320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..
    Su eesmärk on selgeks teha et sa vihkad prantsusmaad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
      Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..
      Hakkab see haige põlise rahva soigumine jälle pihta. Neid koondiseid kus on ainult põlised mängijad on sellel MM'il vast paar tk. Inlgastel on selliseid pruune põliseid inglasi koondises kamaluga näiteks. Paraguail on isegi ründaja kes on pool argentiinlane. Hollandi koondis on "lõuna" hollandlasi täis juba ammusest ajast.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
        Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..

        Kuidas sa seda PÕLISUST ka mõõdad? Kas hr Sarkozy näiteks kvalifitseeruks? Või alla 700 aasta paepinnasel elamist ei lähe läbi?

        Kisa käib inimeste poolt, kes ei tea, milline on Prantsusmaa rahvastiku koosseis ega saa sellestki aru, et Martinique, Guadeloupe ja Prantsuse Guyana näiteks ei kuulu FIFAsse ning Prantsusmaa koondis ongi sealsete elanike jaoks oma kodumaa oma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Selline liidriteta immigrantide koondis oma suurte egode ja astroloogiahullust peatreeneriga oligi oma kohta väärt - VIIMANE. Prantslaste fänn saab olla vaid jalgpalli vähe tundev inimene või masohhist. Karta on ainult, et multimiljonärid ostavad mõne suurema jahi või eralennuki ja tulevad niimoodi Euroopasse tagasi. Kahtlane kas neile turistiklass sobib. Kole kui raha rikub inimest niivõrd nagu neid afro-prantslasi

          Tore, et õiglus lõpuks võidutses. Ehk need teesklejad makaronid ka ebaõnnestuvad. Ühe pendla nad juba näitlesid välja...
          Õige fänn seisab oma klubig/koondise taga ka kõige halvematel aegadel aga ega ManU fänn sellest eriti aru ei saa.

          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kui see FFF on jalkaliit, siis ilus tegu nende poolt.
          Jah ehk siis inglise keeles French Football Federation.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tim| Vaata postitust
            Cmon, kontrolli oma andmeid.. Võta sealt listist maha Diaby(elevandiluurannik), Diarra(Mali), Henry, Anelka(viimased 2 samuti martiniquani päritolu), ning Gallas(Guadalupe) ja tulebki välja, et praegusel MM'il olevast koondisest vähem kui pooled on PÕLISED prantslased..
            Kontrolli oma diplomit, kui sul see on. ja loe läbi, mida muinasjututegelane siin allpool kirjutab. Sa häirid kahjuks oma rumalusega. Väike mõtteharjutus: kirjuta essee kodakondsuse ja rahvuse mõistete muutumisest alates Suurest prantsuse revolutsioonist, võrreldes Hrederi ja Rousseau käsitlusi. Ja kui argumentidest puudu jääb, võid siis DNA appi võtta.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Naljakas on see et, kui keegi natuke julgeb rahvuse teemat tõstatada siis kohe jooksevad "antifad" tormi.
              Minu meelest on vastupidi, aga ma vähemalt ei häbene oma seisukohti...
              Aitab off-topicust. Over and out.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                jajah, antifad ja tormijooks. närvi ei aja mitte rahvuse teema tõstatamine, vaid inimlik lollus - kui on tahtmine lihtsalt öelda, et mulle ei meeldi Prantsusmaa, siis jumala eest palun, mulle näiteks see punt ka absoluutselt ei istu, aga ei ole mõtet tulla mingi debiilse immigrantide ja puhta põlisrahva jutuga.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  jajah, antifad ja tormijooks. närvi ei aja mitte rahvuse teema tõstatamine, vaid inimlik lollus - kui on tahtmine lihtsalt öelda, et mulle ei meeldi Prantsusmaa, siis jumala eest palun, mulle näiteks see punt ka absoluutselt ei istu, aga ei ole mõtet tulla mingi debiilse immigrantide ja puhta põlisrahva jutuga.
                  +11111111111111111

                  aitäh targa postituse eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lumivalgeke Vaata postitust
                    Kisa käib inimeste poolt, kes ei tea, milline on Prantsusmaa rahvastiku koosseis ega saa sellestki aru, et Martinique, Guadeloupe ja Prantsuse Guyana näiteks ei kuulu FIFAsse ning Prantsusmaa koondis ongi sealsete elanike jaoks oma kodumaa oma.
                    Prantsuse jalgpalli vaadates tundub, et Prantsusmaa rahvastikust üle 60 protsendi on mustanahalised Kas lumivalgeke väidab, et see ongi nii? Ei ole ju. Minu meelest on täiesti õigustatud küsimus, et kui 10%-15% Prantsusmaa rahvastikust on tumedamad poisd, kuid koondises on neid üle poole meeskonnast, siis kus on valged mängijad? Miks ei ole nad proportsionaalselt esindatud? Ja ma ei taha sugugi öelda, et meeskond peaks valitama just nii, et x% araablasi, x% musta Aafrika esindajaid ja x% valgeid prantslasi. Kui valged prantslased on kehvad, siis mängigu teised. Küsiks lihtsalt, et MIKS on valged prantslased kehvad!? Ükskord on mulle selle tõttu juba rassisti tiitel külge riputatud, vastust küsimusele aga ei antud

                    Kommentaar


                      pakuks et tegu samalaadse olukorraga kui seda on Brasiiliaski, kus enamus mängijaid on tumedanahalised. enamus neid tumedanahalisi on üles kasvanud favelades ehk siis agulites, kus lokkab sügav vaesus ja et sealt välja saada on üheks variandiks jalgpall.
                      ma küll ei tea kas need mustanahalised prantsusmaa koondislased on ka pärit vaestest peredest, kuid pakuks et sama probleem- ollakse pärit vaestest eeslinna agulitest ja et hea elu peale saada, on vaja jalgpalli hästi mängida. ja seda paremini kui "valge" prantslane
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Samas, mitmetes muudes Lääne-Euroopas riikides on immigrantide protsent enam-vähem sama aga nende osakaal koondises hoopis väiksem kui prantslastel. Pealegi prantslastel ka muudel aladel sama asi, ka kossus ja krgejõustikus pea kõik mustad. Isegi iluuisutamises esindas neid vahel neegertibi.
                        Ju siis asi valgetes prantslastes endis: Ega asjata öelda, et Prantsuse lahingulipp on valge kotkas valgel taustal.

                        Kommentaar


                          Asi polegi absoluutselt nahavärvis nagu mõned ette kujutavad vaid lihtsalt põhirahvuse täielikus vähemuses. Mind ei huvita isegi palju varumeeste pingil istub prantslasi vaid huvitab see palju neid väljakul ringi jookseb. Samuti ei meeldi mulle Eesti jäähokikoondis kui seal 80% vähemusrahvuste esindajaid. See lihtsalt ei haara kaasa ja nii ongi. Saksamaad esindagi sakslased, Eestimaad eestlased jne. Kui koondises on 60-40 põlisrahvuse esindajaid on see veel enamv ähem ok, aga kui Holden mängib Venemaa kossukoondises siis see ei ole ok.

                          Kommentaar


                            Holden teeb üksinda nii väikse protsendi, et peaks sobima küll sinu kriteeriumi alla. Minu arust on igal koondisel praegu "kodustatuid" mängijaid ning ka neid, kes seal sünnist saati elanud. Kui kodakondsus olemas, miks mitte esindada riiki?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Samas, mitmetes muudes Lääne-Euroopas riikides on immigrantide protsent enam-vähem sama aga nende osakaal koondises hoopis väiksem kui prantslastel. Pealegi prantslastel ka muudel aladel sama asi, ka kossus ja krgejõustikus pea kõik mustad. Isegi iluuisutamises esindas neid vahel neegertibi.
                              Ju siis asi valgetes prantslastes endis: Ega asjata öelda, et Prantsuse lahingulipp on valge kotkas valgel taustal.
                              mis riikidest jutt käib?
                              ise olen kursis rohkem Portugali, Hispaania ja Itaaliaga. Neis kõigis on immigrante suht palju. Portugali tuli suurem mass 70-ndatel ja paljud pole passi vahetanud. Hispaania ja Itaalia on aga teada tuntud immigrantide vihkajad. mis puudutab aga Prantsusmaad, siis kui ma ei eksi, siis mustad tulid kolooniatest Prantsusmaale juba mitu aega tagasi. lisaks on ka Prantsusmaa olnud minu arust üks suuremaid immigrantide tolereerijaid.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tank Vaata postitust
                                Prantsuse jalgpalli vaadates tundub, et Prantsusmaa rahvastikust üle 60 protsendi on mustanahalised Kas lumivalgeke väidab, et see ongi nii? Ei ole ju. Minu meelest on täiesti õigustatud küsimus, et kui 10%-15% Prantsusmaa rahvastikust on tumedamad poisd, kuid koondises on neid üle poole meeskonnast, siis kus on valged mängijad? Miks ei ole nad proportsionaalselt esindatud? Ja ma ei taha sugugi öelda, et meeskond peaks valitama just nii, et x% araablasi, x% musta Aafrika esindajaid ja x% valgeid prantslasi. Kui valged prantslased on kehvad, siis mängigu teised. Küsiks lihtsalt, et MIKS on valged prantslased kehvad!? Ükskord on mulle selle tõttu juba rassisti tiitel külge riputatud, vastust küsimusele aga ei antud
                                Prantsusmaal etnilise päritolu kohta ametlikke kindlaid andmeid koguda ei tohi, kuid hinnanguliselt on seal nö immigratsioonitaustaga kuni 40 protsenti. See number ei hõlma muidugi vaid Aafrika taustaga inimesi.

                                See, kuidas nad jalgpallioskuste järgi jagunevad on Prantsusmaa (jalgpalliliidu) siseasi, mina jalgpallikauge inimesena seda kommenteerida ei oska. Eesmärk oli vaid tähelepanu juhtida faktile, et tihti ei saada aru, millised ülemereprovintsid on ametlikult Prantsusmaa ja et sealt pärit mängijate immigrantideks nimetamine on rumal. Eestis on sellest kontseptsioonist raske aru saada, me oleme ju hoopis koloniaalvõimu ohvrid, mitte kunagised suurvallutajad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X