele kaasa elada

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                    Algselt postitas midfielder

                    Fifa peaks tulevikus kuidagi seda paigutuste süsteemi muuta, et ei tekiks sellist võimalikku olukorda, et juba esimeses play-offi ringis sellised tippmeeskonnad kokku lähevad. Hollandil olid kõik seni peetud mängud olnud justkui play-off mängud, vastased on väga tugevad olnud, kuid mis parata, selline on jalgpall.
                    kõik fifa edetabeli 8 paremat otse 16 parema hulka!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                      Algselt postitas Hughes


                      Algselt postitas Zaeka


                      Ivanov pole mmm... ajatajuga inimene.
                      ass...üleajal anti punane kaart
                      Ma ei saa pärishästi aru, mida sa sellega öelda tahad, aga ma ei mõtle et ta üleaja oleks pidanud varem ära vilistama vaid seda et ainuüksi nende Portugali maalamasklemiste peale läks oma 6 minutit kui mitte rohkem.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                        man of the match on Ivanov, ausalt öeldes mina oleks tema asemel küll platsilt ise minema läinud, sest selle mängu oleks võinud vabalt maha mängida ka ilma kohtunikuta, see mäng lihtsalt ei väärinud Kohtuniku. Ok Portugal on lõuna pool ja nende esituses on kuumad tunded ja muu säärane ette arvatav, aga osaliselt kogenematu Holland n**sis ise selle mängu endal ära ja ausalt öeldes ei ole mul ka selle vastu midagi. Mängu alguses olin Hollandi poolelt, kuni jõhkralt eemaldati mängust Ronaldo, siis olin Portugali poolt kuni see keerulise nimega minu jaoks väga ebasümpaatne nr. 3 eemaldati, siis olin taas Hollandi poolt kuni Heitinga näitas taset, mida kindlasti ka meie maal ka kõige madalamas liigas ei osata näidata. Ja lõpus polnud enam vahet, sest siis olin ma juba Ivanovi poolt. Raudselt.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                          Algselt postitas eston maravilha
                          kõik fifa edetabeli 8 paremat otse 16 parema hulka!!
                          See pagan võtaks ei sobi ju. Seal 8 hulgas on \"tugevaid\" liiga vähe.
                          Milles antud juhul Hollandi säärane tugevus seisab, et nad asetuskomitee abi vajavad, mina küll aru ei saa. Serbia-mängu ma ei näinud, kuid ükski järgmistest pole mind küll veennud, et maailmameistritega tegemist oleks. Üpris roheline ja ülesehitamises alles poolel teel olev koondis minu meelest.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                            BERJA!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfina

                              Algselt postitas midfielder

                              Fifa peaks tulevikus kuidagi seda paigutuste süsteemi muuta, et ei tekiks sellist võimalikku olukorda, et juba esimeses play-offi ringis sellised tippmeeskonnad kokku lähevad. Hollandil olid kõik seni peetud mängud olnud justkui play-off mängud, vastased on väga tugevad olnud, kuid mis parata, selline on jalgpall.
                              t6esti, pole vaja jama ajada, anname enne mm-i \"tugevatele\" medalid k2tte ja korras..
                              seekord loosiga ei vedand, mis teha

                              muidugi liigselt inglastel lootusi hellitada ei maksa, eemaldatute asemele on Maniche-Tiago-Petit v6tta, Ronaldo koha paikab edukalt Simao, B.Morte veel pingil

                              Algselt postitas amority

                              Portugal = Brasiilia.
                              soomlased on need eestlased, kes oskasid ujuda

                              Algselt postitas eestimees

                              jah ma vihkan brasiiliat ja üldse kõikki lõunaameerika teame ja portugalu minu jaoks nad võrduvad NSVL..
                              aus6na, analoogiat NLiga ma ei taba (aga see on vist praegu populaarne paralleel)..
                              et l6unamaalased on sellised nagu nad on, on ju teada

                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - kaheksandikfinaalid\'

                                Algselt postitas eestimees


                                Algselt postitas amority


                                Algselt postitas eestimees


                                portugali meestele peksu!!!!!!! ahju vastikud munnid on, õnneks deco ja costinho said punased
                                Cmon mees. Sulle Brasiilia ka ei meeldi? Portugal = Brasiilia.
                                jah ma vihkan brasiiliat ja üldse kõikki lõunaameerika teame ja portugalu minu jaoks nad võrduvad NSVL.........kõik ühed pasad, minu jõulu soov on selleks aastaks et ronaldinho ja ronaldo luud lüü mõraks
                                Brasiilia pask? Ma ei saa aru kuiidas saab sellist lolli juttu ajada. Ma saan aru, et sulle ei meeldi nad, aga kohe pasad.
                                Või jummal küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X