320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia-Serbia (11.10.2011 kl 21.45) mängu ühisvaatamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olin omal ajal Tiisleri suhtes väga negatiivne aga pean oma viga tunnistama. See mees on tase ,kes ajab karvad turri. Ma ei või peale Eesti väravaid seedida neid Kalkuni ja Zelinski hahaha-sid aga Tiisler paneb täie rauaga karmi kõuehäälset röögatust ja seda ongi vaja . Täna oli ta mees omal kohal Marekiga . Nautisin tõesti üle pika aja jalgpallikommentaare ,kuigi Margus Luike ei ületa minu silimis veel mitte keegi eestlastest.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Olin omal ajal Tiiselri suhtes väga negatiivne aga pean oma viga tunnistama. See mees on tase ,kes ajab karvad turri. Ma ei või peale Eesti väravaid seedida neid Kalkuni ja Zelinski hahaha-sid aga Tiisler paneb täie rauaga karmi kõuehäälset röögatust ja seda ongi vaja . Täna oli ta mees omal kohal Marekiga . Nautisin tõesti üle pika aja jalgpallikommentaare ,kuigi Margus Luike ei ületa minu silimis veel mitte keegi eestlastest.
      Meenub kohe uruguay

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Portugal (seed)
        Republic of Ireland (seed)
        Croatia (seed)
        Czech Republic (seed)
        Bosnia/Herzegovina
        Estonia
        Montenego
        Turkey

        http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/15230446.stm
        ulme - kõik 7 mansat on sellised, kes võivad vabalt emil poolfinaalis mängida ja jalka üle ei pea häbi tundma... kahjuks saab keegi nendest aga häbi tundma
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kiire pilguheit twitterisse näitab, et iirlased eelistavad kõik esimese variandina Eestiga mängimist. Pole teab mis ime muidugi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Olin omal ajal Tiisleri suhtes väga negatiivne aga pean oma viga tunnistama. See mees on tase ,kes ajab karvad turri. Ma ei või peale Eesti väravaid seedida neid Kalkuni ja Zelinski hahaha-sid aga Tiisler paneb täie rauaga karmi kõuehäälset röögatust ja seda ongi vaja . Täna oli ta mees omal kohal Marekiga . Nautisin tõesti üle pika aja jalgpallikommentaare ,kuigi Margus Luike ei ületa minu silimis veel mitte keegi eestlastest.
            Tiisler on kõva jah! Ei saanud eriti mängu jälgida, aga kõrvaklapidesse tulid komentaarid küll , ei oleks pooltki nii nauditav olnud kui seal oleks keegi teine olnud.

            Kommentaar


              Viimase tunni aja jooksul on sõna "Estonia" rohkem kui 10x Eurospordi eetrist läbi käinud. Lemmiklause oli peale Sloveenia väravat: "Kahtlematta on eestlaste karjeid juba siia kuulda.." Kümme Veerpalu ega isegi proua Ilvese Welcome to Estonia ei suuda sellist tähelepanu meie väiksele riigile tuua kui edukas esitlus maailma populaarsemal alal..

              Kommentaar


                siin videos natukene näha, mis toimus pärast SLO-SRB lõppu statal

                Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Martin Vunk ütles vahetult pärast Sloveenia - Serbia mängu lõpuvilet, et nüüd on tervel Eesti rahval pidu.



                ahjaa ja kel huvi, siis Handanovici penaltitõrje siin:
                Manchester Unitedi staar Nemanja Vidic ei suutnud üle mängida Samir Handanovicit.


                ja Vrsici imevärav siin:
                Sloveenia - Serbia EM-valikmängus avas skoori Dare Vrsic, kelle imeline kauglöök 40 meetrilt viis Sloveenia Eestile soodsalt 1:0 juhtima!!! Selliseks jäi ka mängu lõppseis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  mis pahandust Pahv jälle tegi?
                  midagi erilist...mängib vasalemma spartakis kossu ja nutab sellest oma saates...tahaks ta saadet kohe kuulda nüüd...alguses ta nii m... ei tundunudki, aga vana on ennast kuidagi täissöönud, rsk...lasku nüüd õhku välja

                  !!! Eesti žüriilt Sloveeniale maksimum - 12 punkti. Ükskõik, kui sitt nende laul kevadel ka ei ole, ma hääletan-helistan selle poolt!!! Aamen.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    eilse mängu närvo-momentide top3:
                    1) handanovići pendla tõrje;
                    2) tiisleri enneaegne;
                    3) kaljuveeri pikk edevuselaat (loe: sissejuhatus) slo-srb mängule

                    Kommentaar


                      Algselt postitas munz Vaata postitust
                      eilse mängu närvo-momentide top3:
                      1) handanovići pendla tõrje;
                      2) tiisleri enneaegne;
                      3) kaljuveeri pikk edevuselaat (loe: sissejuhatus) slo-srb mängule
                      Tiisler ajas ja tiba kettase kui 10minutit ennem mängu lõppu juba seletama hakkas. Õnneks Kaljuveeri ahhetusi ja ehhetusi ei kuulnud ilmselgelt säätsin ennast. Aga see mägnu 90min pluss lisaaeg oli üks suur närvi kõdi, okei viimane lisaminut hakkas siis oli juba ohh tuli ära. Edu!

                      Kommentaar


                        Ohjah, sõnu ei ole. Palju õnne meile kõigile! Veel väike samm...
                        Lõpuks ometi oleme SUUR JALGPALLIMAA !

                        soome futisfoorumist:
                        "Olen vilpittömän onnellinen Viron puolesta. Puolentoista vuoden takainen harjoituspelitappiokaan ei tämän myötä tunnu enää yhtä pahalta, onhan Viro yksi Euroopan jalkapallomahdeista.
                        Koska Suomessa?!?"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas munz Vaata postitust
                          eilse mängu närvo-momentide top3:
                          1) handanovići pendla tõrje;
                          2) tiisleri enneaegne;
                          3) kaljuveeri pikk edevuselaat (loe: sissejuhatus) slo-srb mängule
                          Lisaks selle esimese poolaja olukorra kui koheselt aru ei saanud, kas kohtunik määrab Serbia kasuks 11-meetri karistuslöögi või siis ründaja sukeldumise. Lilleküla tribüünilt oli seda valus vaadata/oodata.

                          Kommentaar


                            Lisaks selle esimese poolaja olukorra kui koheselt aru ei saanud, kas kohtunik määrab Serbia kasuks 11-meetri karistuslöögi või siis ründaja sukeldumise. Lilleküla tribüünilt oli seda valus vaadata/oodata.
                            mkay, nõus - top3 neli kõige närvesöövamat momenti

                            Kommentaar


                              Vrsic'i värav ja muu
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                                Vrsic'i värav ja muu
                                Ilus video, see nö taustamuusika sobis täiesti 5+

                                Kommentaar

                                Working...
                                X