320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kle rahune maha tont. Ma vaatan mängu samal ajal ja ei hakka praegu ringi kolama netis.
    mida sa siin foorumis teed siis?

    isegi vabandust ei oska välja mõelda, torbik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peppone Vaata postitust
      mida sa siin foorumis teed siis?

      isegi vabandust ei oska välja mõelda, torbik.
      See ei ole netis ringi kolamine. Mul oli foorum ka ennem mängu lahti. Kui sind mu küsimus häiris olnud vait ja mitte vastanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Vperjod Zenit! Kui saksast viigiga tulevad , võivad finaali saada.
        Tehtud!
        1234

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          See ei ole netis ringi kolamine. Mul oli foorum ka ennem mängu lahti. Kui sind mu küsimus häiris olnud vait ja mitte vastanud.
          Selle küsimuse trükkimine võtab rohkem aega, kui aadressi reale www.uefa.com kirjutamine ja seal hiirega kolme kliki tegemine. Seega opponnendi jutus on point olemas.

          Kommentaar


            Ja härra/proua Pepponeil vastamine võttis tüki küljest?
            Kõik on nii targad meil siin.

            Kommentaar


              Küsimine foorumis pole keelatud, nii et peppeone vastamine on lihtsam tegevus, kui tyhja inisemine.

              Kommentaar


                Ou ärge tõmmelge siin.

                Kommentaar


                  Zeniit-Bayern homme... Olen üsna kindel, et Bayern siit edasi läheb. Aga loomulikult on tegelikud sansud üsna võrdsed, arvestades tulemust ja koduväljakueelist oleks Zeniit nagu favoriit, aga muud tegurid viitavad Bayernile.

                  Kommentaar


                    Jah see väljak on ka õks peaõhjuseid, miks Zeniidil kodustel meistrikatel eriti hästi ei lähe - Zeniidi mehed on väga tehnilised ja enesekindlad palliga, aga sellistel varakevadistel vene väljakutel on see kahe teraga mõõk ja võib kõvasti haiget teha. Aga no eks Hollandli Advokaat teab seda kõike ja püüab mehi manitseda ettevaatlikkusele.

                    Kommentaar


                      seis üsna soodne zeniidi jaoks 1-0 ees
                      b-day

                      Kommentaar


                        zeniit 2:0 bayern

                        zeniidi poolt väga sümpaatne mäng, algus meenutab bayerni kohtumist getafe vastu

                        Kommentaar


                          Mnjaa, 2-0 Zenit juhtimas.
                          Ei tea, kas tuleb Bayern ka seekord rongi alt välja.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            2:0 juba. No kas Bayern teeb see kord ka super lõpu?
                            Edit: oleks pidanud ennem refreshima <.<

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              2:0 juba. No kas Bayern teeb see kord ka super lõpu?
                              Edit: oleks pidanud ennem refreshima <.<
                              Arvestades eelmist Bayerni UEFA mängu, siis vist enamvähem kõigil sama küsimus huulil
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Mängupilt on küll sama jube Bayernil nagu Madridis. see on ka ainuke llootus, mis Getafe kordust eeldaks.. Ei kujuta küll ette - peale Ribery nagu pole mingit teravust. Klose pole vormis ja kahju ikka, et Altintop katki on.
                                Aga kuna siit saab ainult paremaks minna, siis vaatab, mis siit tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X