320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    Rootsi võib üllatada. Kõik siin kannavad neid varakult maha, kuna liiga vanad kõik. Sugugi ei imestaks kui Kreeka täna õhtul tappa saab.
    Kreeka ja Rootsi mäng ma usun et tuleb tasavägine.Aga seisuks jääb ikkagi 1:0Rootsi kasuks.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kas siis Casillas on Casijas ?
      Täpselt nii.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
        Asi otsustatud, seis 3:0 David Villa turniiri resultatiivseim.
        Seis on ikkagi 3:1 juba...
        Aga sellega olen nõus et David Villa on turniiri resultatiivseim

        Kommentaar


          #79
          Appi!!!! Päris kõva andmine veel mängu lõpuski.No see praegu vaata et turniiri parim match. äkki jääb 4:1

          Kommentaar


            #80
            Horvaatia, Prantsusmaa. Õppige, kuidas mängida

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Noobel27 Vaata postitust
              Appi!!!! Päris kõva andmine veel mängu lõpuski.No see praegu vaata et turniiri parim match. äkki jääb 4:1
              See on kindlasti üks parimaid mänge tervel turniiril

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Kes siin russide poolt on?
                Mina olen näiteks. Minu meelest täiesti liikuva poolikuga ja mõtleva treeneriga võistkond. Muidugi antud mängus kaotas see mõtlev treener ise, sest lasti ju esimesed väravad kontratest, mis peaks just vastupidi olema. Veel on venelaste probleemiks suurelt lekkiv keskkaitse. Kaitsjate tase jäi ikka kõvasti Torrese ja Villa tasemele alla.

                Kui rääkida spaniardidest, siis mingit suurt muljet nad ei avaldanud. Villa ja Torrese võimaluste realiseerimine on super. Muidu iseenesest on Hispaanial kindlasti vaja midagi rohkem näidata kui täna, et veerandfinaalist lõpuks edasi minna.

                usun, et Rootsi ja Kreeka mäng jääb tasemelt 1. mängule alla.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas kennu789 Vaata postitust
                  See on kindlasti üks parimaid mänge tervel turniiril

                  Siiski ei ole ,eilne Holland-Itaalia oli tunduvalt parem ja Holland on eilsemängu vaadates parim,Venemaa pole siiski Itaalia.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #84
                    Hea mäng hispaanlastelt.Venelaste kaitse lekkis üllatavalt palju.Viila ja co. arutasid seinasöötudega selle päris lahti.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Siiski ei ole ,eilne Holland-Itaalia oli tunduvalt parem ja Holland on eilsemängu vaadates parim,Venemaa pole siiski Itaalia.
                      Kas ta ei öelnud mitte "parimaid" ?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #86
                        villa oli tõesti super täna ja iniesta sõõt oli geniaalne. venemaa suutis lõpuks auvärava ka lüüa.
                        ma loodan et seekord hispaania ei lõpeta nii vara nagu alati

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kennu789 Vaata postitust
                          See on kindlasti üks parimaid mänge tervel turniiril
                          Ma olen alati mõelnud, et hea mängu tunnuseks on tasavägine skoor ja pinge, mis kestab lõpuvileni. Aga eks igaüks hindab omi asju mängu juures.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma olen alati mõelnud, et hea mängu tunnuseks on tasavägine skoor ja pinge, mis kestab lõpuvileni. Aga eks igaüks hindab omi asju mängu juures.
                            No, tasavägine skoor (Rumeenia 0 : 0 Prantsusmaa) ei ole alati hea, aga suureskooriline tasavägine seis on küll hea Pinget jätkub alati.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #89
                              Venelastes tundus siiski sisu olevat ja karta on ,et lähevad edasi aga veerandfinaalist enam mitte .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #90
                                Ega Hispaania koondis tervikuna just suurepärast muljet ei jätnud. Paljukiidetud poolkaitseliin oli venelastega kohati üsna hädas ning mõne distsiplineeritud ja tugeva kaitsega meeskonna vastu niimoodi kiirrünnakutega mängu ära ei tee (loe: lõpuks lükkaks Saksamaa Hispaanlased turniirilt ikkagi välja).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X