320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
    Vähemalt minu ja veel terve hulga inimeste arust paremini vilistama, reeglitest lähtuma ja seeläbi ühtlasema mängu käekirja kujundama. Kui ikka karistuslöögi sooritamisel on ilmselgelt näha et pall läheb vastasmängija tugevast puutest üle otsajoone ja pall antakse vastasmeeskonnale, siis on see selge tõestus sellest, et vanal olid juhtmed koos ja kontrollist oli asi kaugel.

    Marwijki arvamus ka siis:
    http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ward-Webb.html
    ainukesed, kellel juba ennem mängu olid juhtmed koos ja siiani kärssavad, on hollandlased.

    kui sa inglise keelt jagad, siis otsi veel arvamusi Webb'i tööst.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Maitseasi ütles kalkun ja nokkis sitta edasi...

      Subjektiivsusest rääkides, siis tõesti, Webb võttis kohati reeglite tõlgendamisel vägagi subjektiivse joone...
      Ei saa aru, mis mängu kontrollist siin rääkida saab, kui peale iga vilet käis verbaalne võitlus kolme osapoole vahel veel pikalt.

      Üldse jäi antud finaaliturniir meelde väga kehvade vilepartiidega. Üks jaapani kohtunik, kui ma ei eksi, tegi suurepärased partiid.
      mida on ühist kohtuniku vilistamisoskusel ja mängijate nõrgal närvisüsteemil?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        ainukesed, kellel juba ennem mängu olid juhtmed koos ja siiani kärssavad, on hollandlased.
        kui sa inglise keelt jagad, siis otsi veel arvamusi Webb'i tööst.
        Kui Sa neid lugenud oled, siis ehk jagad?

        mida on ühist kohtuniku vilistamisoskusel ja mängijate nõrgal närvisüsteemil.
        Mida on ühist kohtuniku närvisüsteemil ja kohtuniku vilistamisoskustel? Eriti kui kohtunik on üks ja ainuüksi kaardi saanud mängijaid 13?


        Võib-olla hollandlastel kärssavad, neil on põhjust, oleks ka kummaline, kui hispaanlased viriseksid ju?

        Mul ka ei kärssa muide, kuna ma ei ole sõnagagi maininud, et Hispaania võitis tänu sellele, et Webb tegi kehva vilepartii - üleüldiselt oli kehva partii, vilemeest oli liiga palju näha.

        Vastandamise olete ise mängu toonud.

        Kommentaar


          Steve Bruce http://www.skysports.com/football/wo...257104,00.html

          Samas võid leida ka De Jongi arvamuse... ja mida aega edasi, seda enam need arvamused leebuvad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Arendades natuke edasi seda, mis mcnamara eespool väga õigesti ütles - üks variant oleks olnud, et juba poolajaks on paar meest duši all. Ja teine oleks imho olnud see, et juba poolajaks on paar meest pooleks sõidetud. Poleks vilistanud, oleks kindlasti olnud jälle häda, et kuradi pussy, ei julge kaarti anda. Ma ei saa üldse sellest loogikast aru, et kui palju kaarte, siis oli järelikult sant vile. Oli lihtsalt selline mäng, mis parata.

            Ja millised need mitte kaardiväärilised vead täpsemalt olid siis? Või siis jällegi sellised, mille eest oleks pidanud kindlalt andma? Ok, Heitinga teisest ja van der Wieli omast on juba juttu olnud, keegi hispaanlane (Ramos vist) sai ka ehk natuke kergelt. Muud ma ei oska tõesti ette heita. "Oleks pidanud reeglitest lähtuma" - millistest ta ei lähtunud, kui tohib küsida? Mida peab siis näiteks kohtunik tegema, kui iga vile peale on mõlemalt poolelt kari turueitesid ümber seletamas? Turpi sõitma mõnele, et teised rohkem ei tuleks? Ta tegi enam-vähem nii palju, kui sellises mängus võimalik oli asja kontrolli all hoida, kui mängijad ikka absoluutselt ei taha ennast talitseda, siis ega tegelikult kohtunikul pole väga palju vahendeid peale kõigile punase näitamise ju. Mis tal oli, neid ta kasutas, jäi rahulikuks, rääkis mitmel korral meestega, et jätke pull, püüdis ka nt Robbenit selles kollase olukorras rahustada, aga see räuskas ikka edasi nagu ratta peal. Antud mängus ma loeks seda igatahes küll pigem komplimendiks, et ta kogu aeg nähtaval oli. Pidigi olema, mäng nõudis seda.


            pluss kui me räägime nüüd tõesti subjektiivsusest, siis selle absoluutne meistriklass on mõistagi tuua antud teemas argumendiks see van "you’d almost think now that that first match had an influence on this game now" Marwijki intekas. täielik paranoiatripp ju. ja siis de Jongi-van Bommeli toorutsemiste kohta tuli kohe samast mulgust klassikaline i did not zee ze inzident. no mida veel. tegelikult muidugi esimese emotsioonina ka mõistetav ja andestatav, aga selle toel õigustada midagi...
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


              Foul by Ramos on Elia in the build up to Spain's World Cup

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=-lKKumlaIbs

                Foul by Ramos on Elia in the build up to Spain's World Cup
                sul on mõistuse asemel kirde sai?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  sul on mõistuse asemel kirde sai?
                  Kirde sai on olnud pikka aega eestlaste kindel lemmik. Aastatega on Kirde saia pehme, aroomikas sisu ja kuldkollane koorik saanud nii omaseks, et paljudele on ta saia sümboliks. Just selline see päris sai ongi!!!

                  Kirde sai
                  Koostis:
                  nisujahu, vesi, pärm, margariin (taimsed rasvad ja õlid, emulgaatorid E472e, sojaletsitiin), keedusool (1,1%), suhkur, emulgaator E481
                  100 g toiteväärtus:
                  energia 1065 kJ (255 kcal); valgud 7,7 g; süsivesikud 51,0 g; rasvad 2,3 g
                  Netokaal:
                  330 g
                  Parim enne:
                  3 päeva

                  Kommentaar


                    No Webb tegi palju rasiekid otsuseid õigesti, aga see ei olnud kerge mäng ning samas ma teda kiitma küll ei hakkaks, sest arusaamatuid väga tähtsaid otsuseid (või tegemeta jäänud otsuseid) oli ikka mitmeid. Eks Hollandi mehed kommenteerisid siiski emotsiooni pealt ning tõesti oli see arusaamatu, mis sellele väravale eelnes, aga ju nad aja jooksul saavad aru mitmekesi nad oleks pidanud mängu lõpetama ning tunnistavad lõpuks, et kohtunik aitas ka neid.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Cruyff kritiseerib samaaegselt nii Hollandi koondist kui ka kohtunikebrigaadi
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Cruyff salvabki Webb'i omade reeglite kehtestamises - ei saa pahaks panna, kuna väga kergelt võib taolise lähenemise eest saada kirjapommi.
                        Sa lood oma n.ö. maailma ja pead seda siis haldama... teha seda aga MM'i finaalis on muidugi küsitav. Kuid olen ise ikkagi seda meelt, et antud mängus oli see õiglaseim lähenemine - Webb püüdis anda võimaluse meestel end palliga tõestada ning tänu sellele oli mida vaadata, millele kaasa elada.

                        Ja Cruyff'i, kui loomingulise mängu kirjutajatest, suust taolist kriitikat kuuldes tekib küsimus, kas temas lõi välja samasugune sõjardlikus nagu koondisel või huvid Barca ja Hispaania rindel?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Webbi kritiseerijate videopostitused on parimaks tõestuseks, et siin on tegemist hapukibedate viigimarjade ja kiunumisega kiunumise pärast (kossuspets dwideng, jah, sina). Loobitud videod ja olukorrad ei ole ühesed eksimused, vaid vägagi fifty-fifty (reeglid ja mängu tähtsus!), ainuke raudkindel eksimus on see nurgakas, aga no jopakolla, sellele siis lisatakse kakskümmend seitse oleksit ja vväite järgi, et oleks see ju antus siis oleks ja siis oleks ning tehakse siis virtuaalne bakalaureusetöö kaitsja nägu pähe. Ohjah, need tädid ja rattad.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            http://www.youtube.com/watch?v=-lKKumlaIbs

                            Foul by Ramos on Elia in the build up to Spain's World Cup
                            Eem.. kus viga oli? enamikes mängudes on situatsioone, kus ründaja üritab hulgast kaitsjatest läbi minna ning kaotab loomulikult palli. Siin polnud isegi võileivaga tegemist - kaitsjad läksid lihtsalt ründaja ning palli vahele. Kui iga selline situatsioon ära vilistataks, oleks lihtsam vile kompressori otsa panna ning pidevalt õhku peale anda.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Webbi kritiseerijate videopostitused on parimaks tõestuseks, et siin on tegemist hapukibedate viigimarjade ja kiunumisega kiunumise pärast (kossuspets dwideng, jah, sina).
                              Kas Chicago Bulls kaotas Hispaaniale finaalis või? Kus on minu videopostitused?
                              Mina kiunun muidugi, alati, muidu oleks igav. Ses mõttes ongi selgusetu, miks kiunuvad Hispaania toetajad? Las koerad hauguvad, Teie olete ju karavanis ja liigute edasi.

                              Kõige kurvem on, et igale suurturniirile sukeldun ma lootusega, et jalgpallis on asjad paremaks läinud ja kohtuniketöö on paranenud, et enam ei dive'ta, et pansokooli ajad on läbi, et reegleid võetakse üheselt, aga taaskord tuleb pettuda... Aina sitemaks läheb! Küll võetakse kätega väravaid ära(ja ollakse seejuures veel sangaristaatuses), küll lüüakse väravaid ja saadakse finaalturniirile, küll jäetakse väravad lugemata ja lüüakse neid suluseisust. Nimeta seda siis kiunumiseks, mina nimetan seda enda arvamuseks, see aga edasikabamisele ei kuulu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Eem.. kus viga oli? enamikes mängudes on situatsioone, kus ründaja üritab hulgast kaitsjatest läbi minna ning kaotab loomulikult palli. Siin polnud isegi võileivaga tegemist - kaitsjad läksid lihtsalt ründaja ning palli vahele. Kui iga selline situatsioon ära vilistataks, oleks lihtsam vile kompressori otsa panna ning pidevalt õhku peale anda.
                                Tegemist on ilmselge blokeeringuga antud juhul Ramos teeb nö. "katte", ehk mängib Eliat, mitte palli, et Fabregas palli saaks. Ameerika jalgpallis oleks see ju lubatud, kuid socceris?!? Uskumatu, ise peetakse ennast jalgpallispetsideks veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X