320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Turvade poole viskaks veidikene pori, sest jäi üks üüberidiootsus kripeldama.
    Mu kamraadi lastel kästi väikestelt eesti käsilippudelt, need söögipulkade mõõtmetes puitvarred sissepääsus minema visata. Hiljem selgus, et sees müüdi samasuguste vartega lippe:S Nagu wtf
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Algselt postitas 818 Vaata postitust
      Turvade poole viskaks veidikene pori, sest jäi üks üüberidiootsus kripeldama.
      Mu kamraadi lastel kästi väikestelt eesti käsilippudelt, need söögipulkade mõõtmetes puitvarred sissepääsus minema visata. Hiljem selgus, et sees müüdi samasuguste vartega lippe:S Nagu wtf
      see on kole ohtlik külmrelv, närid otsast teravaks ja pussitad inimesi järjest
      -.-

      Kommentaar


        Algselt postitas The Herd Vaata postitust
        Eestlased, kas Teil endal pole piinlik, et venelane, kes toetab ka Venemaa, kui isamaa, koondist, on kordades suurem Eesti patrioot kui Teie ise???
        Õige jutt. Mulle väga meeldivad venelased kes tulevad koondise mänge vaatama/toetama. Vahel astu ligi ja surun lihtsalt kätt ka. Ise olin küljetribüünil ümbritsetud iirlastest ja röökisin üksi ja lehvitasin lippu, nii mõnigi iirlane jõllitas alt minu poole umbes nagu "wtf is wrong with you?".
        Aga kommentaariks Su kriitikale võin öelda, et selliste "suurvõistluste" ajal satub staadionile inimesi, kes pole mitte kunagi varem käinud jalgpalli vaatamas ja tulevad veel koos laste ja abikaasaga. Ja palju häälekaid fänne jääb ka piletist ilma. Kahjuks.

        Rongkäik staadionile oli super. Eriti meeldis kuidas mööduv reisirong andis veel rütmiliselt tuut-tuut-tut-tut-tuut signaali. Peale mängu istusime sõbraga pargis ja arutasime mingi tund aega mängu üle. Pärast läksin üksi jala Koplisse koju (sinimustvalged sallid värgid kaelas). Tee peal tulid venelased vastu, nägid mu atribuutikat ja kohe ligi. Kutid olid väga sõbralikud, rääkisime veidi mängust (vene keeles), nad olid telekast vaadanud, hiljem surusime kätt ja läksime laiali. Normaalne.
        Last edited by rotten; 13.11.11, 17:18. Põhjus: typod

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          MIS KURADI HELEDA LEEGIGA ? Heleda leegiga läbi põlemine oleks olnud see, kui pärast kiiret avaväravat ja Stjopa eemaldamist oleksime poolajaga 5 kolli sisse imenud. Mis Sa ootad, et kahemehelises vähemuses oleks pidanud äkki lõpu veel enda kasuks kallutama ?
          Kui kaks meest saavad punased, mängijad (,kes muidu pea eksimatult pallinud) eksivad korduvalt, mängijad (, kes on Eesti põhiliselt mänguloojad) pole mängupildis absoluutselt näha ja pleiohv mäng saadakse 0:4 pähe, siis see on heleda leegiga läbipõlemine. Ütleme nii, et Piiroja eemaldamiseni oli kohtunik tegelikult korraliku vilepartii teinud (edasine oli juba selline 50-50 värk, mille osas ma siin ei hakka parem tolmu üle keerutama) ja selleks ajaks oli seis 0:3.

          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ja kui väidad, et Klavan oli mängus täiesti null, siis sorry, aga see on täielik pask. Raki oli Eesti poolelt parim mees väljakul.
          Ja kui Sa Pohlaku sõnavõttudega nõus oled, siis äkki selgitad ka, et mis kasu saab olla sellest, kui jalgpalliliidu juht AVALIKULT LOOBIB OMA KOONDISE MÄNGIJAID JA TREENERIT SITAGA ? Sellised asjad võiks omavahel läbi rääkida, mitte ajakirjanduses bitchida.
          Ütleme nii, kui ajakirjandus/fännid/kesiganes oleks kohtunikutampimise kõrval mänguanalüüsile tähelepanu pööranud, siis oleks Pohlaku tähelepanekud täiesti tähelepandamatud olnud. Kuna Pohlak (näib olevat/)on üks väheseid, kes ei süüdista mängud kohtunikku vaid mängijaid ja treenerit, siis muidugi tundub see rämeda sitaloopimisega. Aga pigem näitab see Eesti spordiajakirjanduse taset (PS: ma loodan, et Zelinski peale sellist kommenteerimist enam pulti ei satu), mitte Pohlaku troppust.

          Ahjaa, Pohlak ju TEAB kuidas asi UEFAs käib ja sestap ei saa sõna võtta. Õige jah, unustasin.

          VIKTOR KASSAI ON JAAPANI SUUSAHÜPPAJA VEND JA RÄME PEDE!

          Kommentaar


            Vähe sellest, et enamus aega tuli eesseisjate "tuules" püsti seista ja kaasa karjuda(üsna ok tegevus oli seegi, sest tavaliselt küljetribüünidel sellist tralli pole), siis Lindpere sisse tulles hakkas silmanurka tulema. mingi üliemotsionaalsus lõi välja vist.

            Eks neid vererõhu-momente oli terve mäng täis, aga ma ühinen inimestega, ja neid on palju, kes ütlevad, et mänguliselt oli Eesti üle. Nii naljakas kui see ka pole, aga seda ütlesid aastaid ise vutti mänginud mehed.

            Tunnistada tuleb ikkagi, et kes vähegi vutti mänginud, sai aru, et kohtunikebrigaadil oli ülimalt niru päev. Nagu kirsiks tegi see kohtunik lõpus kohtunike hulleima apsaka ehk jäi Eesti kiirrünnakul söödule ette ja sai palliga pihta. Kui teda objektiivselt hinnatakse, saab ta selle mängu eest siiski hulga miinuseid, ma usun.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Igaks juhuks jätsin eile kommenteerimata, täna maharahunenuna võibolla tuleb ka objektiivsem kommentaar. Lisaks ka oli vaja pohmakat ravida... nahh, keda ma lollitan, alkot ei tarbi - jah sitt mees olen.

              Kõigepealt tunnustan Iiri koondist, kasutasid oma momendid ära ja väärisid võitu. Igakord, kui McGeady palli sai oli mul junn jahe, sest oli selgelt teda katvatest kaitsjatest tasemevõrra parem. Väravad olid meie enda bläkid.

              Populaarsest teemast "Kohtunik ja kaardid". Stjopa punane oli punane. Jarmo kollane oleks ka võinud punane olla. Ülejäänud nelja kollasega rahul ei ole. Noh Raio oleks muidugi oma 5 vea peale mängu lõpuks oma kollase saada, aga see, et esimese puutega kohe kollane ja siis see naeruväärne punane. Ok võibolla kuidagi neelan alla need kaardid, aga meele teeb mõrudaks need olukorrad, kus ei vilistatud iirlastele vigu - sõideti jalga Kostjale, ning see sulaselge käsi näiteks. Ning vigade puhul ka kollaseid nad ei näinud. Noh aga mõistetav, kuna 8l mehel olid kaardid all ja see tähendanuks, et nad oleksid pidanud järgmise vahele jätma, Seega võib oletada, et ka teisipäeval nad kaarte ei näe. Raiost veel, peale esimest kollast kartsin kohe, et vend saab ka teise. Ei taha sitasti õelda, aga kui on kollane all ei ole vaja riskida enam ja teha kergeid vigu, kui tead, et kohtunik on trigger-happy.

              Iirlaste kohta mul paha sõna õelda pole. Välja arvatud Robbie Keane. Lõunamaalase sarnaselt iga puute peale ninali ja kohe nutuste silmadega kohtuniku poole vaatamine ajas südame pahaks. Lisaks see kommentaar "Aga kas kellelgi oli meist kahju, kui MM'ilt välja jäime" - tra mine perse tõesti, pool maailma nuttis ja lootis prantslaste ebaõnnestumist.

              Nüüd saadame perse kõik pasundajad ja EJL, no tra Vuvuzelad te bännisite, tehke sama ka nende fking pasunatega. Iga kord staadionilt lahkudes on kerge peavalu nende tõttu. Tra need pasunad on hullemad kui vuvuzelad. Minge perse ka kõik te purjus ropendavad ja räuskavad sitakotid. Häbi hakkab teie pärast. Minge perse kõik te FB kommuunide loojad. Minge perse YT ja muudes kommuunides kogu Iirimaa perse saatjad. Ja ka need iirlased, kes samas kohas kogu Eesti perse saadavad - krdi Estofagid ja Irefagid.

              Puhlakust. Olen seni olnud tema toetaja / kaitsja , aga mine perse oma Vosko ja Stjopa süüdistamisega.

              Voskost. Pole kunagi tema toetaja olnud ja teda puujalaks pidanud, aga ma ei näe põhjust tema sõimamiseks, täitsa rahuldav mäng, ja sai ka ründajale kohaselt pealelöögiga hakkama. Kuigi eelistaksin näha koondises Zlavat tema asemel.

              Strateegiast. Peale Stjopa punast oli mu esimene mõte kohe, et Kink välja ja Rähn sisse. Miks Kink? Vunk ja Dimitrev (keeruliseim nimi koondises) mängivad kaitset, Kink mitte eriti. Idee oli kohe, et umbkaitsesse ja hoida taga vähemalt 1 ja võiamluse korral rünnata kontraga. 10 vs 11 on raske midagi korda saata ja kaitse on haavatav vasturünnaku korral, nagu iirlased seda ka tõestasid. 0-1 pealt oleks olnud Iirimaale minna tunduvalt lihtsam. Mida mina ka tean.

              Eesti ei väärinud 0-4 kaotust ja kohtuniku tegevus jättis sita maigu suhu. Oleksid siis iirlased meist mänguliselt nii palju üle olnud, aga ei. Nende meedia ja foorumid on aga seda meelt, et nede esitus oli brilliant ja sõitsid meist teerulliga üle.

              Midagi head ka eelmiset mängust - Puri ei saanud mängida! Well done.

              Keegi teab, kes Teisipäevast mängu kommenteerib. Kalkun on sitt, mis sitt. Olen Kalkuni hater juba tema TV3 ajast. Mingu perse. Kaljuveer mingu ka perse. Anu Säärits mingu perse. Ennustan temalt lolle küsimusi teisipäeval mängujärgselt.

              Kas keegi jäi perse saatmata? Ahjaa... TYS0N - mine perse kuradi sitakott raisk. See on Eesti koondise toetajate foorum, mitte sinusuguste sitakottide jaoks. Sinu juures ajab kõik vihaseks. Sa oled Venemaa toetaja - teada on, et Venemaa koondist ma ei salli. Veel vähem nende idiootidest fänne (neid on ka meie koondise toetajate seas btw). Su nimi on TYS0N - iseenesest pole mul Mike Tysoni vastu midagi, küll aga ajavad vihale need pokikauged kommenteerijad "omal ajal, kui Tyson...bla bla bla" STFU. Sul on Chelsea avatar - mine perse gloryhunter. Pre-Abramovich fännide vastu pole midagi (sama ka pre-Messi Barca) aga teised käigu sirgelt perse.

              Teisipäeval aga "Edasi Eesti" ja loodan ja usun, et koondis näitab oma tegelikke võimeid ja tõestab ka iirlastele, et väärivad kohta play-offis. Ja sedagi, et ei minda mütsiga lööma.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust

                VIKTOR KASSAI ON JAAPANI SUUSAHÜPPAJA VEND JA RÄME PEDE!
                ahaha, aitäh

                Kommentaar


                  Tahaks veel lisada, et mänguliselt, võimetelt ja muudes sportlikes parameetrites Eesti Iirile alla ei jää. Puudu jääb tarkusest, oskusest ise provotseerida, olla nahaalne õigel ajal ja õiges kohas. Elu sees ei tohi olla sellist asja, nagu Kink Itaalias ütles: meile tehti tunnelis juba ära! See näitab, et vaim on nõrk ja häving võib sealt alguse saada. Head psühholoogi on äkki vaja, kes rinna kummi suudaks ajada? Selliselt nagu Pareiko, peaks kõik käituma, kogu satsiga tuleb selline vilemees ära süüa.

                  Väike huumor ka. Jalgpall on pull mäng, kui leiduks mingi rahapada, mis ette sööta järgmisele brigaadile Dublinis, oleks võimalik meie 5:0 võit. Ja nii ongi.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Nemvaltsi karikatuur:

                    Kommentaar


                      Mul tekkis selline küsimus, et kui Iirimaa tõesti maksis mingit raha Kassaile, pääeses EM-ile ja kui see näiteks paari kuu pärast välja tuleks, et mis siis juhtuks ? Kordusmäng ? Eesti saaks EM-ile ? Iirimaa pääseks siiski EM-ile ?
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        come on, olen palju jubedamaid vilepartiisi näinud (ka eesti mängudel), kui see kassai 50/50 olukordade lahendamine iirlaste kasuks + otsused, mis on "valed" ainult seepärast, et nad eesti vastu läksid. veel lollakam, kui perses majandusega iirimaa poolt kohtunike ostmine on aga see jutt, et uefa lihtsalt kinkis iirimaale mängu henry intsidendi eest - tuletaks meelde, et iirimaa - prantsusmaa selgitasid mm'ile pääseja (fifa), mitte em'ile (uefa). uefa=/=fifa...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                          Käi ka teistel koondiste mängudel ja võta sõbrad kaasa - sina + ca 19 sinu sõpra = "väljamüüdud" staadion
                          Tänu nendele pasunatele polnud fännisektorit kohati kuulda isegi haigla katuselt...
                          Kas tõesti ei leidu Eestis ühtegi jalpalliga seotud organisatsiooni, kes midagi nende pasunate vastu ette võtaks / arutaks nende keelustamist EJL-ga
                          Rootsikunn, viimane kord, kui siin pasunate teemalt sõna võeti ja teravik (õigustatult) sinule suundus, kähvasid sa, et sinu firma tegi EJL-le ettepaneku pasunate müük keelustada ja et see asi on sinu poolt lukus. Reedel oli sinu telgis korvitäis neid kuradi siniseid lehtreid ikka müügis. Konjunkturism?

                          Kommentaar


                            Kas Kassaist pole tõesti võetud ühtegi intervjuud?

                            Kommentaar


                              Ei adu ja ei hakkagi aduma Vosko suunas Pohlakult ja seda veidramalt fännide suunast kõlavaid süüdistusi ja etteheiteid... Ahi oli reedel nõrk, nõrk ja veelkord nõrk. Vosko mäng oli märksa näljasem, agressiivsem ja nii veider kui see ka ei kõla - tulemuslikum, sest Voskot nägin ma iirlaste kastis mitu korda rohkem kui pikemalt sees olnud Jarmot. Ahi OLI liiga aeglane iirlaste vastu ja see "võtab pikad pallid maha ja söödab edasi ja sellepärast oligi hea" jutt, mida eelnevate mängude järel on kuulnud, ei päde selle mängu kontekstis küll kuidagi.

                              Kinky väljavahetamine oleks võinud (ma meelega väldin "pidanud" kõneviisi, ma ei targuta, vaid proovin seletada oma seisukohta selle põhjal, mida nägin) toimuda juba 20+ minutil. Täiesti nähtamatu, liimist lahti ja raiskav. Dima Kruglõi tegi oma kasvule mittekohaseid otsuseid seekord ja paraku pidime maksma selle eest. Jääger oli üks paremaid üldse.

                              Stjopa esimene kollane EI OLNUD kollane. Teist ma ei näinud, sest laps tahtis WC-sse minna ja koridori ukse vahelt nägin vaid kollast välkumas hetke pärast, kui olin tribkalt lahkunud. Raio kohta ma ei oska mitte midagi öelda... Tahtmine oli suurem kui oskus seda kõike saavutada, tundus mulle. Magas maha olulisi olukordi - ja kurat, just selles mängus; kurb, kurb, kurb.

                              Esimest korda ütlen kehvasti Dmitrijevi kohta, kahju küll. Pingiminutid on talle mõjunud, paraku - samal ajal kui tema kälimees Kostjat ei tundu see kunagi niimoodi mõjutavat. Klavan mängis oma rolli välja, ei heida talle küll midagi ette. Pareiko kollane... Kuramus, Serjozha, kui sa näed, mis paska madjar keerab ja sa tead, et sul on endal kollane all, siis... Siis ära trügi vahele... Minu mälu järgi ajaloos teine kollane Pareikole juba jutustamise eest (millal, mis mängus esimene oli, statistikud?).

                              Kohtunik mängis iirlastele. Objektiivne tuleb olla ja rõemuga näen, et ollakse ka ja minugi seisukoht on, et 2:0 olnuks õiglane tulemus, sest iirlased oleks oma võtnud niikuinii, aga Kassai otsustas neid tõhusalt aidata ja aitas ka. Esimese poole lõpp ja teine mängiti 10kesi ju kuradi vapralt, mööngem seda ometi - aga 9kesi ei saa 11 vastu. Iirlased pole Ekvatoriaal-Guinea, jumal paraku. Pareikole suu lahti tegemise eest kollase väntamine muidugi oli overkill ja paraku jättis just nimelt sellise maigu suhu, et on otsustatud, et Dublini kordusmänguks ei jäeta midagi juhuse hooleks... Aga hui sellega. See on ajalugu ja nii on.

                              Loodan ja usun, et meie poisid löövad Dublinis auvärava. Ja siis võib neile rahuliku meelega ja hõisates lennujaama vastu minna, sest kurat, inimesed, kui Dublinist laekuvale koondisele lennukasse vastu ei minda, et neid imelise valikturniiri eest tänada, siis on asi PASK.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Kas Kassaist pole tõesti võetud ühtegi intervjuud?
                                Kohtunikud ei anna intervjuusid minuteada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X