320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Prantsusmaa suutis vaid 10 minutit kohtumisest mängida normaalset jalgpalli, ülejäänud 80 minutit oli tüüpiline peaga vastu seina, nagu kontrollmängudeski näha võis.

    Uruguay üllatas korraliku distsipliini ning meeskondliku kaitsega. Aga selgelt oli näha, et Suarez ja Forlan individuaalselt väga ei suuda, eriti esimene. Forlanilt isegi üle keskmise mäng, mis oleks võinud lõppeda ka väravaga.

    LAVi puhul korralikust meeskondlikust kaitsest rääkida ei saa, mis oli I p.a väga auklik ning mille lõpptulemus oli 3 täiesti vaba meest väravaolukorras. Samas ründefaasis oli kontratega väga nauditav söödumäng.

    Mehhiko oli üpris suur pettumus, kui esimeste minutite järgi seisnes mäng vaid väravaluku avamises, siis lõpptulemusena on üks punktiki hea saavutus. Eriti jäi silma Mehhiko mängijate kehv füüsiline vorm, tihtilugu tekkis korralik ülekaal pärast LAVi kontrat, aga osad härrad lihtsalt ei jõudnud ründesse appi

    Kommentaar


      #47
      Prantslastega on vaid kaks varjanti:
      #1 saavad läbi häda alagrupist edasi ja suudavad kohamängudeks lõpuks enesekindluse taastada ja korralikult mängima hakata (2006 MM)
      #2 kukuvad haledalt läbi ja lõpetavad alagrupi viimasena ja ühegi võiduta (2002 MM)

      Ega tänases mängus midagi uut ei olnud võrreldes viimase 2 aastaga (tegelikult viimase 6 aastaga, kui 2006 MM-i teine pool välja jätta). Platsil on 11 ebakindlat meest, kes enamus on oma klubides tegijad, kuid kui koondises kokku saadakse, on tunne, et kõik oskused on kadunud ja platsil ei osata midagi korda saata. Surve ja närvipinge on muidugi ka üks suur faktor.

      Isegi loodan veidi, et see 6-aastat kestnud agoonia kiirelt läbi saaks ja sügisest saaks Laurent Blanciga uuelt puhtalt lehelt alustada.

      Närvikulu vähendamiseks ei kavatse ma ennem MM-i lõppu foorumit külastada (kui siis vaid vormeli ennustuse kokku arvutamiseks). Seega kohtumiseni peale MM-i.

      Kommentaar


        #48
        Uruguai-Prantsusmaa mäng oli küll õudselt igav, prantslased ei saanud põhimõtteliselt mitte millegagi hakkama, kahju natukene, et see Forlan ära ei löönud seda võimalust mis tal oli..
        Loodame, et prantslaste mäng MMi edenedes paraneb, kuigi seda on ka raske uskuda..

        Kommentaar


          #49
          Mehhiko peab tempot v2he t6stma jah. Kindlasti peavad nad ka v2ravavahti vahetama j2rgmiseks m2nguks. Ma ise vaatasin kahe mehhiklasega m2ngu ja kui nad Perezit algkoosseisus n2gid, siis see topelt facepalm, mida ma n2gin oli ysna nunnu. Paksem ja vanem variant Barthezist tegi showd, kuigi v2ravas tal syyd polnud, aga naljakas edasi tagasi kargamine tema poolt selle situatsioonis siiski.
          Chicharito oleks v6inud p6his alustada ning Blanco v6iks burgerite s88mise l6petada. Mina pole nii alavormis m2ngijat kunagi MM-l n2inud viimase 20 aasta jooksul. einoh lahe n2gi ta v2lja kyll

          Samas esimesed m2ngud kipuvad alati v2he kindlama peale minemine olema...keegi ju kaotada ei taha. Ehk siit saab ainult paremaks minna ja teise m2ngu p6hjal on mehhiko edasip22su lootused ysna lubavad.

          VAMONAS EL TRI!

          Kommentaar


            #50
            Nicolįs Lodeiro tõmbas endale küll mugavalt vee peale. Paar minutit mängu - kaks lolli viga ja punasega minema. Pidi veel andekas poiss olema...

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              Mina pole nii alavormis m2ngijat kunagi MM-l n2inud viimase 20 aasta jooksul.
              2006 aasta ning Ronaldo koos Adrianoga
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Prantslastega on vaid kaks varjanti:
                #1 saavad läbi häda alagrupist edasi ja suudavad kohamängudeks lõpuks enesekindluse taastada ja korralikult mängima hakata (2006 MM)
                Neil ei ole Zidane-i enam, kes neid üksi finaali suudaks vedada.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  #53
                  LAV-ist kahju. Parreira lubas küll ründavat mängu, aga ei tea, kas siis polnud oskusi või kammitses ikka see kartus kaotada. Nüüd läheb Tom Cruise'i vaja, et edasi marssida.

                  Samas, huvitav näha, mis prantslased on õppinud. Kuulujärgi on Gourcuffiga mingi platsiväline lugu ja mehhiklased saavad juba härra käsipallur ennast esimesest minutist enda vastas näha.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    LAV-ist kahju.
                    Kahju jah!
                    Mingi mänguruum võiks ikka jääda kohtunikele. Khune läks selgelt palli mängima, mitte vastast maha tõmbama ja see suluseisu asi oli ka kahtlane.
                    Variant on veel täna õhtune viik, et kodumeeskond ja Parreira ajalukku ei läheks ja võimalus säiliks
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #55
                      «Me kõik teame, millised need prantslased on. Platini, nagu iga prantslane, arvab, et ta teab kõike»

                      true dat
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #56
                        Miks kahju LAV-ist? Minu arust on ilmselge, et neil kvaliteeti pole, et midagi tõsist teha ning oleks parem ju kui kaheksandikfinaalis oleks tiimid, kes on võimelised kaugele jõudmiseks.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #57
                          Nagu nt: Itaalia, Brasiilia ja Portugal?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #58
                            Jess ma polegi ainuke. Minul pole küll kahju LAVist, kui kodupubliku ees saad 3:0 vastu kotte, siis sa ei tohiks mingiljuhul grupist edasi saada ja peaks asjad kokku pakkima.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Nagu nt: Itaalia, Brasiilia ja Portugal?
                              Ei mõtle ainult selliseid tiime. Enamus MM-il mängivaid tiime suudavad minu silmis midagi korda saata, aga samas on tiimid (LAV, Uus-Meremaa, Sloveenia, Al˛eeria, Honduras, Slovakkia, Põhja-Korea ja veidi vähem ka Jaapan ning Kreeka) kes on minu meelest nn "turisti" rollis (LAV-i muidugi turistiks nimetada ei saa kuna nemad korraldavad seda turniir) ja on küll hästi organiseeritud, kuid reaalsuses ei oma sellist tulevärki, et ohtu kujutada ja tõelist üllatust teha (oma koha on nad välja küll teeninud nii, et au selle eest). Kui publik tahab head turniiri, siis oleks tore, kui need tiimid siiski alagrupis välja saadetakse.

                              Muidugi on tore kui aegajalt mõni tuhkatriinulugu sisse lipsab ja üks-kaks on päris lahe näha kuni nad võitlusega välja langevad, aga kui neid kaheksandikfinaalis 3-4 tükki on, siis kaob asja hea maitse ära. Oleme ausad, LAV poleks MM-ile jõudnudki kui oleks pidanud läbima valikturniiri. Kellele seda vaja oleks olnud, et Argentina (usun, et nad oma grupi võidavad) neile kaheksandikfinaalis 3:0 kotid sappa oleks teinud - nüüd läheb suure tõenäosusega Maradonale ja co'le vastu Uruguay, Mehhiko või Prantsusmaa, kes võivad neile ka vähemalt kahel päeval kolmest vastu astuda.

                              Oleks korraldajamaa tiim nagu Ghana, siis ma tõesti hüppaks sellele korraldajamaa bandwagonile, aga LAV-i puhul mitte.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                                Ma usun, et Mehhiko suudab grupi kinni panna, soojendusmängudes on esinetud hiilgavalt. Peaasi, et Javier Hernandez vormi ei alanda.
                                LAV saab siis rahulikult teisena edasi.
                                Prantsusmaale pakun kolmandat kohta, Uruguay paraku viimane seekord.
                                /Pärast kaotust Hiinale poleks ime kui Prantsusmaa jääb isegi viimaseks
                                Ennustusmeistrite ennutus
                                Last edited by footy; 17.06.10, 09:00. Põhjus: viga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X