320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lindpere kindlasti täiendaks koondist kogemuste ja oskuste poolest ja rumalus oleks teda mitte kasutada kui ta otsustaks tulla koondisesse..isiklikult võtaks ta aplausiga vastu kui tuleb...iseasi kas tuleb
    sigpic

    Kommentaar


      Kui Lindpere tuleb ja mängu ära teeb, siis vaevalt keegi siin väga kurdaks. Muidugi on kahju, et Lindpere USAs olles koondist pole esindanud, kuid igasugune lisakäik play-offides oleks meile väga vajalik, sest vastu tulevad võistkonnad ei ole kerged.

      Kommentaar


        Algselt postitas Janinho Vaata postitust
        Kõik kostja puuted:
        Kuradi hea on vaadata eestlast kes niimodi sööta suudab.

        Aga ette rutates annaksin oma hääle samuti Lindpere liitumiseks Eesti koondisega. Midagi halba see käik ju ei teeks ning meile kuluks säärane mängija ära edasisteks mängudeks.

        Kommentaar


          Tagasi, vaatasin mängu maal peale kosutavat sauna ja veel kosutavamat õllevirret. Ja emotsioon on endiselt kõrge. Piisavalt kõrge, et mitte hakata mängu lahkama.

          Ütlen lihtsalt aitäh kogu koondisele ja Tärile. Aitäh!

          Ja nüüd loen NIR lehtede järelkaja. Matusemeeleolud. Ja tunnustus eestlastele. Ilusaid aegu elame, sõbrad.

          There were also boos for German referee Manuel Grafe for allowing Estonia's stunning winning goal from Konstantin Vassiljev after ignoring a linesman's flag for offside. Replays showed he was correct to do so. No whistle had been blown, the Northern Ireland players stopped for a second and he who hesitates is lost.

          Anyway you got the feeling even if that 84th long range strike had been ruled out, the visitors, now up to second in the group, would have scored in the time that was left.

          The winner was coming for Estonia, just like the 76th minute equaliser when Vassiljev scored from the spot.


          Belfast Telegraph

          Kommentaar


            Kui juba Lindpere peale jutt läks ennist, siis see mees võikski sinna "Imedemaale" jääda. Ja kui reaalselt peaks tulema nt situatsioon, kus hakatakse mõtlema, keda EM-ile kaasa võtta, siis loodan, et selle mehega isegi ei arvestata. See mees pole poole jalagagi koondist aidanud ning õnneks on tõestatud, et seda maailma mõistes sitases liigas "mehetegusid" tegevat tüüpi polegi meile vaja! Mängigu seal vanade karjääriloojangul peerudega ning teenigu endale siis pensioniks lisaraha.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kui juba Lindpere peale jutt läks ennist, siis see mees võikski sinna "Imedemaale" jääda.
              Ma vaatasin Lindpere selle hooaja hailaidid üle.
              Ja siis vaatasin eilset mängu ja NIR mängu alekokil. Ja siis peale seda takkaotsa veel meie võidumängu SLO üle.

              Ja ma ei näe kohta, kuhu Lindpeer panna. Ei, mitte sellepärast, et tal platsil kohta poleks, küllap leiaks.

              Ma tahaks väga oma sõnu süüa, aga... See mees ei saa euroopa jalgpalli tempoga enam hakkama. No deem, vaadake NYRB mängude ja üldse MLS mängude tempot, lahendusi, mängujoonist... See ei ole jalgpall, krt.

              Ei igatse, Joel. Aitäh.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Kui juba Lindpere peale jutt läks ennist, siis see mees võikski sinna "Imedemaale" jääda. Ja kui reaalselt peaks tulema nt situatsioon, kus hakatakse mõtlema, keda EM-ile kaasa võtta, siis loodan, et selle mehega isegi ei arvestata. See mees pole poole jalagagi koondist aidanud ning õnneks on tõestatud, et seda maailma mõistes sitases liigas "mehetegusid" tegevat tüüpi polegi meile vaja! Mängigu seal vanade karjääriloojangul peerudega ning teenigu endale siis pensioniks lisaraha.
                eks esindata koondist 74 korda ja lüüa 5 väravat on päris pask tulemus tõesti...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  eks esindata koondist 74 korda ja lüüa 5 väravat on päris pask tulemus tõesti...
                  Keegi ei ütle, et Joel ei ole koondises vajalik mees olnud. Täna on ta oma valikud teinud, need 74 mängu ja 5 väravat jäävad igaveseks ajalooannaalidesse, aga täna ei tähendagi need paraku mitte midagi muud kui ridu Eesti jalgpalli rahvuskoondise ajalooannaalides. Punkt.

                  Kommentaar


                    No kust see Lindpere jura jälle tekkis? Tüüp ei mängi ja ei taha mängida, millest me räägime?
                    Ja olen nõus ericbanaga, et isegi kui Eesti peaks EM-ile jõudma ja härra peaks aega leidma, ei tohiks teda mingil juhul satsi võtta kuna see oleks lihtsalt ebaõiglane. Teised võitlevad koha läbi lume, higi, kuse ja pori välja ning siis keegi saabub valgetes kinnastes. Raudne ei.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Keegi ei ütle, et Joel ei ole koondises vajalik mees olnud. Täna on ta oma valikud teinud, need 74 mängu ja 5 väravat jäävad igaveseks ajalooannaalidesse, aga täna ei tähendagi need paraku mitte midagi muud kui ridu Eesti jalgpalli rahvuskoondise ajalooannaalides. Punkt.
                      +1. Ajalugu ei saa muidugi ära võtta. Mina pean silmas seda, et mees on selgelt väljendanud oma suhtumist rahvuskoondisesse.

                      Üleeile Põhja-Iirimaal võitnud koondises näen ma tüüpe, kelle jaoks on koondis kõige olulisem. Vassiljev, Stepanov ja Piiroja, kes kõik olid poolvigased, tulid kõik vihaselt võitlema, riskides kusjuures vigastustega ja kukkumisega klubis pingile. Lindperele tundub aga pensionipõlve kopikas olulisem kui koondis. Temale on olulisem klubi ning olen enam kui kindel, et tema sarnases olukorras vigastusega ei riskiks ning mängima ei tuleks. Lindpere on oma valikud teinud ning nüüd EM-i lävel olles tema koondisesse kaasamisest rääkimine on ebaaus teiste koondislaste ning ka fännide suhtes!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Üleeile Põhja-Iirimaal võitnud koondises näen ma tüüpe, kelle jaoks on koondis kõige olulisem. Vassiljev, Stepanov ja Piiroja, kes kõik olid poolvigased, tulid kõik vihaselt võitlema, riskides kusjuures vigastustega ja kukkumisega klubis pingile. Lindperele tundub aga pensionipõlve kopikas olulisem kui koondis.
                        Well put, sir! Võtame siia kõrvale nüüd ka statistika sellest, kes Lindpere klubikaaslastest ON käinud koondisi esindamas, sõprusmängudel siis või valiku-omades. Eksole?

                        Lindpere on ISE valinud koha, kus mängida, Lindpere on ISE kirjutanud alla lepingule, Lindpere on ISE teadnud, mida tema käik võib tähendada international caps'ide kontekstis. Ja Lindpere on ISE mõelnud ennekõike iseenda peale, selle asemel, et hetkekski enda käest küsida:"Kas minu valik tähendab minu jaoks võimalikku koondisekarjääri lõppu?"

                        Ja muidugi see, et tüüp on antud teemal vait nagu kult rukkis, teades samal ajal väga hästi, et hoolimata tema tehtud valikutest siiski ON hulk inimesi, sh fänne, kes teda koondisesse ootaks, näitab ka nii mõndagi.

                        Palju edu lombi taha. Ai häv a red pentsil poks.

                        Kommentaar


                          Nii palju kui ma olen koondisega seotud inimestega rääkinud, olen ma aru saanud, et Lindpere on igati tagasi oodatud. Ja kui EM peaks juhtuma, siis eks ta üritab ka kohal olla.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                            Nii palju kui ma olen koondisega seotud inimestega rääkinud, olen ma aru saanud, et Lindpere on igati tagasi oodatud. Ja kui EM peaks juhtuma, siis eks ta üritab ka kohal olla.
                            Üritab... ma arvan, et ta lausa väigisi pressiks ennast sinna.

                            Kommentaar


                              Jah, ja saab ka.
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Tegelt muidugi vabandused, et Dzei Ell teemaga seda ajaloolist threadi risustame. Offtopic, nagu Dzei Ell isegi antud kontekstis, eksole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X