320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia-Serbia (11.10.2011 kl 21.45) mängu ühisvaatamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Sloveenia - Serbia
    4.65 3.60 1.70
    _____viik

    Triobet siis pea surmkindel, et Serbia võtab oma.. huvitav miks ma küll nii kindel pole.
    Koefitsent 1.70 tähendab 58,8%-ilist tõenäosust. Ja betfair pakub näiteks 1.84. Ja kui nüüd arvestad, et bookie'd tahavad kasumit ja tegelik tõenäosus on nende hinnangul veelgi väiksem, siis pole siin surmkindlat midagi.

    -edit- Tegelikult peaks kogu oma maise vara Serbia alla panema. Win-win ja nii.

    Kommentaar


      #32
      Mäng jääb kas viiki või Sloveenia võidab. Serbia mäng on rohkem ,kui ebastabiilne olnud terve hooaja ja kahte head mängu nad järjest teha ei suuda. Ja lõppude lõpuks saab üksord ka Sloveenide ebaõnn otsa.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Mäng jääb kas viiki või Sloveenia võidab. Serbia mäng on rohkem ,kui ebastabiilne olnud terve hooaja ja kahte head mängu nad järjest teha ei suuda. Ja lõppude lõpuks saab üksord ka Sloveenide ebaõnn otsa.
        Ma ise loodan ka nii. Kunn, kui see nii jääb, siis ma teen sulle ühe hea veini Hiiul välja, mille me koos tellitud lauas play off mängu eel kinni pistame. Ok?
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
          Sloveenia - Serbia
          4.65 3.60 1.70
          _____viik

          Triobet siis pea surmkindel, et Serbia võtab oma.. huvitav miks ma küll nii kindel pole.
          Mis ajast on koefitsent 1.70 surmkindel? Kui võtta, et Triobetis on 50%-50% matšidel koefitsendid 1.80-1.80, siis pakutakse Serbia võidu tõenäosust napilt üle 50%.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Mis ajast on koefitsent 1.70 surmkindel? Kui võtta, et Triobetis on 50%-50% matšidel koefitsendid 1.80-1.80, siis pakutakse Serbia võidu tõenäosust napilt üle 50%.
            On vaja närima hakkata? Sellise koefi järgi arvan mina küll nii, arvestada veel see sisse, et võõrsil mäng. Sellist koefi nii tihti küll ei näe kui võrdsed vastased on.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
              On vaja närima hakkata? Sellise koefi järgi arvan mina küll nii, arvestada veel see sisse, et võõrsil mäng. Sellist koefi nii tihti küll ei näe kui võrdsed vastased on.
              No ikkagi ei saa aru, kust kohast see "surmkindel" tuli 1.70 koefitsenfi puhul?

              Näiteks on seal samas Triobetis ühe tänase tennisemängu koefitsendid:
              Juan Sebastian Cabal - 2.05
              Roman Borvanov - 1.70

              Kas siis Borvanovile pakutakse surmkindlalt võitu? Minu meelest mitte.

              Kommentaar


                #37
                Hea näide. Nüüd on mul ka selge. Aitäh.
                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                Kommentaar


                  #38
                  Üks huvitav uudis ! Teatavasti mängisid eile Tartus Horvaatia U-21 kutid meie poistega ja võitsid 1-0. Täna aga soovivad horvaadid Eesti salle osta
                  Eks ikka selleks ,et meile toetust avaldada . Ei salli ju horvaadid serblasi silma otsaski.
                  Lugedes täna Postimehest sellest ,et Sloveenia koondis koosneb igasugu põgenikest ja osaliselt serblastest siis krt. äkki lepivad oma vahel kokku ja teevad meile ära . Hui sa tõestad seda hiljem.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    No ikkagi ei saa aru, kust kohast see "surmkindel" tuli 1.70 koefitsenfi puhul?

                    Näiteks on seal samas Triobetis ühe tänase tennisemängu koefitsendid:
                    Juan Sebastian Cabal - 2.05
                    Roman Borvanov - 1.70

                    Kas siis Borvanovile pakutakse surmkindlalt võitu? Minu meelest mitte.
                    Ei...

                    Kommentaar


                      #40
                      hetkel oli a le coqil 1, ÜKS, keskmise suurusega ekraan .....

                      Kommentaar


                        #41
                        Mis on keskmine suurus ja kus see asus?

                        Kommentaar


                          #42
                          Lugedes täna Postimehest sellest ,et Sloveenia koondis koosneb igasugu põgenikest ja osaliselt serblastest siis krt. äkki lepivad oma vahel kokku ja teevad meile ära . Hui sa tõestad seda hiljem.[/QUOTE]

                          ... sama loogika järgi : kui RUS peaks alagrupi otsustavas voorus=edasipääsu saamiseks võitma alagrupikaaslast (aga edasipääsu lootuse minetanud) EESTIt ..kas meie koondislased mitte eestlased annaksid RUSile mängu kergemalt või veelgi enam lepiks RUSSidega edasipääsu nimel nendega kokku ja kingiks võidu ette ära? Või Lätlased? NÕUP!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mis on keskmine suurus ja kus see asus?
                            asus selle praeguse ''tabloo'' all.
                            keskmine..noh...more or less sama mis vabakal, ehk natuke väiksem

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              asus selle praeguse ''tabloo'' all.
                              keskmine..noh...more or less sama mis vabakal, ehk natuke väiksem
                              Kui on samas suuruses, mis ekraan Itaalia ja Brasiilia mängu ajal, siis on ju enam-vähem decent.

                              Kommentaar


                                #45
                                Netihundid, see on Sloveenia vutiliidu Facebook'i-esindus: http://www.facebook.com/NogometnazvezaSlovenije

                                Mõtlen, et sobiva tulemuse korral teen seltskonnaga mingi "AITÄH, SLOVEENIA!" foto ja laadin sinna. Kurioosne on aga tõik, et kui EJL FB küljel on 3500 fänni, siis Sloveenia omal 65 000 ehk 18 korda rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X