320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    ega rootsi nüüd asjalikum ei ole
    Rootsi on tunduvalt parem kui Kreeka vaata seisu praegugi 2:0 Rootsi kasuks.Aga ise ennustasin 1:0 ...

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      loodame et kreeka ikka viigistab.
      Ma sul loodan
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kreekal on suht lootusetu seis praegu 10 minutit veel mängida.Neil on vaja imet et see mäng võita.Kreeka ei viigista

        Kommentaar


          ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
          ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
          ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI

          Kommentaar


            Algselt postitas estonmaravilha Vaata postitust
            ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
            ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
            ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
            Midagi nii geniaalset pole ma juba ammu näinud.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              See on väga hea,et rootsi võitis,sest Kreeka ei meeldi mulle ... Ja oli õnn et nad 2004 aasta EM-i võitsid

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                loodame et kreeka ikka viigistab.
                Ma sul loodan...
                slimm.ee

                Kommentaar


                  On Ainult Yks Zlatan!

                  Kommentaar


                    Praeguse seisuga jääb arvatavasti Hispaania esimeseks ning rootslased teiseks. Sellise kaitseliiniga jäävad venelased vaid Ibrahimovici ja Larssoni meisterlikust vahtima.

                    Äsja lõppenud mängu parimad hetked olid 1. poolaja lõpus kui 3 kreeklast oma poolel rahulikult palli veeretasid ja rootslastele sobis see ka täiesti. Seda ühte minutit oleksid need 22 meest saanud palju kasulikumalt oma elus ära kasutada.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      ja kaotusseisu jäädes ei suutnud kreeklased ka midagi muud peale omavahel söötmise välja mõelda. tõelised tšempionid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Praeguse seisuga jääb arvatavasti Hispaania esimeseks ning rootslased teiseks. Sellise kaitseliiniga jäävad venelased vaid Ibrahimovici ja Larssoni meisterlikust vahtima.

                        Äsja lõppenud mängu parimad hetked olid 1. poolaja lõpus kui 3 kreeklast oma poolel rahulikult palli veeretasid ja rootslastele sobis see ka täiesti. Seda ühte minutit oleksid need 22 meest saanud palju kasulikumalt oma elus ära kasutada.
                        Ise Kreeklased hakkasid rahulikult palli veeretama ja nüüd kannatavad

                        Kommentaar


                          mõnna mõnna

                          Kommentaar


                            Kreeka oli ründefaasis ikka täiesti hale ja lootusetu, aga küllap Otto midagi välja mõtleb.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Tubli Rootsi!Oli ainult aja küsimus millal nad värava löövad.Zlatanile pole palju võimalusi vajagi.Tegi seda milleks ta koondisse kutsutigi,et kolle lüüa.Kreeka...ei meeldi see sats,antipaatia täielik.Peaks pärast huvi pärast vaatama kui palju keegi neist väljakul km.ära jalutas/lonkis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                                Kreeka oli ründefaasis ikka täiesti hale ja lootusetu, aga küllap Otto midagi välja mõtleb.
                                paneb järgmistes mängudes platsile 5 keskkaitsjat, et mitte nullipoisteks jääda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X