320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tussuland Vaata postitust
    Muidugi polnud ...värav löödi ju välgukiirusel,mis jäi selgelt kohtunikele märkamatuks!
    kas kellelgi siis jäädvustust pole sellest hetkest? sesmõttes üllatav tõesti, mis selle warrioriga lahti on. ma isiklikult arvasin, et võidate mingi 5-6 väravaga tabivere( meie mängu põhjal), aga siiski pall on ümmargune kõigi jaoks.

    kui siin mõni põlva vend liikvel on siis, kas homme mängite valges?
    pommitaja

    Kommentaar


      Algselt postitas timursem Vaata postitust
      kas kellelgi siis jäädvustust pole sellest hetkest? sesmõttes üllatav tõesti, mis selle warrioriga lahti on. ma isiklikult arvasin, et võidate mingi 5-6 väravaga tabivere( meie mängu põhjal), aga siiski pall on ümmargune kõigi jaoks.

      kui siin mõni põlva vend liikvel on siis, kas homme mängite valges?
      timur see ei tähenda et teie mänguga mängu käima ei saanud ei tähenda et siis kõik võidavad meid mäletad ise eelmise aasta tulemusi 4:0`? 1:1?

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        timur see ei tähenda et teie mänguga mängu käima ei saanud ei tähenda et siis kõik võidavad meid mäletad ise eelmise aasta tulemusi 4:0`? 1:1?
        asi ei olnud selles, et meie ei saanud mängu käima. meie mängisime oma mängu nemad oma. tulemus muidugi ei peegelda kogumängu, aga mis sellest kasu enam. eelmise aasta kaotus teile ma usun, et on häbiväärne juhtum, mida vahest juhtub ka kõige parematega
        pommitaja

        Kommentaar


          ma ei saa aru, mis valga halab väljaku suuruse kohta. Minu mäletamist mööda nende enda kunstmuru ka just kõige suurem polnud nii, et peaks ju harjunud olema küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
            ma ei saa aru, mis valga halab väljaku suuruse kohta. Minu mäletamist mööda nende enda kunstmuru ka just kõige suurem polnud nii, et peaks ju harjunud olema küll.
            täpselt nii!

            Kommentaar


              Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
              ma ei saa aru, mis valga halab väljaku suuruse kohta. Minu mäletamist mööda nende enda kunstmuru ka just kõige suurem polnud nii, et peaks ju harjunud olema küll.
              Halvasti mäletad

              Kommentaar


                Algselt postitas Tussuland Vaata postitust
                Halvasti mäletad
                Meie väljak vastab nõuetele, nii et jäta hala!

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  Meie väljak vastab nõuetele, nii et jäta hala!
                  Heh..ma ei hala ju Kirjutan kenasti ja viisakalt nii nagu asi on Ja pole öelnud ,et väljak nõuetele ei vasta vms.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tussuland Vaata postitust
                    Heh..ma ei hala ju Kirjutan kenasti ja viisakalt nii nagu asi on Ja pole öelnud ,et väljak nõuetele ei vasta vms.
                    mida te ajate siin siis et uued väravad barbie väljak, te olete esimesed kes väravate pärast halavad kodus saate tagasi teha ju, aitab!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                      mida te ajate siin siis et uued väravad barbie väljak, te olete esimesed kes väravate pärast halavad kodus saate tagasi teha ju, aitab!
                      Yes,Sir! Teeme nii! Hala jätta!

                      Kommentaar


                        FCF Järva-Jaani SK - Põltsamaa JK Sport 2 : 3*
                        Jõgeva SK Noorus 96 - Tartu Ülikool Fauna 2 : 0*

                        Kommentaar


                          luunja on mehed kokku saanud?

                          Kommentaar


                            EMÜ - Lootos 1:2
                            Mäng nagu eilne Taani- Kamerun
                            299195

                            Kommentaar


                              emü 1:2 lootos (1:0). puhas meie mäng oli... aga mida ei tulnud oli võit.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                                emü 1:2 lootos (1:0). puhas meie mäng oli... aga mida ei tulnud oli võit.
                                JU oli siis Põlva siiski parem.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X