320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin selle 2-2 värava simulaatorisse ja lõpptulemuseks oli 10-2. Kahjuks simulaator võitjat ei näidanud. Arutage.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      pigem võiks edaspidigi selle nimel jaurata, kui tehniliselt võitmatu ja kui keeruline on jalgpallis videokorduste kasutuselevõtt. ja kuidas neid ei ole tegelikult üldse vaja.

      unustagem ära selle fakti, et meil televaatajatena on umbes 2 sek peale situatsiooni tänapäeval näha 3 nurga alt aegluubis antud olukorda. aga ilmselt see käib 100'des miljonite eurodes sularaha tasku pistvatel fifa ametnikel üle jõu. ja ilmselt ka paljudel soccerneti kommentaatoritel, kes nõustuvad tänase päeva kommentaatoriga, kes peale lugemata väravat tituleerid täiesti süüdimatult, et " mina siiski arvan, et videokordusi ei ole vaja".... NO WTF! ei ole vaja? milleks? et sina treenerina saaksid aastaid edasi huiata ja raha tasku pista? kuradi kukekari , süüdimatud ahvid, kes tuleks visata tedrethnidega ja nulliq'ga inglise "vutifännidele" hommikusöögiks koos piima ja maisihelvestega, raisk. ja katsugu keegi mulle vastu vaielda. okei. vaielge. aga ma tahaks lausa kuulda neid argumente
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Või siis teemal, et sõbrad, 5 kohtunikuga oleks asi ilusti ära nähtud, kuna üks vend oleks passinud ju sisuliselt värava kõrval.

        Kommentaar


          ja jälle

          Kommentaar


            ja jälle kindel sulg ....
            kaks mängu kaks bläkki, läks natuke sitasti.

            Kommentaar


              Kõik algas ju hästi, aga nüüd mingi hetk on kõik kohtunikud läbinud ideaalse metamorfoosi Byron Morenodeks.

              Kommentaar


                Kohtunikud 3 mängu juba niipalju kui ma lugenud perse keeranud.

                Täna siis Inglismaa võimalused ning nüüd ka Mehhiko. Itaalia kvalifitseerumine oleks ka ikkagi toimunud kui poleks seal perse keeratud( tõiesti erapooletu vaade kuna ise Hollandi poolt ja Itaaliat üldse ei salli tegelt :P)

                Kommentaar


                  Algselt postitas plain Vaata postitust
                  Kohtunikud 3 mängu juba niipalju kui ma lugenud perse keeranud.

                  Täna siis Inglismaa võimalused ning nüüd ka Mehhiko. Itaalia kvalifitseerumine oleks ka ikkagi toimunud kui poleks seal perse keeratud( tõiesti erapooletu vaade kuna ise Hollandi poolt ja Itaaliat üldse ei salli tegelt :P)
                  noh ega Inglismaa ja Mehhiko edasisaamist nagunii keegi ei uskunud, kuid sita maitse jätab ikka.
                  videokordused mängu!
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Itaalia mängus küll mingit kohtuniku pläkki polnud.

                    Kui veel mingit õiglust siin maailmas on, siis mehhiklased saavad edasi.

                    Kommentaar


                      Ma ei tea no, MM on minu jaoks juba igasuguse huvi kaotanud nende jaburduste tõttu. Kahe play off kohtumise peale kaks sellist bläkki.

                      Suurtele jalgpallijuhtidele mõtteainet, et ehk oleks viimane aeg miskit muuta.

                      Loodetavasti poolfinaalides ega finaalides ei saa kohtunikud otsustavaks! Kurb lihtsalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Itaalia mängus küll mingit kohtuniku pläkki polnud.

                        Kui veel mingit õiglust siin maailmas on, siis mehhiklased saavad edasi.
                        Suluseisut löödi Itaaliale värav. Slovakia oleks pidanud 10 mehega lõpetama.

                        Ja miks Argentiina edasipääs ebaõiglane oleks kui nad mitme väravaga võidavad? Nemad ei ole ju süüdi et kohtunik eksis.

                        Kommentaar


                          Enne esimest ebaõiglast väravat oli ju Mehhiko domineerivam pool. Kaua saab nii, et mingisugune malts rikub mängu ära. Mõlemas mängus oli ju selgelt näha mis oli õige ning kohtunik peaks selle ära nägema.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Mis jäi Inglismaale andmata, anti Argentinale, mis teha.....Videokordused võta!!!

                            Kommentaar


                              peale seda mängu ei imestaks kui anti-itaalia fännid jälle pead tõstavad
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Uruguay vs Lõuna-Korea. Suareze 1-1 olukorda minek võetakse ära tänu olematule suluseisule + jäetakse andmata penalt, kui pilusilmade kaitsja tõrjub käega eelmainitud täkkründaja löögi.

                                USA vs Ghana. Terve mängu rõvedalt pea punase piiril taklanud Ghanalased saavad terve mängu jooksul 2 kollast kaarti.

                                Inglismaa vs Saksamaa. Kohtunikud ei märka kindlat väravat.

                                Argentina vs Mehhiko. Kohtunikud ei märka Teveze väravale eelnenud suluseisu.

                                Jääge lainele, play-offid on alanud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X