320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    tänaseid mänge vaadates olen pisut üllatunud šveitsis. arvasin neist halvemini aga tundub, et ka neil on midagi mida näidata kuigi peaks ikkagi lõpuni võitlema ja Tšehhis olen pettunud, et nii nõrka mängu näitasid, samas, türklased oleksid pidanud jätma kas paar mängijat ronaldot valvama kui nad seda mängu alguses tegid ja hakkama rohkem selle peale mõtlema, et väravat oleks vaja ,mitte kaitsta terve mäng, et väravat jumala eest ei löödaks. ja samas portugalis ka, et said 1-0 seisu kätte, oleksid võinud veelgi väravaid lüüa, jätkata samas tempos, oli juu ilmselgelt näha, et türgi väga ei pinguta aga eks nende peatreenerid teavad rohkem, mis targutaja mina siin olen:d see on minu arvamus lihtsalt. komentaatorite seast vihastab mind enim see, et pidevalt sellist fraasi nagu" pall jäi temale õnnega pooleks" no kurat, kui on teada, et mehel on skilli palli omamises, siis järelikult oskab ta sellega teha midagi vms.

    Kommentaar


      #77
      mõni päris häbistav faktiviga sattus ka kalkuni suust välja. Nt. see, kui ta mainis, et Kazim lõi meile Stamfordil värava. See solvas tõsiselt Samas Zelinski viskas mõnusat kildu vahepeal

      Mängudest siis niipalju et tõepoolest suhteliselt üllatustevaesed. Portugal mängis ründefaasis hästi ning Tšehhi pigem kaitsefaasis oli üle ning minu silmis igati teenitud võidud mõlemale meeskonnale. Ilmselt tänased võitjad siit ka edasi lähevad vastavalt Portugal esimese ja Tšehhi teisena. Silma hakkas veel ka Bosingwa kes jättis väga sümpaatse mulje mulle täna.

      Muide miks Pooli prodigy Degen ei mänginud?

      Kommentaar


        #78
        Tänage õnne ,et Karu kägistaja Ronaldo ellu jättis!
        Aga jah suht ettearvatud tulemused.

        Kommentaar


          #79
          mind üllatas esimese mängu puhul algus kui hümne esitati. Tshehhidel jäeti taustameloodia ära ja laulja esitas üksi hümni. et kas siis tshehhidel polegi hümnil meloodiat? sest Shveitsi hümn esitati nii meloodia kui ka sõnadega. et millest selline erinevus? igatahes kui kuulsin tshehhide hümni, siis hakkasin hirmuga mõtlema, et mis Hispaania hümni esitusest saab- teadupärast neil ju on ainult meloodia ja sõnu polegi
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            mind üllatas esimese mängu puhul algus kui hümne esitati. Tshehhidel jäeti taustameloodia ära ja laulja esitas üksi hümni. et kas siis tshehhidel polegi hümnil meloodiat? sest Shveitsi hümn esitati nii meloodia kui ka sõnadega. et millest selline erinevus? igatahes kui kuulsin tshehhide hümni, siis hakkasin hirmuga mõtlema, et mis Hispaania hümni esitusest saab- teadupärast neil ju on ainult meloodia ja sõnu polegi
            Hispaanial on sõnu kyll ja ma tean isegi neid.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas when Vaata postitust
              Hispaanial on sõnu kyll ja ma tean isegi neid.
              ma mõtlen siiski ametliku hümni sõnu. kui ei usu, siis vaata siit
              Hispaanlased tahtsid siin mingi aeg sõnu luua ja korraldasid vist isegi konkursi, kuid see kukkus miskipärast läbi ja siiani on hümn sõnadeta.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Or not. Soccernet räägib teist juttu algkoosseisu kohta.

                Šveits - Tšehhi eelvaade


                Portugal - Türgi eelvaade

                Enjoy!
                siiski vist sherlock neid goal.com ja muid kahtlaseid lehti pole mõtet uskuda
                ma muidugi ei tea, kust see koosseis võeti, võib olla mõeldi tõesti ise.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #83
                  Täitsa närvi ajab see, kuidas meie kommentaatorid on tavainimese tasemel , samal ajal, kui nad peaks nagu olema spetsialistid, kes jagavad infot inimestele. Kodutöö võiks olla tehtud, aga ka nende jutust jäi kogu aeg mulje nagu Shvitsi nänguline paremus Tsehii vastu oleks üllatus. Asi mida siingi paljud arvasid - aga nii siin, kui ka Delfis kui ka tänaval võiks andeks anda, aga kui sa oled kommentaator, siis sa võiks mingeid muid asju ka teada palju mängijate statistika.
                  Ja ikkagi see underdog võitis. Kogemuse pealt.. Ja kõik on õnnelikud.

                  Kommentaar


                    #84
                    Aramiselt üks esimesi asjalikke kommentaare. Šveitsi korralikus mängus oli ju täpselt 0 üllatust, pigem võiks üllatuslikuks pidada tšehhide nõrgemapoolset esutust. Kuigi olgem ausad, ka seda võinuks ette näha. Aga eks vaatame, kui kaugele nad kaitse varal jõuavad, ründefaas jättis tšehhidel küll tugevalt soovida.

                    Teises mängus oli küll Portugal parem, aga ega Türgigi häbisse jäänud. Portugali puhul üllatas kõige rohkem, kuidas korduvalt mindi Pepsi-poisi ühe ja sama pette ohvriks... ja nii mängis CKR pidevalt 2-3 kaitset olukorrast välja. Tubli poiss!

                    Kommentaar


                      #85
                      eile hakkasin mõtlema, et huvitav kas poiss üldse türgi keelt oskab
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #86
                        aga mul tekib küsimus et kus on quaresma???? miks teda sisse ei pandud või on tal vigastus??

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                          aga mul tekib küsimus et kus on quaresma???? miks teda sisse ei pandud või on tal vigastus??
                          hetkel simao ja ronaldo on parimad ääred ja seepärast tulebki nanil ja quaresmal vahetusmehe rolliga leppida.

                          mõlemad mängud nähtud olen kindel et portugal omab teistest rohkem kvaliteeti, HETKEL, kuid ootame ülejäänud mängud ka ära. türgi tegi suht korraliku esituse ja lootust on ka edasi pääseda, kuid eks raske saab see olema, kui just portud kõiki ei lüpsa ja siis omavahel türgi, sveits tsehhi ära ei otsusta edasipääsejat.
                          tsehhidel oli selgelt kas nüüd õnne, aga kindlasti mees puuri ees väga kõva ehk cech siis. isiklikult olid tsehhi poolelt sümpaatne sionko kes tegi palju pahandust ja sebis äärel kõvasti, sveitslaste poolelt olid silmapaistvad noor lazio kutt behrami ja too tumedama nahaga Inler (nimi parandatud, ei saanud lihtsalt parandamata jätta )ja Yakin lülitus hästi mängu.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #88
                            nanil väga vedas, et jalaluu katki ei läinud, väga ränk sisse sõitmine oli.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                              nanil väga vedas, et jalaluu katki ei läinud, väga ränk sisse sõitmine oli.
                              jah see oli valus...
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                sveitslaste poolelt olid silmapaistvad noor lazio kutt behrami ja too tumedama nahaga Insel vms(tõesti ei mäleta täpset nime )
                                Gökhan Inler, Udinese.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X