320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf -

    Vabandan oma lollust või õigemini tähelepanematust. Vaatasin 7.07 paragrahvi, alumist osa ei osanudki märgata.

    Hilised õhtutunnid ja tavaliselt varasem ärkamine kammib ära.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Hughes Vaata postitust
      ma ka sellest aru ei saa, et mismõttes ei tähista väravat. nahui sa võtad riigi kodakondsuse ja hakkad selle koondise eest mängima, kui sa tunned, et oled teisest rahvusest.

      Tutvu enne faktidega, kui siin mölisema hakkad. Yakin ei võtnud endale kodukondsust, vaid sai selle automaatselt, sündides Šveitsis. Tal on ka Türgi kodakondsus ja iga normaalne mängija jätab tähistamata värava, mille ta lõi oma teise rahvuse vastu
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kui Türgi - Tšehhi mäng viiki jääb...kas siis tulevad kohe penaltid või mängitakse esmalt lisaaega?

        Kommentaar


          Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
          Kui Türgi - Tšehhi mäng viiki jääb...kas siis tulevad kohe penaltid või mängitakse esmalt lisaaega?
          kohe pendlad. pole mõtet hakata mehi ekstra kulutama.

          Kommentaar


            Mulle meeldis Türgi - Shveitsi mängu lõpuosa päris hästi. Sellist lõpuni üritamist võiks igakord näha. Üks neist kahest vääris kindlasti võitu ja võimalust jätkata. Teisest muidugi veidi kahju.
            Portugal on ilmselt minu jaoks kõige ebasümpaatsem meeskond sel turniiril, aga tõele au andes tshehhid ei imponeeri kohe üldse. Keskväli on neil andekatest meestest tühi - Sionko ehk välja arvatud. Ja Barosi ning Kolleri paremad päevad paistavad selja taga olevat. Isegi kui ennast veerandfinaali veavad, siis pikemat pidu neile ei ennustaks.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              kohe pendlad. pole mõtet hakata mehi ekstra kulutama.
              Miks peaks pendlad tulema, türgi võidab ju
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Mulle meeldis Türgi - Shveitsi mängu lõpuosa päris hästi. Sellist lõpuni üritamist võiks igakord näha. Üks neist kahest vääris kindlasti võitu ja võimalust jätkata. Teisest muidugi veidi kahju.
                Portugal on ilmselt minu jaoks kõige ebasümpaatsem meeskond sel turniiril, aga tõele au andes tshehhid ei imponeeri kohe üldse. Keskväli on neil andekatest meestest tühi - Sionko ehk välja arvatud. Ja Barosi ning Kolleri paremad päevad paistavad selja taga olevat. Isegi kui ennast veerandfinaali veavad, siis pikemat pidu neile ei ennustaks.
                No neil on Fenin võta tegelt vähe andekama mehena, kes võib väga kergelt mõnes mängus plahvatada nagu ta talvel Bundesligasse siirdudes näitas kolm-neli korda. Huvitav oleks teda ja Sverkost ründes näha, aga vaevalt, et Brückner hakkab riske võtma.

                Muidu nõustun, hea vaadata. Neutraalsele oli see kahtlemata põnevaim mäng turniiril.
                sigpic

                Kommentaar


                  Mul kahju ka Šveitsist, võimalusi oli palju , aga lõppes nagu Tšehhi mäng.
                  Nüüd peab Austria edasi saama, aga see on vähe tõenäoline

                  Kommentaar


                    tundub jah et korraldajad saavad peksa. Mina näiteks uskusin et Sveits võib poolfinaali saada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Ja siit veel ka näide, et Negredo, Almeria ründaja, on Reali kasvandik ning ka tema ei tähista tulevikus ühtegi võimalikku väravat Real Madridi vastu. Sest ta tunneb, et ta on mõneti ikkagi seotud Realiga ning minu arust on see loogiline, et ta ei tähista. Sama käib ka ju Yakini kohta.
                      Eto'o on ju ka pooleldi Real Madridi kasvandik, aga Barca eest neile väravaid lüües saadab nad ju alati hea meelega munni. Nii et pole väga hea näide

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Eto'o on ju ka pooleldi Real Madridi kasvandik, aga Barca eest neile väravaid lüües saadab nad ju alati hea meelega munni. Nii et pole väga hea näide
                        Tema lahkus Realist põhimõtteliselt ju tülidega, seega oli ikkagi hea näide.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          mingid valikturniiri koefitsendid vist ikka arvesse võetakse, miks muidu on A-grupi tabelis tshehhid konkreetselt Türgist ettepoole asetatud
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            mingid valikturniiri koefitsendid vist ikka arvesse võetakse, miks muidu on A-grupi tabelis tshehhid konkreetselt Türgist ettepoole asetatud
                            Tabelid tehakse mingi kindla andmebaasi järgi. Andmebaasis on tõesti ilmselt järjestamise aluseks pärast punkte, väravavahet ja löödud väravaid seesamune koefitsent. Aga see ei muuda fakti, et juhul kui mäng jääb viiki, selgitab edasipääseja penaltiseeria.

                            Kommentaar


                              vaevalt seal tabelis nii üksikasjalikult programeeritud on...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                tundub jah et korraldajad saavad peksa. Mina näiteks uskusin et Sveits võib poolfinaali saada
                                Esimene mäng kui Šveits mängis siis arvasin ka et äkki pääsevad edasi aga nüüd on juba üks edasipääseja kindel.Aga Šveitsist on kahju küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X