320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et budulojus on end lõpuks inimesena leidnud - ei olegi täielik idioot, vaid hoopis täielik ultrapatriootlik idioot. Nii armas/naljakas.
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
      Tundub, et budulojus on end lõpuks inimesena leidnud - ei olegi täielik idioot, vaid hoopis täielik ultrapatriootlik idioot. Nii armas/naljakas.
      sina õnnetu vaiki!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Mhm. Ma ka imestan, et keegi ei räuska:

        Rüütli kallal, kes
        ...lõhkus otsustavaks mänguks terve valikturniiri briljantselt toiminud Piiroja-Rähn kaitsepaari ja lõikas vägavägaväga valusalt näppu.
        ...pani vahetustega totaalselt puusse (Ahjupera väljavõtmise järel ründetegevus nullus täiesti ja Vungi väljavõtmise järel muutus keskpoolkaitse läbikäiguhooviks)- ühesõnaga otsustas vähemuses ründavalt mängida ja lõikas kolme värava sisseimemisega vägavägaväga valusalt näppu

        Piiroja kallal, kes
        ...esimese värava ajal ei markeerinud kedagi ja ootas hetke, et Piirojaliku imehüppega pall klaarida, kuid ebaõnnestus täielikult.
        ...teise värava ajal magas väravasöödu andnud Keane`i totaalselt maha
        ...kolmanda värava ajal magas Keane`i totaalselt maha

        Stepanovi kallal, kes
        ..tegi esimesel poolajal punast väärinud täcklingu üksühele läinud ründaja vastu.

        Kruglovi kallal, kes
        ...esimese ja teise värava puhul lasi end lihtsalt üle hüpata. Temasugune väikest kasvu mängija peaks igal juhul keha andma, et mingigi võimalus oleks vastase pealööki takistada

        Ülejäänud koondise kallal, kes põles lihtsalt heleda leegiga läbi: eraldi võiks veel välja tuua Dmitrjevi brainfarti, Pareiko ehk esimese väravani viinud eksimuse terves valikturniiril, täiesti nullmängu teinud Kingi, Vosko, Klavani ja Purje. Noh, enda tavalise taseme mängisid välja ainult Ahjupera ja mööndustega Jääger.

        Ma olen enamvähem esimest korda elus Pohlaku mängujärgsete sõnavõttudega 100% nõus- meeskond põles heleda leegiga läbi.

        Kohtuniku süüdistamine on muidugi selleks hea, et enesetunne jääb parem- ise olime ikka super, aga näe, kohtunik ja UEFA on väikeriikide vastu (vrdl: Veerpalu keisis on parem süüdistada suurriike ja vigast dopingukontrolli, kui Veerpalu ennast, kelle enamus tiitlid võivad kahtlased olla).
        Ma ei oska küll teiste eest sõna võtta, aga mind ajas kohtuniku tegevus närvi, aga samas olen piisavalt objektiivne, et tunnistada seda, et IIrimaa oli ka mänguliselt parem ja oleks oma tulemuse ilmselt saanud nii või naa. Ei väida sugugi, et Eesti oleks super olnud, aga nii kehvad, kui Sa üritad väita küll ei olnud. Vähemuses mängides suudeti I p.a teises pooles väga normaalset mängu näidata, kahjuks lõpus tuli tõeline kollaps.

        MIS KURADI HELEDA LEEGIGA ? Heleda leegiga läbi põlemine oleks olnud see, kui pärast kiiret avaväravat ja Stjopa eemaldamist oleksime poolajaga 5 kolli sisse imenud. Mis Sa ootad, et kahemehelises vähemuses oleks pidanud äkki lõpu veel enda kasuks kallutama ?

        Ja kui väidad, et Klavan oli mängus täiesti null, siis sorry, aga see on täielik pask. Raki oli Eesti poolelt parim mees väljakul.
        Ja kui Sa Pohlaku sõnavõttudega nõus oled, siis äkki selgitad ka, et mis kasu saab olla sellest, kui jalgpalliliidu juht AVALIKULT LOOBIB OMA KOONDISE MÄNGIJAID JA TREENERIT SITAGA ? Sellised asjad võiks omavahel läbi rääkida, mitte ajakirjanduses bitchida.

        Muidugi Sinu sõnavõtus on neid aspekte ka, millega ma nõus olen.
        Aga ei, muidugi, sõimame kõiki koondise mängijaid, treenereid, abitreenereid ja kõiki, sest nad on ju lihtsalt eluaeg nii sitad olnud ja ei oska mängida, ega paku meile kunagi positiivseid emotsioone...jne. Way to go !!

        Kommentaar


          Huvitav seik öisest Tallinnast. Ühes Viru tänava kõrtsus nurusid noored sisserännanute järeltulijad, et iirlased neile õlut välja teeksid, et nemad olid ka Iirimaa poolt.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Iirlased olid tugevamad ning eks oma roll oli ka kohtunikul, kuid...
            Mis Teil fänluses toimub? Ise olen venelane ning toetan Sillamäe Kalevit, kuid tulin oma kodumaa mängu vaatama lootuses, et 10000 fänni suudab olla selleks 12ks mängijaks, kes otsustab mängu saatust. Olin küljetribüünil ning toetasin häälega koondist kõik 90 min. Vastik oli vaadata neid inimesi, kes kaotasid usku oma koondisse veel enne mängu ning istusid tühjate silmadega. Pärast mängu ütles üks kõrval olnud isik, et olin 500 fänni eest. Eestlased, kas Teil endal pole piinlik, et venelane, kes toetab ka Venemaa, kui isamaa, koondist, on kordades suurem Eesti patrioot kui Teie ise???
            Kuni olete kinnised introvertid, ei ole Teie koht staadionil ning ka koondis ei pääse kuhugu.
            Kus on Teie isamaa armastus???
            Häbi on Teie eest!!!
            Austus neile, kes seisid kõrval ning laulsid kaasa kõik 90. min.

            Kommentaar


              Paljude inimeste jaoks ei ole 'patrioot' midagi, mille poole pürgida. Eks igaüks elab täpselt nii kaasa nagu ta tahab. Tegele oma asjadega.
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                eriti tore on muidugi nüüd nädalavahetusel leida erinevates suhtlusportaalides eesti naiste kontodel pilte, kus poseeritakse iirlastega ja kommentaariks on kirjutatud a la et "Iirimaaga mäng võiks iga nädal toimuda".
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Täitsa perses. Kui staadionil tundus kohati, et pasunad mängivad isegi normaalselt lauluga kaasa aga kui nüüd kordusi vaadata, siis on tegu nagu korvpallimänguga, selline pinin käib mis jube. Ma ei kujuta ette ka kuidas neist lahti saada, kui praktiliselt igal nurgal on neid pasunaid müüa ja ega vist EJL juhid ei üritagi asju paremaks muuta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                    Pärast mängu ütles üks kõrval olnud isik, et olin 500 fänni eest.
                    Käi ka teistel koondiste mängudel ja võta sõbrad kaasa - sina + ca 19 sinu sõpra = "väljamüüdud" staadion
                    Tänu nendele pasunatele polnud fännisektorit kohati kuulda isegi haigla katuselt...
                    Kas tõesti ei leidu Eestis ühtegi jalpalliga seotud organisatsiooni, kes midagi nende pasunate vastu ette võtaks / arutaks nende keelustamist EJL-ga
                    Usk kaob viimasena...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                      Huvitav seik öisest Tallinnast. Ühes Viru tänava kõrtsus nurusid noored sisserännanute järeltulijad, et iirlased neile õlut välja teeksid, et nemad olid ka Iirimaa poolt.
                      Õnneks need noored ei ole venelased=)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                        Käi ka teistel koondiste mängudel ja võta sõbrad kaasa - sina + ca 19 sinu sõpra = "väljamüüdud" staadion
                        Eks ma üritan=)

                        Kommentaar


                          Mina ei süüdista siin kedagi, sest iga vähegi jalgpalli tundev inimene saab aru isegi, et mis seal toimus....
                          Minu arust andis eesti endast 100% isegi siis, kui neid oli kaks vähem.
                          Ja kes siin kommenteerivad, et mäng oli juba tehtud 2:0 või 3:0 pealt, et "savi see pennu", siis teil oleks küll vaja natuke areneda, sest EM PLAY-OFFIS maksab iga värav. Mina toetan endiselt EESTI KOONDIST 100% ja loodan IKKA endiselt, et eesti võidab vöörsil mängu. Ise küll kohale ei lähe aga teleka ees olen täpselt 21:35 ja elan täiega kaasa.

                          Kommentaar


                            No minu parim kogemus Arenal olnud pealtvaatajatega oli see, kui kaks vanemat inimest mind pärast mängu pildistada tahtsid. Küsisin, et miks? Vastus: "Sa oled fänn" Järgnes minupoolne "mida kuradit te siin staadionil teete" ilme.

                            Muidugi au neile, kes suutsid suured Iiri eurod tagasi lükata pileti eest.

                            Kohtuniku kohta nii palju, et esialgu sai isegi väga kuri oldud ning Kassai otsustega ma mitme koha pealt ei nõustu ja vägagi tõenäoline, et UEFA poolt tulid viisakad korraldused, et oleks parem kui veidigi kaheldavad momendid Iirimaa kasuks ära anda.

                            Aga 0:4 kaotus on 0:4 kaotus. Oleks me 0:2 kaotanud, siis saaks ma veel aru sellest massivihast, mis on tekkinud, aga mingid labidaga pähe ja tapame ära on igal juhul nii eetiliselt vastuvõtmatud (väike Viktor Kassai dislike või Viktor Kassai on munn jms on veel arusaadavad, aga kuskile võiks piiri ka tõmmata) kui ka Kassai otsuste tagajärgedega võrreldes proportsioonist väljas. Me olime juba taga 0:1, kui Stjopa minema saadeti ning avaminutist kuni punaseni ei olnud ühtegi momenti, kus Eesti tõsiselt hästi mängis.

                            Eesti koondis oli lihtsalt valesti häälestatud, meie mängijatel oli juba play-offi pääsemisest see "pohmell", mis tekib suurtel klubidel pärast suuri tiitlivõite. Mängiti nii nagu oli kohustus taas üllatada, mitte pingevabalt nagu varem. Meie kaitsjad olid üks samm taga nii ehk naa ning suure tõenäosusega oleks vähemalt üks neist lõpuks juba kahe täiesti teenitud kollasega punase saanud (Interi fännina kutsuks seda Chivu sündroomiks). Rünnakul puudus särts, kauglöögid, mis varem olid väravasse lennanud või vähemalt värava peale, läksid üle jala või taevasse. Mängule eelnes ka massiline iirlaste alahindamise ülehindamine.

                            Iirimaa oli lihtsalt parem, nad oleks ka ilma Kassai abikäeta hea tulemuse saanud, mitte neljaga, aga siiski - kõige paremal juhul oleks meil jäänud võimalus suure vigade paranduse korral Dublinis hea õnnega pooleks midagi teha.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas The Herd Vaata postitust
                              Iirlased olid tugevamad ning eks oma roll oli ka kohtunikul, kuid...
                              Mis Teil fänluses toimub? Ise olen venelane ning toetan Sillamäe Kalevit, kuid tulin oma kodumaa mängu vaatama lootuses, et 10000 fänni suudab olla selleks 12ks mängijaks, kes otsustab mängu saatust. Olin küljetribüünil ning toetasin häälega koondist kõik 90 min. Vastik oli vaadata neid inimesi, kes kaotasid usku oma koondisse veel enne mängu ning istusid tühjate silmadega. Pärast mängu ütles üks kõrval olnud isik, et olin 500 fänni eest. Eestlased, kas Teil endal pole piinlik, et venelane, kes toetab ka Venemaa, kui isamaa, koondist, on kordades suurem Eesti patrioot kui Teie ise???
                              Kuni olete kinnised introvertid, ei ole Teie koht staadionil ning ka koondis ei pääse kuhugu.
                              Kus on Teie isamaa armastus???
                              Häbi on Teie eest!!!
                              Austus neile, kes seisid kõrval ning laulsid kaasa kõik 90. min.
                              Minu respekt sulle.

                              Minupoolne väike analüüs mängust siis. Tegu oli nagu lennuõnnetusega: katastroof ei juhtu kunagi, kuna üks detail veab alt, vaid toimub see mitme asjaolu kokkulangemisel. Need asjaolud olid praegu minu arvates järgmised:

                              1) Kohutav pinge meestel, mida toetas ajakirjanduse ohjeldamatu ja joobnud haip,
                              2) Meie mänguplaan ja koosseis (+ vahetused) ei olnud see, mis vastast oleks täpselt arvesse võtnud, rääkimata sellest kui valus kaotus on meie jaoks Ženjovi eemalolek,
                              3) Kohtuniku tegevus oli selgelt kallutatud ja kõik 50/50 olukorrad vilistati iirlaste kasuks, kõik meie vead "kaardistati" poole karmimalt kui iirlastel. Seda tegevust peaks uurima, aga kui korraldused tulid UEFA tipust siis on meil selleks sama palju lootust kui ilma peeglita oma kõrvu näha.

                              Täpsemalt punktist 2. Alustame Ahjuperast. Miks see mees meil siiamaani koondises on? Ta võib olla lahe inimene ja oma klubit hästi esindada, kuid meie rahvustiimis ta oma ülesannete kõrgusel ei ole. Päris mitu korda õnnestus väljakul teda lähedalt näha ja isegi kui pall sai rinnaga omaks võetud, oli jalg väike tuim seda enda ees hoidma ja polnud ka piisavalt väljakunägemist, et see kiirelt ääre peale sööta ja ise proovida edasi värava ette avaneda. Ma ei ole kindel, milles tema blokk on. Võibolla see on puhtalt närvide küsimus, võibolla on asi puudulikus tehnikas, võibolla on asi selles, et ta jääb tihtilugu meie keskväljast liiga kaugele, 3-4 vastase vahele ja ta lihtsalt ei ole mingi Messi või Robben, et nendest kõigist üle mängida. Statistika aga räägib oma keelt: 0 väravat.

                              Teine küss: miks ei alustanud Lindpere mängu? Vahepeal tundus, et Vasja ja Joku suutsid seal mitu päris teravat söötu omavahel teha, kuid selleks ajaks olime juba totaalses vähemuses ja loomulikult sumbus kõik kiirelt. Sellised mehed vajavad aega, et end veidike soojaks teha, mängu sisse elada ja vaikselt koguaeg ehitada, järjest teravamaks minnes. Lindpere teises pooles sisse tuua on "too late". Seda näitab ka see, et järgmises mängus alustab ta ilmselt juba algrivistuses. Miks mitte siis esimeses mängus?

                              Vosko jäi suht nähtamatuks, aga seda ma ei paneks mitte tema süüks. Lõpuks oli meie keskvälja ja ründe vahe juba nii suureks kärisenud et olles 2-mehelises vähemuses polnud seal reaalselt enam midagi tal teha. Küll aga oli näha, et jalad olid tal väledad, vähemalt jälgis palli liikumist, jaksas joosta ja proovis avaneda. Palju liikuvam oli ta kui Ahjupera. Ja miks mitte proovida Kaimar Saagi iirlaste vastu? Ta on selline füüsilisem mängija, järsku saab paremini hakkama seal kasti lähistel. Kaotada nagu pole enam midagi.

                              Üldse tundus, et eestlased nagu oleks oodanud, et juba algusvile eel oleks tablool vähemalt 2:0 nende kasuks ja olid väheke rivist välja löödud, kui asjad ei sujunud. Palli peale ei joostud, jäädi vastase söödumängu lihtsalt pealt vaatama, kuidagi selline nutune passiivne värk. Kus see eestlase jonn ja särts nüüd jäi? Vägisi tuli Fääri saarte mäng meelde. Vähemalt on nüüd kordusmängu suht pingevaba vaadata. Loodan ainult, et vähemalt natuke au päästame ja viigi suudame välja võidelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
                                Kaotada nagu pole enam midagi.
                                Kaotada on veel terve play offi mäng...
                                sellise suhtumisega et kaotada pole midagi võid sinna pimedasse kohta minna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X