320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    ma nüüd teen ise ka väikse paranoiatripi, aga Baldassi näis täna küll olevat võtnud kindla joone 'Ronaldo vastu ei vilista mitte ühtegi viga'. mitte et see poleks klassikaline küla ja koera või hundi ja karjapoisi või misiganes keiss, aga kohati läks ikka juba naeruväärseks. panna see arusaamatu punane juurde ja võib vist ühe nime veel finaalipoiste reast maha tõmmata.
    Kui teise nurga alt naidati siis paistis nagu oleks kuunarnukiga pannud, aga ei tea kas ka pihta.

    Kommentaar


      Just telekast korraliku kvaliteediga üle nähtud ja tuli kaitsja tagant välja, käed lihtsalt laiali nagu enne üles hüppamist ikka. Mitte mingit löögiliigutust ei olnud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar




        Aru ei saa miks Prantsuse kohtunik. :S

        Kaka ise noris seda punast lausa.
        tra üldse ei saa aru miks nii fifa, kui ka enamik kohtunike kaitsevad seda piripillidest koosnevat agressiivseid brasiiliasi.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Leidsin siis midagi sellist hetkel

          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Aru ei saa miks Prantsuse kohtunik. :S
            HYDRALOL
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Joon tundub veidi viltu olevat. Nii et kui oli suluseis, siis oli isegi veel napim.

              Kommentaar


                Ei taha siin risustada aga leidsin veel midagi huvitavat.
                Eks kohtunikud on ka inimesed jne aga..:

                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Üldiselt olen ka mina uuenduste pooldaja, kuniks mängutempo sellest kuidagi ei kannata. Aga kui kohtuniku kõrva sisse tuleb info videokorduste kohta kümne sekundiga, siis ei võta see ju kauem aega kui praegu olukordi äärekohtunikega läbi arutades.

                  Jalgpalli masinlikuks või "steriilseks" muutumist pole vaja karta, sest vaidlused joone tõmbamise koha üle jäävad niivõinaa alles. Ka hokis tuleb videokordustele vaatamata ikkagi ette vaidluskohti, kas litter oli üle joone või mitte.

                  Isegi kui jalgpallile tuleb ebaõigete otsuste ümber käiv kära kasuks, siis kuniks mängu sisu sellest ei kannata, tuleks reeglite järgimiseks ikkagi maksimum teha. Lõppude-lõpuks on see ikkagi mäng ja mängul on reeglid ja reeglitest tuleb kinni pidada. Joon lubatu ja lubamatu vahel jääb igavesti püsima, aga selliseid täiesti idiootseid olukordi, nagu meetrisest suluseisust löödavad väravad või üle väravajoone käinud pallide lugemata jätmine, oleks võimalik kerge vaevaga vältida.

                  AGA. Halenaljakas on see, kuidas viimane piisk karikasse peab olema brittide vastu käiv otsus. Rämedat ärategemist on olnud ennegi ja mitte vähe, aga tõsine pasundamine läks lahti sel aastal, kui põhjaiirlased ja inglased kõrvetada said. Alagrupiturniiril lasti Fabianol käsipalli mängides Elevantidele värav lüüa ja see sai marginaalselt tähelepanu, samas kui pärast inglaste vastu läinud eksimust on maailm justkui pöörlemise lõpetanud.

                  Lihtsalt kiusu pärast loodab osa minust, et FIFA saadab inglased praegu persse Aga tegelikult on point õige... lihtsalt kahju, et teeaugu parandamiseks peab poliitik ise seal oma mersu vedrustuse ära lõhkuma. Ja kahju, et osadel riikidel selline võim on ja väiksemad närigu muru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    http://mm2010.postimees.ee/?id=281929

                    Aru ei saa miks Prantsuse kohtunik. :S

                    Kaka ise noris seda punast lausa.
                    tra üldse ei saa aru miks nii fifa, kui ka enamik kohtunike kaitsevad seda piripillidest koosnevat agressiivseid brasiiliasi.

                    kaka raibe oli seda teist kollast kindlalt väärt. Värdjad teesklejad. Loodan, et hollandlased neile mütsi pähe tõmbavad ning Lucio ka oma teenitud kaardid kätte saab mida ammu norinud. Dunga saab siis hiljem jälle öelda kui ebaõiglaselt nende suhtes mängitakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Joon lubatu ja lubamatu vahel jääb igavesti püsima, aga selliseid täiesti idiootseid olukordi, nagu meetrisest suluseisust löödavad väravad või üle väravajoone käinud pallide lugemata jätmine, oleks võimalik kerge vaevaga vältida.
                      Ma tean küll, et minu küsimuse võib liigitada tähenorimise alla, aga kui meetrine suluseisu värav on täiesti idiootne, kas seda on ka 95 cm? 90 cm? 80 cm? 70? 65? 60? 55? 50? 40? 30? 20? 15? 10?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma tean küll, et minu küsimuse võib liigitada tähenorimise alla, aga kui meetrine suluseisu värav on täiesti idiootne, kas seda on ka 95 cm? 90 cm? 80 cm? 70? 65? 60? 55? 50? 40? 30? 20? 15? 10?
                        o see liigitamine on lihtsamast lihtsam.

                        meeter on täisidiootne, 50cm on pool-idiootne, 2m on topelt-idiootne

                        ja nii edasi jätkates 0 on normaalne, -1m on intelligentne, -10m on suisa geniaalne, ja -30m kuskil einsteini kategoorias
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ma tean küll, et minu küsimuse võib liigitada tähenorimise alla, aga kui meetrine suluseisu värav on täiesti idiootne, kas seda on ka 95 cm? 90 cm? 80 cm? 70? 65? 60? 55? 50? 40? 30? 20? 15? 10?
                          Täiesti idiootne on näiteks värav, mis löödud nii selgest suluseisust, et selles ei ole võimalik olukorda kiiresti järele vaadates vaieldagi.

                          Teinekord võib olla ilmselge ka kümme sentimeetrit. Aga kui kaitsja ja ründaja liiguvad täiel kiirusel üksteisele vastu, siis on tõenäoliselt ka pool meetrit juba vaieldav, kuna söödumoment tuleks selle määramiseks ülitäpselt määrata.

                          Nii et piiride tõmbamise küsimus jääb niiehknaa, küll aga aitaks uuendused piire koomale tõmmata ning räigeid prohmakaid vältida.

                          Kommentaar


                            suluseisu võiks suures kastis üldse ära kaotada
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              võib-olla on kohtunikud kodjad? mõningaid situatsioone esineb mängudes haruharva ning pole ime, et kohtunikud segadusse satuvad.

                              võib-olla on rohkem vaja elukutselisi kohtunike, kes on õiglasest vilest motiveeritud palgatšekiga?
                              löök rahakoti pihta on teatavasti kõige valusam.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                löök rahakoti pihta on teatavasti kõige valusam.
                                Sa oled millestki valesti aru saanud. Jalgevahel on rahakott naistel mitte meestel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X