320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia-Serbia (11.10.2011 kl 21.45) mängu ühisvaatamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    originaal on lihtsalt paras reovesi

    Kommentaar


      See salli lugu - siinkohal minu siirad vabandused üldsuse ees ja kaua aegse fännina on ikka piinlik küll...
      Et aga ei arvataks et ma geograafiast või eraldiseisvatest riikidest ja rahvustest midagi ei tea(uskuge mind see on mu üks lemmik õppeaine ja valdkond olnud läbi elu, nt. juba lasteaias olid mul enamus maailma riikide lipud ja pealinnad peas!) siis lühidalt minu selgitus... Teisp. hommikul/mängu hommikul pidin kella 8:50 Raadio2sse intervjuud andma ja vältimaks hommikusi Viimsi ummikuid liinil Tallinna poole hakkasin juba 7:00 end selleks valmis sättima (ja ma olen tegelikult oluliselt hilisem ärkaja argipäeviti!)... Kuna polnud ka öösel mängu ärevuse tõttu suurt maganud ja lisaks raadiosse tormamisele ja mulale mida seal ajama pean hakkama mõtlesin ka õhtusele mängu(de)le lippude, bännerite ja tuulemeeste ülespanemise muresid siis oli pea ikka väga-väga pulkki täis ja paks. Olin juba autos kui tekkis mõte Sloveenide toetuseks oma aastate jooksul tekkinud fännisalli karbist sloveenide sall kaasa võtta, autole ümberpöörd, ruttu koju tagasi salle sobrama... esimene mis kätte sattus oli Serbija oma... kuna selle olin aasta tagasi ostnud Belgradist ja suht uus/värske siis heitsin selle kohe eemale (ehkki oli ka punase-valge-sinine), siis mõned sallid allpool leidsin uue samades toonides salli... ja tõesti ma ei hakanud isegi sellest SLOV tähekombinatsioonist edasigi lugema ja pistsin taskusse kuna SLO lipp oli selgelt silmeees siramas... sinna ta jäigi kuni siis mänguni.. krt ja põrgu ma ei saa ka sellest aru miks keegi mulle seda statkal ei öeld et vist vale sall või OperaPizzas kus mängu eelse napsu tegime Igatahes eile kui selle "nalja " siinsetes foorumites avastasin siis otsisin ka Sloveenia salli ülesse... ja see kurask polnud üldsegi lipuvärvides mida mina arvasin mäletavat olevat(ostetud sai see 2006a. SLO -EST mängul) vaid rohelise ja valgega ja sik-sakid(mäed) sisse kootud. Vana pea on nuhtluseks aga tõesti selle mängupäeva olulisust arvestades ei olnud mul mõistus enam kodus ka... vaevu mäletan seda raadio intekatki
      Nii et veel kord andestust ja võiks sellega selle teema lõpetada ja ärge siis näkku lööge!
      Lahinguväljal näeme , rsk!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        kas me nõnda tänamegi oma sangareid? kas siin poleks mitte kohta rahvusvahelisel vabandusel nagu iirlased oma jalkapomo irvituse pärast seda on teinud? kas kast seda niinimetatud "lipulaeva" on kantoora nurgas valmis ka juba vaenuliku idanaabri võimuladviku kõrvaldajale? või kui neid on mitu kas siis on mitu kasti?
        nii palju küsimusi, nii vähe vastuseid...

        Kommentaar


          päris jube tõesti, saku originaal.....brr..

          Kommentaar


            mulle meeldib
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              originaal'i põhihäda on see et ta on päris ebaühtlase kvaliteediga.
              ühel päeval võid saada täiesti kuldset märjukest mis ei jää suurt tšehhi või saksa õlledele alla, teisel päeval täielik kräpp, vala kasvõi kraanikausist alla. viimasel ajal kuidagi eriti tihti selle kräpima peale sattunud, ei teagi kas neil tehnoloogiaga mingid probleemid, või on masu ajal liiga palju oskajaid inimesi lahti lastud vms.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas -thierry-
                Mingid allikad viitavad, et Handanovič on moslem.. ja alkohol?
                Küll ta need sisse kulistab kui reedeõhtul naist ei ole ja linna peale ei viitis ka minna, peeretab patja ja lürbib õlle. Kes siis ikka ära ütleb? Handanovič, ei usu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -thierry-
                  Mingid allikad viitavad, et Handanovič on moslem.. ja alkohol?
                  jeps, oleks pidanud lademetes sealiha ka saatma. oleks mida grillida.

                  Kommentaar


                    Tere!
                    Ega kellegi erakogus pole juhuslikult Sloveenia - Serbia mängu salvestust täispikkuses Tiisleri kommentaaridega? Või vähemalt seda kohta, kus arvati, et oli penalty, aga tegelikult oli sukeldumine või see, kus Tiisler ütleb: "Pall jääb Eestile"?

                    Kommentaar


                      Kasutaja "users" oli vähemalt mõni aeg tagasi ses osas Eesti Meister

                      Kui soov on tõsine ja mure suur ja tema pädevuses, siis ta ikka aitab. Top lad like!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Küll ta need sisse kulistab kui reedeõhtul naist ei ole ja linna peale ei viitis ka minna, peeretab patja ja lürbib õlle. Kes siis ikka ära ütleb? Handanovič, ei usu.
                        Moslemid võivad kõike teha mis on keelatud. Nad peavad lihtsalt hiljem Allahi käest andeks paluma ja küll juba tema andestab.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Zenicas enne meile õnnetut 0-7 kaotust Bosniale, küsisin mängueelselt naaberlauas ramadani ajal õlut trimbanud bosniakkidelt, kas moslemi usk, Allah ja ramadan ning õlu ikka sobivad kokku, bosniakkidest fännid vastasid sellepeale, et nemad on kommunistidest moslemid, neil poogen ja lasid "Sarajevskat" mõnuga hea maitsta.

                          Kommentaar


                            Kunagi sai saksas türklasele viina pakutud aga ta keeldus kuna suur allah näeb.aga mees natukene mõtles ja ronis pitsiga rekkakäru alla ja võttis seal selle napsu ära.ise ütles,et kuna kärul koorem peal siis suur allah ei näe läbi.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
                              Tere!
                              Ega kellegi erakogus pole juhuslikult Sloveenia - Serbia mängu salvestust täispikkuses Tiisleri kommentaaridega? Või vähemalt seda kohta, kus arvati, et oli penalty, aga tegelikult oli sukeldumine või see, kus Tiisler ütleb: "Pall jääb Eestile"?
                              Mäng plaadi peal täitsa olemas. Asun ise Tartus. Kui huvi, siis saada privaatsõnum ja lepime kokku, kuidas DVD kätte saad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X