320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia-Serbia (11.10.2011 kl 21.45) mängu ühisvaatamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eriliselt kaif oli peale mängu see mis toimus mängijate loo˛i juures. Tohutu juubeldus ja mängijate tänamine. Pohlak tuli ka isiklikult ja embas fänne.. Uskumatu tunne on..

    Võtaks kõik kokku eelpool lingitud soomlaste vutifoorumi ühe postitusega:

    Olen vilpittömän onnellinen Viron puolesta. Puolentoista vuoden takainen harjoituspelitappiokaan ei tämän myötä tunnu enää yhtä pahalta, onhan Viro yksi Euroopan jalkapallomahdeista.

    Kommentaar


      Õhtu otsa arvuti taga küüsi näritud. Super ikkagi. Tublid sloveenid ja Eriti tubli Eesti koondis. Ja Peep Pahv käigu pimedasse kohta.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Õhtu otsa arvuti taga küüsi näritud. Super ikkagi. Tublid sloveenid ja Eriti tubli Eesti koondis. Ja Peep Pahv käigu pimedasse kohta.
        Millega see Pahv jälle hakkama on saanud? Ei ole ta üllitisi lugenud


        Koondisele ja kõikidele fännidele palju õnne

        Kommentaar


          Lisaks veel niipalju, et kas oli keegi kes keset valiktsüklit (peale Fääride mängu näiteks) oskas oma optimistlikumates unenägudes midagi sellist näha? Mina küll mitte.. Siin on räägitud tulevatest valiktsüklitest kus muutuvate süsteemide tõttu on ehk suurem võimalus kuhugile jõuda, aga et see kõik nüüd ja praegu juhtub.. Tänane mäng Ukraina vastu näitas väga ilmekalt, et kui 100% koondist kohal ei ole siis ei tule ka tulemust. Seega pöidlad pihku, et keegi meie põhimeestest vigastusi ei saa.. Ma oleks valmis isegi Lindperele ta isekuse andestama, peaasi, et me endast 110% annaksime.. Ja kui isegi ei suuda edasi minna, siis oleme saavutanud ikkagist rohkem kui kunagi varem ja see on SUPER!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Sellele tüübile me kuseme kõrge kaarega pähe. Olgu õnnelik et molli pole saand .
            Ja üldse ,kes on Peep Phv .? Enamuse arvates üks lollimaid kõrgharidusega neegreid .
            mäletad nimega ees rääkisime, siis kui eesti v6itis pohja-iirit 4-1. Rääkisid ,et olid kusagil suvepäevadel talle molli tahtnud anda

            Kommentaar


              The UEFA EURO 2012 play-off draw will be made in Krakow on Thursday 13 October, defining the four pairings that will contest the last four available places in Poland-Ukraine.


              ... These eight sides will be divided in two pots containing four seeded and four unseeded teams respectively, in accordance with the national team coefficients established at the conclusion of the group stage. (Click here for the interim national team coefficients.)

              interim koefitsendid said postitatud ennist, kuid sõnastust arvesse võttes, lõplik ranking peaks tõepoolest tulema tänaõhtuseid tulemusi arvesse võttes, ilmselgelt peaks olema kindlalt asetusega meeskonnad CRO, POR, CZE, neljas äkki võib muutuda veel uue rankingu järel...

              Kommentaar


                Mängu telekast vaadatuna natukene häiris see , kui 3 min oli mängu l6puni ja Tiisler juba karjus, OLEME PLAY OFFIS jne. Tuli kohe meelde Manu- bayern münchen mäng, kus m6ne minutiga löödi 2 väravat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                  mäletad nimega
                  ees rääkisime, siis kui eesti v6itis pohja-iirit 4-1. Rääkisid ,et olid kusagil suvepäevadel talle molli tahtnud anda
                  hahaha se oli tegelt otipää doping MK-l talvel aga siis sai talle halastatud
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                    mäletad nimega ees rääkisime, siis kui eesti v6itis pohja-iirit 4-1. Rääkisid ,et olid kusagil suvepäevadel talle molli tahtnud anda
                    mis pahandust Pahv jälle tegi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                      Mängu telekast vaadatuna natukene häiris see , kui 3 min oli mängu l6puni ja Tiisler juba karjus, OLEME PLAY OFFIS jne. Tuli kohe meelde Manu- bayern münchen mäng, kus m6ne minutiga löödi 2 väravat.
                      + veel 3 lisa minutit. Mind ka tõsiselt häiris

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                        Mängu telekast vaadatuna natukene häiris see , kui 3 min oli mängu l6puni ja Tiisler juba karjus, OLEME PLAY OFFIS jne. Tuli kohe meelde Manu- bayern münchen mäng, kus m6ne minutiga löödi 2 väravat.
                        Kui sa kaine mõitueg edasi kuulasid siis panid tähele, et ka Tiisler sellele Manu-Bayern mängule viitas!!!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maarios Vaata postitust
                          Kui sa kaine mõitueg edasi kuulasid siis panid tähele, et ka Tiisler sellele Manu-Bayern mängule viitas!!!!!
                          mina küll ei pannud tähele, äkki sa olid hoopis liiga purjus.

                          Ja tegelt võiks ju homseni oodata, saab teada vastase mitte siin arutada kes võiks tulla.. kannatust

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                            mina küll ei pannud tähele, äkki sa olid hoopis liiga purjus.

                            Ja tegelt võiks ju homseni oodata, saab teada vastase mitte siin arutada kes võiks tulla.. kannatust
                            Ma olin joonud ÜHE 6packi aga minuga koos olid veel 3 inimest, kes koheselt sellele (Manu-Bayern) mägule viitaid ja siis koheselt ka Tiisler, niiet ma ei saa eksida ja MA OLEN 101% kindel et ma ei eksi!!!!! Kui kellegil on mäng lindis sis vaadake viimaseid minuted ja kinnitage mu sõnu.

                            Kommentaar


                              Sloveenlane olgu Eesti oodatuim turist/külaline !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                                mina küll ei pannud tähele, äkki sa olid hoopis liiga purjus.

                                Ja tegelt võiks ju homseni oodata, saab teada vastase mitte siin arutada kes võiks tulla.. kannatust
                                kohe peale seda, kui Tiisler oli kõiki õnnitlenud, meenutas ta ka aastat 99
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X