320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    Kui raha Tšehhi peal ei olnuks, oleks Šveitsist isegi kahju.
    200 eeku. Homme saab süüa.
    Panin ka 200 Tšehhi peale ja joppas.
    Samuti panin ka Portugali peale 300.
    Saan samuti süüa, üle pika aja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      Portugal on hea.Kui nad oma võimalused veel paremini ainult ära kasutaksid siis võiks neid isegi meistrina näha.

      Kommentaar


        #93
        Portugal jättis tõesti eile vägahea mulje. Pepe suurimaks väravakütiks !

        Eriti hale oli see, kus Simao jõhkralt maha tõmmati ja lõpptulemusena pidi Türgi kaitsja samast intsidendist saadud vigastusega lahkuma. Inetu oli ka Nani laks.

        Kommentaar


          #94
          Portugal võitis täiesti teenitult, kuigi Türgi nüüd nii palju ka maha ei jäänud, kuid türklaste ründajatele jääb minu meelest puudu sellest viimasest söödust või löögist. Standardolukorrad Portugali esituses on muidugi äärmiselt ohtlikud.

          Mis puutub esimesse mängu, siis väikene üllatus ta tegelikult minu jaoks oli. Ja mängupildi järgi teenis võidu pigem Šveits, aga kui ära ei löö ega ei võida siis. Samas Frei vigastus on suur löök šveitslaste enesekindlusele.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #95
            Vaevalt et Šveits edasi saab, sest nad juba kaotasid Tšehhile ja vaeval et nad Portugali või Türgit võidavad, neil on hetkel suhteliselt lootusetu olukord.Edasisaajad on Kas Portugal ja Türgi või Portugal ja Tšehhi.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
              Vaevalt et Šveits edasi saab, sest nad juba kaotasid Tšehhile ja vaeval et nad Portugali või Türgit võidavad, neil on hetkel suhteliselt lootusetu olukord.Edasisaajad on Kas Portugal ja Türgi või Portugal ja Tšehhi.
              No shveits võidab Türgi päris kindlasti. Küsimus on kuidas ülejäänud mängud jäävad. Ja loomulikult Portugal-Shveits ka...

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma mõtlen siiski ametliku hümni sõnu. kui ei usu, siis vaata siit
                Hispaanlased tahtsid siin mingi aeg sõnu luua ja korraldasid vist isegi konkursi, kuid see kukkus miskipärast läbi ja siiani on hümn sõnadeta.
                SUl võib täiesti õige olla ,aga minu arust oli see franco omad need ,mis hetkel peaks olema.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  No shveits võidab Türgi päris kindlasti. Küsimus on kuidas ülejäänud mängud jäävad. Ja loomulikult Portugal-Shveits ka...
                  Ei ole mina selles nii kindel, et šveits türgist kindlalt jagu saab. Sõltub muidugi, mis kebabide keskkaitsest saab. Kindlasti on Frei kaotus Šveitsile hoop ning türklased näitasid ka portugallaste vastu kohati päris korralikku mängu.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    No shveits võidab Türgi päris kindlasti. Küsimus on kuidas ülejäänud mängud jäävad. Ja loomulikult Portugal-Shveits ka...

                    No võib-olla võidab jah, aga vaevalt, et nad edasi saavad.Ma ei usu et nad Portugaliga viikigi jäävad, pigem kaotavad ja ma ei usu et nad kolme punktiga edasi saaks, peaks ikka ilusti õnne olema, sest kui Türgi Tšehhit võidab, siis on ka väravatevahe peale minek.Aga ega ka Portugaliga viiki mängida/võita võimatu ole Ja siis oleks neil korralik seis kui nad neist kumbagi suudaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
                      No võib-olla võidab jah, aga vaevalt, et nad edasi saavad.Ma ei usu et nad Portugaliga viikigi jäävad, pigem kaotavad ja ma ei usu et nad kolme punktiga edasi saaks, peaks ikka ilusti õnne olema, sest kui Türgi Tšehhit võidab, siis on ka väravatevahe peale minek.Aga ega ka Portugaliga viiki mängida/võita võimatu ole Ja siis oleks neil korralik seis kui nad neist kumbagi suudaks.
                      Šveitsi kasuks räägib fakt, et peale tänast võib Portugalil olla koht veerandfinaalis kindel ning viimaseks mänguks teevad pisut rotatsiooni

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Šveitsi kasuks räägib fakt, et peale tänast võib Portugalil olla koht veerandfinaalis kindel ning viimaseks mänguks teevad pisut rotatsiooni
                        Portugalil läheb Tšehhiga mängides raskeks.Toetudes asjaoludele et Tšehhi mingi sitt ei ole

                        Kommentaar


                          Portugali algkoosseis siis sama võrreldes avakohtumisega. täna ehk on näha ka Quaresmat platsil
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Tsehhi mängib päris head jalgpalli hetkel,Portugali vastu.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Õiglane seis.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                Õiglane seis.

                                Mhm minu arust ka,viiki muidugi see mäng ei jää
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X