320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vb kaotus fääridele andiski motivatsiooni ja tõestamisvajadust Eestile, mille pealt võeti ülejäänud võidud, niiet seda pole enam mõtet taga nutta.

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Kõik kiidavad Vassiljevit, aga ei tasuks ära unustada ka Zenjovi. Teisel poolajal kui ta sisse vahetati, muutus kohe mängupilt märgatavalt, tõi sisse teravust ja kiirust ning andis kindlasti sellega ka kindlust tervele koondisele, et siit võib veel midagi tulla. Sest esimese poolaja mängupilti vaadates ei näind väga kusagilt , et Eesti midagi korda võiks saata.
      Emotsioonide ajendil tehtud ülevaated pole kunagi eriti pädevad.. jahm. A lisaks omaltpoolt, et tegelikult oli meil kohe mängu alguses üks viis minutit väga OK periood [+ teine poolaeg, kus valdasime kohati imeliselt palli ja ütleks, et minu silmadele oli pallivaldamine 30:70, mitte 41:59 nagu pakkus teleekraanil ilmunud jamps] ja tõesti, ka mina ei ehiks, hehe, ainult Vassiljevit kuningaks, sest kroon on tal (minu jaoks) juba ammu peas (võiks öelda, et talendikoguse [talendikuse] ja töö suhe on perfektselt paigas). Vapustavalt maitsekas on kogu Eesti koondis, kes on teinud super valiktsükli. Aitäh, Tarmo Rüütlile ja näeme teisipäeval staadionil.

      Kommentaar


        Huvitav, mis koefitsent oleks olnud panusevariantidel, et:
        a) Eesti võidab kõik 3 viimast kvalifikatsioonimängu
        b) Eesti võidab võõrsil nii Serbiat, Sloveeniat kui ka P-Iirimaad
        ---
        Kostjat on kiidetud alusega ning see põhjusega ülistamine jätkub veel kaua

        Lisaks tahaks kiita: meie koondise kapten tegi minu arvates oma parima mängu selle tsükli kvali-mängudes, väidan et Lafferty oleks Raio halval päeval isiklikult kostitanud Eestit hat-tricki'ga - õnneks see p-iirlaste parim mängija vajus siiski 66. minuti paiku ära ning peale seda Eesti domineeris väljakul suhteliselt murevabalt. Et Piraya jaksas, valuvaigistite all, peale seda Lafferty-ga 66-minutilist maadlust veel lõpuni mängida ning oli ka korduvalt ründes ohtlik, annab lootust et tema karjäär pole tänase seisuga kaugeltki veel läbi.

        Kommentaar


          SUPER! Eesti koondise üle tuleb uhke olla. Teisel poolajal mängiti iirlased ikka nii üle kui vähegi saab. Nüüd tuleb oodata teisipäeva ja siis olla tulihingeline Sloveenia fänn Aga keegi pole täna maininud veel kohtunikku? Mina teeks sellele mehele krt seljanka ja õlle välja kui saaks. Milline vilepartii! 1)andis meile penalti olukorras, kus minu meelest iirlane tegi vea karistusalast väljas, aga see "kandus üle" kasti ning siis ka vilistati 2)eiras Kostja teise värava eel abikohtuniku märguannet ning lasi edasi mängida. Olgem ausad, ei juhtu just väga tihti, et peakohtunik abikohtuniku otsuse nö tühistab ja laseb mängul jätkuda.

          Elagu, elagu, elagu!

          Kommentaar


            No kohtunik on piirlaste silmis niikuinii süüdi ja lisaks peatreener kes nüüd ka minema aetakse ...
            esimene poolaeg oli kuidagi...ne mjaso ne ryba...teine poolaeg hakkas tulema ja Zenjovi piirlaste lüpsmine oli ilus kohe alguses...100% mitterealiseerimine..juhtub..tahtis liiga palju...
            Kostja on Kostja..ei ole sõnu..kohtunik oli parim kes meile kunagi vilistanud on
            PALJU ÕNNE KÕIGILE ILUSA VALIKTURNIIR PUHUL...nagu öeldud laup 1615 lennukasse...
            sigpic

            Kommentaar


              Jah, tõeline moral boost indeed, kaotus amatööridele .
              Aga okei, aitab selle ühe mängu kallal ilkumisest.
              Väike statistikakild:
              Kostja on löönud valiksarjas viis väravat, sama palju kui Rootsi väravakunn Ibra.
              Ja Kostjast resultatiivsemaid mehi (seni) ainult 6 ! Sugugi mitte halb tulemus.
              Lisaks kaks väravat löönud Saag, Zenjov ja Kink ja ühe tabamuse kirja saanud Puri, Vunk ja Piiroja.
              Õnnetud omavärava autorid Sidorenkov ja Piiroja, meid aitas omaväravaga serbia koondise mängija Aleksandar Luković.
              Kõik kümme mängu tegid kaasa Pareiko, Jääger ja Kruglov.
              Ja kõige muu positiivse kõrval on see esimene valiksari, mille Eesti lõpetab positiivse väravatevahega (näiteks eelmine valiktsükkel lõppes -16ga). Senine parim tulemus oli -1 MM2006 kvalifikatsioonist.

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                Hetkel on Taani parim teise koha meeskond 16 silmaga

                Taani 16, Rootsi 15, Horvaatia 13, Eesti 13, Bosnia 13, Iirimaa 12, Montenegro 12, Tsehhimaa 10 ja Belgia 9. Meil siis ainsana kõik 8 mängu tabelis 1,3,4 ja 5 koha satsi vastu kirjas. Ülejäänutel üks mäng veel pidada. Samas see kõik võib veel oluliselt muutuda kui keegi teine peaks grupis teiseks tulema ehk Türgi, Armeenia, Serbia, Prantsusmaa, Śotimaa on kõik veel teise koha konkurentsis.
                kui ma nüüd õigesti aru sain siis jagatakse paarid FIFA rankingu järgi kahte potti, meie sel juhul üsna kindlalt nõrgemas, ja vastu tulemas tugevamast potist keegi umbes sellisest valikust (praeguse edetabeliseisu järgi):
                1. taani/portugal
                2. horvaatia/kreeka
                3. bosnia
                4. rootsi
                5. montenegro

                keegi neist saab tõenäoliselt otse finaali.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Manuel Gräfe - Berliini poiss , 2001 a alates vilistanud Bundesliga 2-s, 2004 alates Bundesligas. 2007 a alates sai UEFA taseme kohtunikuks ja seda taset nägite täna ise. Tõesti oli võõrsil mängu kohta üllatavalt mõnus vile. Btw, kuna ma vaatasin ilma kommentaarita ja ekraaninfota, siis mina ei teadnud üldse, et meil auväärt Saksa kohtunikebrigaad on abiks.

                  Kommentaar


                    Ärme veel jaga laskmata karu nahka, aga kui läheb playoffiks, siis ma neist tugevatest valiksin Horvaatia. Taani ja Rootsi oleks ka väga intrigeerivad. Belgia asemel läheb edasi Türgi, kellega oleks ka pull kohtuda arvestades, et oleme nendega kohe uuesti samas alagrupis. Ja nad alahindavad meid selle viimase sõprusmängu pärast.

                    Kommentaar


                      Täiesti ulme jah tegelt. Poolajal oli mul küll nutt kurgus kui Serbia - Itaalia oli 1-1 ja me 1-0 taga.
                      Aga noh.. 5+
                      Kohtunik ka näitas, et tal mune, üldiselt ikka väga hea vile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Täiesti ulme jah tegelt. Poolajal oli mul küll nutt kurgus kui Serbia - Itaalia oli 1-1 ja me 1-0 taga.
                        Aga noh.. 5+
                        Kohtunik ka näitas, et tal mune, üldiselt ikka väga hea vile.
                        Ma ei taha olla paatybluuper, aga pennal oli ses mõttes kahtlane, et piirlane haaras Kostja kaissu siiski karistusalast väljaspool.

                        Kommentaar


                          Vaatasin, et Serbia poolelt said täna mitmed mängijad kollase kaardi. Oskab mõni targem öelda , et kas keegi serblastest peab järgmise mängu vahele ka jätma?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Vaatasin UEFA kodukalt ja tundub, et keegi neil mängu vahele ei jäta.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Ärme veel jaga laskmata karu nahka, aga kui läheb playoffiks, siis ma neist tugevatest valiksin Horvaatia. Taani ja Rootsi oleks ka väga intrigeerivad. Belgia asemel läheb edasi Türgi, kellega oleks ka pull kohtuda arvestades, et oleme nendega kohe uuesti samas alagrupis. Ja nad alahindavad meid selle viimase sõprusmängu pärast.
                              türgiga me tõenäoliselt ei mängi, juhul kui me ikka edasi pääseme.
                              rankingu järgi jääb türgi nõrgemasse potti:
                              6. türgi/belgia
                              7. iirimaa/armeenia
                              8. tšehhi
                              9. eesti/serbia (serbia lükkaks montenegro nõrgemasse potti)
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                lühidalt - palju õnne !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X