320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    See on nagunii üks mõtetult kokku klopsitud tabel IFFHS\'ilt.

    Veel üks tore uudis selle hooajaga seoses. Nimelt tegime me Serie A hooaja rekordi. Kuna me viimases viies mängus ei lasknud sisse ühtegi väravat, siis oleme me nüüd Serie A\'s sel hooajal kõige kauem värava tühjana hoidnud võistkond. (Varem oli selleks AC Milan 430 minutiga) Hooaja teisel poolel oli meie kaitse samuti ülekaalukalt kõige parem.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Minu uus vihavaenlane Carlos Parreira tegutsemine hakkab ming juba punaseks ajama. Nimelt lasi ta Hispaania Karika finaaliks vabaks Betise Ricardo Oliveira (juhul, kui Oliveira tuleb kohe pärast finaali koondise juurde), kuid Adrianole ja Interile ei kavatse ta sama teenet teha.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Adriano saab siiski esimese kohtumise kaasa tema Roomas oli see vist

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Super!!!! Meie kaitse tähtsaim ja parim mängija Cordoba on vigastatud ja ei saa finaalis kaasa teha. Lisaks said eile Vieri ja Materazzi koondise eest vigastada, kuid ma usun, et see pole tõsine värk. Välja jäävad ilmselt veel Emre, Cambiasso, Zanetti, Gonzalez, Karagounis, Recoba + Adriano teiseks mänguks. Super, just nüüd pidi vigastuste laine tulema, kui niigi mitu mängijat on koondisega. Õnnitlen Roma\'t juba ette. Kellegil seal üleval on Interi vastu midagi vist.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Härra Adriano on jällegi saanud hakkama ühe suurepärase ütlemisega: \"A player needs to win important things in his career. I’ll ask to join a club where I can finally become a Champion.\"

            Kui juba praegu nii suuri summasi pakkutakse, siis ma loodan, et ta maha müüakse. Õige \"tšempion\" jääks Interisse ning aitaks klubil võita, mitte ei jookseks ära sinna klubisse, mis juba võidab. (Nagu Ronaldo, kes õnneks pole veel Meistrite Liigat võitnud Realiga )
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Tüüpiline Interi õnn - Vieri vigastatud ja finaalist eemal.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Oh, tänane päev on natukene paremate uudistega - Zanetti ja Cambiasso on samuti esimeseks mänguks vabaks lastud.

                Edit: Sellised uudised veel, et Moratti ja co. kaaluvad küll Walter Samueli ostmist, kuid nad pole veel otsustanud. Samas öeldi, et tõesti ollakse huvitatud Santiago Solarist.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Oh, tänane päev on natukene paremate uudistega - Zanetti ja Cambiasso on samuti esimeseks mänguks vabaks lastud.

                  Edit: Sellised uudised veel, et Moratti ja co. kaaluvad küll Walter Samueli ostmist, kuid nad pole veel otsustanud. Samas öeldi, et tõesti ollakse huvitatud Santiago Solarist.
                  Käpad eemale!
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Kummast? Solari peaks lähitulevikus siis 3-aastase lepingu sõlmima.

                    Samas hr. Moratti lubas sel suvel siis suurt üllatust. Channel4.comi pakkub, et mängija võib olla Cassano, Ronaldinho, Chivu või Owen. Kui keegi esimestest oleks, siis ma läheks pilve, kui viimane, siis ma minestaksin.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Kummast? Solari peaks lähitulevikus siis 3-aastase lepingu sõlmima.

                      Samas hr. Moratti lubas sel suvel siis suurt üllatust. Channel4.comi pakkub, et mängija võib olla Cassano, Ronaldinho, Chivu või Owen. Kui keegi esimestest oleks, siis ma läheks pilve, kui viimane, siis ma minestaksin.
                      No rohkem Solarist...kuigi tundub, et siin ei ole enam midagi päästa.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Kummast? Solari peaks lähitulevikus siis 3-aastase lepingu sõlmima.

                        Samas hr. Moratti lubas sel suvel siis suurt üllatust. Channel4.comi pakkub, et mängija võib olla Cassano, Ronaldinho, Chivu või Owen. Kui keegi esimestest oleks, siis ma läheks pilve, kui viimane, siis ma minestaksin.
                        Tegelikult Figo

                        Kuigi Fiorentina uus direktor pidi vanahärra peale hirmsasti keelt limpsama.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas realmadridfan


                          Algselt postitas Tanel


                          Kummast? Solari peaks lähitulevikus siis 3-aastase lepingu sõlmima.

                          Samas hr. Moratti lubas sel suvel siis suurt üllatust. Channel4.comi pakkub, et mängija võib olla Cassano, Ronaldinho, Chivu või Owen. Kui keegi esimestest oleks, siis ma läheks pilve, kui viimane, siis ma minestaksin.
                          No rohkem Solarist...kuigi tundub, et siin ei ole enam midagi päästa.
                          Kui hea ta üldse on ja kus positsioonil ta mängib? Oli vist põhiliselt pingil see hooaeg? Võib-olla teeb Cambiassot.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Gazzetta dello Sporti andmetel, õigemini Juventuse väravavahi Gianluigi Buffoni, oleme me soetanud kaua jahitud noore nigeerlase Stephan Makinwa. Kuna Moratti ja co. on öelnud, et enne Itaalia Karika finaale üleminekuid ei tehta, siis ilmselt teatatakse seda pärast järgmise nädala kolmapäeva. Buffon, kes mingil salajasel moel on sellest tehingust vist teada saanud, nimetas seda üleminekuturu Oskari vääriliseks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Gazzetta dello Sporti andmetel, õigemini Juventuse väravavahi Gianluigi Buffoni, oleme me soetanud kaua jahitud noore nigeerlase Stephan Makinwa. Kuna Moratti ja co. on öelnud, et enne Itaalia Karika finaale üleminekuid ei tehta, siis ilmselt teatatakse seda pärast järgmise nädala kolmapäeva. Buffon, kes mingil salajasel moel on sellest tehingust vist teada saanud, nimetas seda üleminekuturu Oskari vääriliseks.
                              nagu Tim Howard enne Wayne Rooney saabumist

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel

                                Kui hea ta üldse on ja kus positsioonil ta mängib?
                                Solari peaks olema vasak äärepoolik. Kuradima tehniline ja minu arvates vägagi alahinnatud mängija. Kui Inter ta oma valdusse saab oleks see kõva täiendus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X