320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tank Vaata postitust
    Paraku hüppas suluseisus mees aktiivselt pallile ja segas kaitsjaid. Tõenäoliselt selle kohtunik ära vilistaski.
    Võimalik, kuigi kordusest võis näha, et pall oli suunatud selgelt Valdezele ja sulukas olnud mees jäi epitsentrist oma kümmekond meetrit eemale.

    Midagi sarnast oli ka Holland-Kameruni mängus kus van Persie lõi värava ehkki tol hetkel oli sulus Kuyt kui ta van der Vaarti söödule jooksis nagu Robingi ehkki hüppas üle pallist kuid värav luges.

    Ilmselt siis tõlgendas kohtunik seda omamoodi ehkki too mäng ei olnud ka sellise kaaluga nagu tänane.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Aramis, küsimus tõesti ei ole minutites. küsimus on selles, nagu ma ka varem mainisin- ebasportlik käitumine tuleb väljakult välja juurida.

      vincent- lahendus lihtne- väravajoonel palli käega mängimine= väravaga. siin muidugi vahest vist vajalik videokorduse kasutuselevõtt. ja oma penaltiprotsendiga lähed sa oma jutuga vastuollu ju. inglased näiteks vist ei taha penaltitest midagi kuulda. point ei ole ju mingi protsent, vaid jällegi see, et igasugune troll ei hakkaks oma õnne proovima käega mänguga, mis tegelikult on ju ebasportlik ja reeglite vastane.

      Maarek, kunagi pole seda tehtud, ja siis? jalgratast ka enne tema leiutamist ju polnud. aga noh konservatiivsus eelkõige.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        kle midfielder, ära nüüd näe tonti seal, kus seda pole. mis kümmekond meetrit?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          kle midfielder, ära nüüd näe tonti seal, kus seda pole. mis kümmekond meetrit?
          No 5-7 meetrit siis. Kindlasti oli Cardozo ja Valdeze vahel rohkem tühja ruumi kui minu poolt ennist mainitud situatsioonis Kuytil ja van Persiel kes olid paari meetri sees kui sööt tuli Rafalt. Aga no jumal sellega. Kohtunik tegi oma otsuse ja jälgime mängu.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Mind ajab see Suarezipoleemika naerma juba.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Aramis, küsimus tõesti ei ole minutites. küsimus on selles, nagu ma ka varem mainisin- ebasportlik käitumine tuleb väljakult välja juurida.
              mis kodja juttu sa ajad?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Krt loodame kõik ikka ,et hispaania saab lõpuks koju minna.aga kohtunik on neid asunud päästma
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  täiesti perses 5 minutit. VIVA LA PARAGUAY!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                    vincent- lahendus lihtne- väravajoonel palli käega mängimine= väravaga.
                    Olen suht kindel, et mingi 90% vaatajatest nautis seda eilset draamat mängu lõpus ja mingil kümnel protsendil vaatajatest oli ehk südamest kahju Ghanast ja kirusid seda olukorda ja "ebaõiglust" taga.

                    Arvad nüüd tõesti, et ala juhid hakkavad seda draama faktorit välja juurima...dream on ütleks!

                    Yle näitas kohalike ghana fännidega intervjuusid ja nende poolt polnud selle reegli osas ühtegi kobinat ntx.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Lorenzo, kui videokorduste kasutuselevõttu tuleks tõsiselt kaaluda, siis väravasse mitteläinud palli väravaks lugemine on juba tõsisem revolutsioon jalgpallis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        mis kodja juttu sa ajad?
                        andestust, äkki seletaksid pikemalt?

                        daywalker, seda on näha jah, et rahvas vajab ainult tsirkust ja leiba.

                        urmar- viva la revolucion!
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Yle näitas kohalike ghana fännidega intervjuusid ja nende poolt polnud selle reegli osas ühtegi kobinat ntx.
                          Ghana mängijad polnud ka üldse mitte kurvad, kui kohtunik punase ja penalti andis.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            andestust, äkki seletaksid pikemalt?
                            ebasportlik on pigem kokkuleppemäng, tahtlik vigastamine. käega mängimine on määrustevastane.

                            ma saan aru küll, et sa püüad luua ideaalset, puhast, steriilselt jalgpalli ning sellepärast ka küsin, et mis kodja juttu sa ikkagi ajad?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              sellel villal ikka joppab.läbi õnne need väravad on ta ära kobistanud.loodame,et paraguay suudab ikka võita ja ennast täis hispaania koju saata
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Oskab keegi öelda, miks del Bosque on nullemotsionaalne?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X