320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    vieri polnud vist ennegi liiga popp interi vännnide seas. tea, kas nyyd tuleb kiivriga mängima hakata

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Inter on teinud oma esimese ostu sel hooajal (Wome ei olnud ost) ning kauaoodatud Solari tulek on nüüd ametlik! Ma olen suhteliselt kindel, et ta teeb Cambiassot ningon järgmisel hooajal üks meie parimaid mängijaid.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Kas Solari tasuta ei tulnud?

        Ja miks peaks keegi loobuma suurrest palgast, kui on võimalik seda saada. Recoba oleks lihtsalt kinga saanud kui pole nõus olnud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Minu niigi kurb päev muutus veel kurvemaks, kui Solari uudist kuulsin. Mis sest, et seda juba varem karta oli. Nüüd siis asi ametlik. Aga jah, mees oli selle ära teeninud, ning kõike head siis talle.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas cannuman


            Kas Solari tasuta ei tulnud?

            Ja miks peaks keegi loobuma suurrest palgast, kui on võimalik seda saada. Recoba oleks lihtsalt kinga saanud kui pole nõus olnud.
            Solari ei tulnud tasuta, sest minuteada sõlmis Real temaga möödunud hooajal uue lepingu. Summasi pakutakse kuskile 3-12 miljoni vahele.

            Recoba poleks kohe kindlasti kinga saanud. Ta on Interi managementi suur lemmik, eriti Moratti. Ta oleks ammu maha müüdud, kuid Moratti ei lase teda minema. Austusest klubi vastu ehk? Vieri meid ei austanud nagu ta on korduvalt näidanud. Nt. ei ilmunud ta Coppa Italia finaali ajal tähistama.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Channel4 andmetel:

              Inter have finally completed the signing of Real Madrid winger Santiago Solari on a free transfer.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Ma arvan, et Taneli noorus ei aita talle Vieri teadmistes kaasa. Et siis Vieri ei oska suuri mänge mängida??? mida sa ka tead. ... no kamoon oleks aeg hakata teiste laimamise eest vastutust kanda.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Devil


                  Ma arvan, et Taneli noorus ei aita talle Vieri teadmistes kaasa. Et siis Vieri ei oska suuri mänge mängida??? mida sa ka tead. ... no kamoon oleks aeg hakata teiste laimamise eest vastutust kanda.
                  Derby\'d räägivad enda eest selles asjas.

                  Edit: Aga jah, MMile ei saa ta ju ikkagi. Kas Milanis või mitte. Fiorentinas, Sampdorias oleks võimalused paremad olnud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    no on ikka teil teada, kes saab kes mitte koondisesse las teeb enne paar ringi platsiääres sooja, siis, kui veab saab ehk mängugi ja las siis koondise treener otsustab kas poiss ka saksamaa lennukipileti on välja teeninud või mitte

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Derbyd räägivad enda eest....mis sa arvad 1998 ja 2002 MM-idest?
                      Ja kui mees vormis saab siis vb ka MM-ile. Isiklikult arvan sama..kui teeb suurepärase hooaja siis sõitku, muidu mingil juhul...On aeg edasi liikuda...Gilardino, Toni, Lucarelli....
                      Muidugi ma ei raatsi mainimata jätta, et Corradit küll enam kunagi koondises näha ei taha.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Eilne, aga teie veteran väravavaht Fontana lahkus Chievosse, kus ta sõlmis ühe-aastase lepingu.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'



                          Kas keegi oskab öelda mis saab Edgar Davidsist ?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Läheb otsib oma kaasplaneetlased yles meile teadatuntud nime all kui UFO-d

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas davids26




                              Kas keegi oskab öelda mis saab Edgar Davidsist ?
                              Selle asemel, et korralikult mängida lõi ta Interi peasponsori Pirelli omaniku Tronchetti naisele ööklubis külge.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Algselt postitas Devil


                                Ma arvan, et Taneli noorus ei aita talle Vieri teadmistes kaasa. Et siis Vieri ei oska suuri mänge mängida??? mida sa ka tead. ... no kamoon oleks aeg hakata teiste laimamise eest vastutust kanda.
                                Derby\'d räägivad enda eest selles asjas.

                                Edit: Aga jah, MMile ei saa ta ju ikkagi. Kas Milanis või mitte. Fiorentinas, Sampdorias oleks võimalused paremad olnud.
                                Mees, ma ei saa sust aru. Kas sa oled või mängid lammast, et sellist lolli ila siin kirjutad Vieri kohta?

                                31-aastasena võib veel vabalt väga ilusasti kõrgtasemel palli veeretada nii, et väravaid tuleks ja koondises käpp sees oleks. See, et ta 31-aastane on ei tähenda, et tegemist oleks mingi vanakesega, kes ei suuda enam midagi. Ta on legend, pallivõlur, kes on tõestanud ennast igas elemendis ja tõestab ka tuleval hooajal! See, et sina teda ei salli, ei tähenda veel, et ta mängida ei oska.

                                Ole nii hea võta ennast kokku, Tanel!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X