320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Põhja-Iirimaa - Eesti (7.okt)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas soc Vaata postitust
    Tegemist on meie koondisele väga vajalike mängijatega ja õnneks on nad meil olemas, aga kahjuks keegi neid tähele ei pane. Seda mõtlesid? Kui jah siis olen sinuga 100% nõus.
    Dmitrjevi puhul on küll asi pisut paremkas läinud, vahepeal hakati isegi ajalehtedes kirjutama, et väga alahinnatud mängija. Kruglovi puhul, aga ikka kas kirutakse või vaikitakse. Kuigi väga paljud teravad rünnakud vasakult äärelt on tema algatatud ja mees murrab ilusti rünnaku käima minu meelest.

    Aga tõesti koondis on väga ühtlane ja üks Vabariigi ajaloo parimaid.
    tegin paranduse.Väga tublid poisid mõlemad ,pluss stjopa ja teised!Eesti Euroopa meistriks
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kõik kostja puuted:
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Lõpuminutite ääres pallihoidmine ja söötude leidmine oli omaette klass.Vapustav.
        Lindpeer las olla USA-s,teenib leipsi raha.

        Kommentaar


          Mina sinuga, Olar ei nõustu. Ma usun, et kui Juki oleks paremal äärel teravust loomas, annaks see meie ründemängule palju juurde.

          Puhas 4-4-2 formatsioon, poolikus Kruglov-Vassiljev-Dmitrjev-Lindpere
          ja ründes Kink-Ahju (vahetusest Saag/Zenjov)

          Kink ja Zenjov on ju päris kiired mehkad, miks neid läbisööte ei harrastata? Rüütli ei luba? Pole piisavalt häid passivendasid?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
            Mis mõte on valeinfot levitada?
            et nagu milles see info valesus seisneb?
            ok, potentsiaalsed 2. kohale tulijad on minu subjektiivne arvamus, millega ei pruugi nõustuda.
            kuid see et parim 2. koht läheb otse edasi ja ülejäänud paaritatakse kahest tugevusgrupist vastavalt fifa rankingule - toetusin siin wikipediale (niipalju kui seda muidugi usaldada saab), samas mäletan et omal ajal kui läti sai EM'ile, loositi samamoodi paarid rankingu alusel, ja viimase MM valiku lõpuks samamoodi.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Oot kas see on nüüd kinnitatud et ke$ha on jürvi trollaccount või mitte
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Mina sinuga, Olar ei nõustu. Ma usun, et kui Juki oleks paremal äärel teravust loomas, annaks see meie ründemängule palju juurde.

                Puhas 4-4-2 formatsioon, poolikus Kruglov-Vassiljev-Dmitrjev-Lindpere
                ja ründes Kink-Ahju (vahetusest Saag/Zenjov)

                Kink ja Zenjov on ju päris kiired mehkad, miks neid läbisööte ei harrastata? Rüütli ei luba? Pole piisavalt häid passivendasid?
                Mina jällegi nõustun, Lindpere las olla Ameerikas. Koondis saab ilma temata väga hästi hakkama.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  On ta siis nii pedeüleolev või?

                  Nüüd peaks ta just ju OMG OMG OMG mida võimalust jõuda koondisega kaugele olema ning ma usun, et NYRB väga teda siis kinni ka ei hoia, kui tõesti selline võimalus on avanenud.


                  Dannar, tee taga intervjuu kuule.
                  Sul niikuinii tööl igav
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    On ta siis nii pedeüleolev või?

                    Nüüd peaks ta just ju OMG OMG OMG mida võimalust jõuda koondisega kaugele olema ning ma usun, et NYRB väga teda siis kinni ka ei hoia, kui tõesti selline võimalus on avanenud.


                    Dannar, tee taga intervjuu kuule.
                    Sul niikuinii tööl igav
                    Kui ta tegi valiku koondist mitte esindada, siis olek ssee ebaaus teiste suhtes ja üldse suht pederastlik käitumine tulla koondisesse siis kui on võimalus EMile jõuda. Eesti saab ilma temata ka vapustavalt hakkama nagu näha, paremini kui eales varem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Mina jällegi nõustun, Lindpere las olla Ameerikas. Koondis saab ilma temata väga hästi hakkama.
                      Mina jällegi ei nõustu.Koondis saab alati paremaks minna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Kui ta tegi valiku koondist mitte esindada, siis olek ssee ebaaus teiste suhtes ja üldse suht pederastlik käitumine tulla koondisesse siis kui on võimalus EMile jõuda. Eesti saab ilma temata ka vapustavalt hakkama nagu näha, paremini kui eales varem.
                        Ega ju üks lisakäik ei tee paha. Mees on klassi poolest Purjest ja Purist kindlasti üle, Rüütli võiks selle üle vähe põhjalikumalt mõelda.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mina olen ka vastu, see kuidas ta on treenereid üle lasknud on lihtsalt kole. Tänu koondiste treeneritele ta sinna ka saigi!!!
                          Kes teab see teab.

                          Pigem anda võimalus vahetusest tulla Mosnikovile või Tennole.

                          Kommentaar


                            Kas Teniste poleks RMF kohal hea? No täidab samasugust ülesannet nagu Kruglov vasakul äärel, Klavan teeb overlappingut ja siis Dima hoiab äärt lukus, või Teniste kohe kindlalt ei vea seda välja?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Sorry kui nüüd überlolli küsimuse küsin, aga tõesti ei viitsi kõiki eelmisi lehekülgi läbi lappata, et mis kell Sloveenia - Serbia mäng algab ?
                              Ja lisaks olen ma tähele pannud, et Kostja lööb peaaegu kõik penaltid vasakusse allanurka.
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                See viimane penalt oli tegelt suht halb.Tundus et ta ei tahtnud ära petta Campi.Kui Camp oleks õigele poole hüppand oleks ta ära võtnud selle

                                E:Ja btw SLO-Ser hakkab 21-45

                                Kommentaar

                                Working...
                                X