320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    suluseisu võiks suures kastis üldse ära kaotada
    Just!

    Ma olen selle mõtleja/pooldaja olnud pikemat aega. Samas, kui pikemalt mõelda, siis leidub selles ikkagi ju see viga, et mõned kujud pannakse lihtsalt kuskile väravajoonele seisma ja suur osa mängu ilust kaob ära.

    Kommentaar


      pika peksmise ära hoidmiseks peaks ka söödu andja näiteks selles samas alas olema, kus suluseisu ei ole. see muidugi tähendaks seda, et oleks vaja kahte lisakohtuniku, kes seda piiri jälgivad.

      Kommentaar


        Yuichi Nishimura on kohe kindlasti selle MM-i üks sümpaatsemaid kohtunikke. Kõikidel mängudel on suutnud külma närvi hoida ja hästi vilistanud. Ei imestaks kui ta ka finaali vilistab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
          Yuichi Nishimura on kohe kindlasti selle MM-i üks sümpaatsemaid kohtunikke. Kõikidel mängudel on suutnud külma närvi hoida ja hästi vilistanud. Ei imestaks kui ta ka finaali vilistab.
          Duubeldan. Anult Robijonipunnile oleks ta pidanud selle ahvimängu eest kaarti lehvitama. Peaasi, et finaali ei vilistaks Howard "untill we score" Web.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Just!

            Ma olen selle mõtleja/pooldaja olnud pikemat aega. Samas, kui pikemalt mõelda, siis leidub selles ikkagi ju see viga, et mõned kujud pannakse lihtsalt kuskile väravajoonele seisma ja suur osa mängu ilust kaob ära.
            ma ei tea.. mulle käib eriti pinda see, et kui antakse karistus või vabalöök ja riputatakse karistusalasse, siis tekitatakse kunstlik suluseis. wtf! ja tänapäeva vutis vaevalt pannakse kedagi vastase väravajoonele seisma. pealegi suluseisu olukord kastis..no nagunii on väravavaht ja arvatavasti ka kaitsja samaaegselt karistusalas. selleks peab ikka mingi Zigici-laadne koljat olema.
            ja suluseisu võiks kastis mitte võtta kui lisaks väravavahile ka vähemalt 1 kaitsja on suure kasti alas.
            aga esialgu oleks rahul ka estoni pakutava variandiga
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              vabalöögi ajal on suluseis?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                vabalöögi ajal on suluseis?
                Suluseisu ei ole väravalöögil, audi sisseviskel ja nurgalöögil. Teistes situatsioonides on suluseis alati.

                Kommentaar


                  karta on et see MM paneb proovile paljugi tänapäeva jalgpallis. näiteks korvpallis ju loetakse korv ära kui kaitsemängija lükkab palli korvirõnga pealt ära. selles valguses oleks ka loetud gaanalaste viimase minuti väravat
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    mhmh. lisaks võiks igase kollase kaardi puhul anda kasti nurgast karistuslöögi võimaluse ja lati või posti tabamise eest näiteks pool punkti. kus siis tuleks alles skoorid, ah.

                    ehk et mulle isiklikult oleks väga meeldinud nii Inglismaa, Mehhiko kui ka Ghana edasipääs ning ispanjoolide vastu ka miskit erilist sümpaatiat ei oma, aga äkki nüüd päris kõiki reegleid ka ei peaks iganenuteks tembeldama ja kukkuma neid esmaste emotsioonide pealt ümber tegema?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      korvpallis näiteks on time-out'id, määratud rünnakute pikkus, aeg peatatakse kui mäng seiskub... jalgpall võiks ikka jääda jalgpalliks. kiputakse seda mängu jubedalt pankurite kombel universaalseks muutma.
                      kui ikka väravat ei suuda nõnda lüüa, et pall võrku jääb, siis oled kodja - pole siin midagi vaja tähte norida, nutta ja kituda. kusagilt jäi silma pealkiri a la, et jalgpall on kui sõda. eks ta seda olegi - üks vähestest spordialadest, mis selle kategooria alla lähevad... meeskonnaalana vist küll ainukene. ülejäänud alad on juba steriilseks muudetud.
                      jalgpall on (veel) elav legend.


                      tänast japsi kohtunikku tuleb kiita, tegi omad tööd väga hästi. ainus, mis minu hinges kripeldama jäi, oli kaardi mitte-andmine Bommelile - tegi keskväljal umbes kümme viga... Bomm näitas kogemusi
                      tema mängu ohjamist oli aga lahe vaadata - paljude kohtunike all tulnuks sellest mängust korralik veresaun ning 99% inimestest nõudnuks videkorduste kohest rakendamist.
                      kahju ainult, et sellel kohtunikul mingi imelik nimi on - selle selgeks õppimine võtab aega.

                      portu kohtunik oli aga veits kahtlane, sest nagu ka Kalkun ütles, et kuidagi kallutatud oli vahepeal see vile. Ghana vennad olid mitme korral sügavas sulus, tegid vigu... ja kõik vastupidi siis Uru'katele pandi süüks.
                      võib-olla sellepärast nad ka võidu said + kordust küll ei näinud, aga käegamängule eelnenud karistuslöök tundus samuti ülekohtune.
                      vist on videkorduseid vaja?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Esimesel poolajal japs nüüd just kõige parem siiski ei olnd. Robbenile pandi selja tagant mingi 5 korda jalgadesse - ei midagi. Kui hollandlane brassi selja tagant puutus - kollane. Asja tegi huvitavamaks ka see, et Robben oli väljavalitud suhtmärk - ilmselt brasside mängueelne kokulepe, et sel mehel mängida ei lase. Teistega nii ei käitutud. Robben või Bastos oleks kohe hoiatuseks kollase ära saama. Olnuks Euroopa kohtunik, oleks ka saanud, kuna staarmängijaid kaitstakse. 2. poolajal see asi tiba paranes.

                        Kuna Webb ühtki veerandfinaali ei vilista, siis ilmselt ei vilista ta ka finaali. Ilmselt antakse talle üks poolfinaal.

                        Inglaste värava mittelugemise juurde tagasi tulles ja videode juurde. Kus oli pärast palli värava joone ületamist see hetk, kus mäng oleks kinni peetud ja videot vaadatud? Alles siis pärast sakslaste rünnakut oleks otsustatud, et siiski oli värav? Mäng oli ju ilmselgelt juba jätkunud ja kohtunik äärekohtuniku juures ka ei käinud nõu küsimas.

                        Minu jaoks hetkel ikkagi asi nii - 6 kohtuniku süsteem JAH, videod EI. 6e süsteem paistab end olevat ka õigustanud Euroopa Liigas.

                        Kommentaar


                          portugallane oli see sama mees kes vilistas ka tänavu Barca ja Interi vahelist poolfinaali Milanos
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Tundub, et jah, see kohtuniketiim suluseisureeglitega eriti hästi kursis pole. Milito värav Milanos. Täna oli ikka paar jubedat otsust.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Howard Webb näitas jälle miks ta on kehvake kohtunik.

                              Kuigi oli üsnagi suva kumb võidab siis isegi erapooletuna oli näha, et vilistas igal võimalusel ainult Hispaania poolt (miinus see pendla olukord). Heitinga teine kollane oli küll haige. + tahaks öelda, et Iniesta on üsnagi haige diving wanker.
                              Muidu oli üsnagi hea mäng.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Howard Webb näitas jälle miks ta on kehvake kohtunik.

                                Kuigi oli üsnagi suva kumb võidab siis isegi erapooletuna oli näha, et vilistas igal võimalusel ainult Hispaania poolt (miinus see pendla olukord). Heitinga teine kollane oli küll haige. + tahaks öelda, et Iniesta on üsnagi haige diving wanker.
                                Muidu oli üsnagi hea mäng.
                                arsenali fänn ja erapooletu?

                                Webb tegi ühe vea, see krdi nurgalöök

                                Kommentaar

                                Working...
                                X