320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    äkki selgitad täpsemalt mismoodi vähemusse jäämine tähendas meile ettemääratud lõpptulemust?
    kui meil oleks olnud 1 ründaja veel juures, siis oleks meile 1 värav vähem löödud? või mis see loogika oleks. kaitse ju lekkis meil igast otsast.... koos jäägriga ja ilma jäägrita.
    Eesti koondises peavad sellises mängus ka ründajad tagasi töötama, mis on ju igati loogiline, meie trumbiks said eile vaid kontrarünnakud olla. Võtame ühe ründaja ära, tähendab seda, et pall meil enam kuidagi ees ei seisa ja seega kaitseliinile langeb topeltsurve.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      jumal küll, kui peab inimesele seletama, mida tähendab väljakul 1 mängija vähem....
      üldiselt mängu, kus meil on 1 mängija nii varakult punasega minema saadetud(mis oli täiesti reeglipärane jne) ei maksa mingiks üldisema hinnangu andmise aluseks võttagi. vaadata enne kaarti meie mängu, siis olime pigem ikka mängus sees ja türgi omad rumalused oleks parema tegutsemisega pidanud ära karistama. edasine peale kaarti oli lappimine ainult. ja türgi ei ole nii kehv sats, et ära ei karistaks meid vähemuses. ka 11 vs 11 oleks old raske. eriti võõrsil.

      Kommentaar


        neile "Jäägerile oleks võinud ju ikkagi kollase anda" härrasmeestele Delfist:

        Algselt postitas Delfi dotška jee jee
        Palusime Eesti Jalgpalli Liidu peakohtunikul Uno Tutkil lahti seletada palju paksu verd ja vastakaid arvamusi tekitanud olukord Türgi-Eesti MM-valikmängust, kus Enar Jäägerile anti punane kaart.

        "Kõige lihtsamalt öeldes on reeglid hetkel sellised, et Enar Jäägeri viga kvalifitseerus "viimase lootuse vea" kategooriasse. Kui kohtunik nägi selles olukorras määruste rikkumist, siis ta pidi andma ka punase kaardi. Kui ta andnuks kollase kaardi, saanuks ta kindlasti nõrgema hinde ja võib-olla sellel tasemel vilistamised olnuks vilistatud," rääkis Tutk.

        "Ragnar Klavan jäi olukorrast juba paari meetri kaugusele ja Jääger oli viimase kaitsja positsioonil. Ainus võimalus eemaldamisest pääseda olnuks olukord, kus kohtunik lugenuks kontakti juhuslikuks ning mäng jätkunuks," lisas Tutk.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          neile "Jäägerile oleks võinud ju ikkagi kollase anda" härrasmeestele Delfist:


          Martin oleks lingi pannud, toru.

          Kommentaar


            Ma pole öelnud, et "Jäägerile oleks võinud ju ikkagi kollase anda". Ma räägin, et ega keegi seal väljakul ka väga protesteerinud poleks kui kollast lehvitatud oleks.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ma räägin, et ega keegi seal väljakul ka väga protesteerinud poleks kui kollast lehvitatud oleks.
              Kuidas midagi sellist on võimalik väita?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kuidas midagi sellist on võimalik väita?
                Spekulatiivne muidugi. Nagu kõik oleksid ja agad peale mängu.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  jumal küll, kui peab inimesele seletama, mida tähendab väljakul 1 mängija vähem....
                  ma ei tea võibolla oleks jumalast abi, aga ma väidan endiselt et 1 mängija vähem - vähemalt 11 10 vastu jalgpallis - ei tähenda kohe "ettemääratud lõpptulemust". on vähemuses viiki mängitud, on võidetudki.
                  raskem on loomulikult, peabki olema. ja mõistusega peab mängima, ei saa väga uljalt igale poole peale minna.
                  aga lugeda kohe 1 mängija vähem = ettemääratud kaotus, see ei ole minu arvates õige ega ka põhjendatud.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    aga lugeda kohe 1 mängija vähem = ettemääratud kaotus, see ei ole minu arvates õige ega ka põhjendatud.
                    Ega ei olekski kui oleks tegu kahe enam-vähem võrdse vastasega. Aga ilmselgelt olid türklased ründavam pool ja meie üritasime kontratega nõelata. See kui meie jäime vähemusse, tähendas seda, et me kaitseliin sattus nii suure surve alla, et värav oli pigem ainult ajaküsimus.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      ma ei tea võibolla oleks jumalast abi, aga ma väidan endiselt et 1 mängija vähem - vähemalt 11 10 vastu jalgpallis - ei tähenda kohe "ettemääratud lõpptulemust". on vähemuses viiki mängitud, on võidetudki.
                      raskem on loomulikult, peabki olema. ja mõistusega peab mängima, ei saa väga uljalt igale poole peale minna.
                      aga lugeda kohe 1 mängija vähem = ettemääratud kaotus, see ei ole minu arvates õige ega ka põhjendatud.
                      No kulla mees. Muidugi on mängitud ka vähemuses ja ka võidetud, aga arvesta ikka konteksti ka. Mängida üle 70 minuti võõrsil Türgi vastu vähemuses... Nagu Rüütli ütles, siis meil on Türgi vastu raske ka võrdses positsioonis. Kuigi südames olin eile muidugi meie posite poolt, siis mõistus ütles pärast punast kohe, et Türgi värav on vaid ajaküsimus. Viik eile olnuks uskumatu tulemus.

                      Kommentaar


                        Kuule chac, sulle 3 inimest(metssiga, nahkpea, ericbana) teevad selgeks, mida tähendab jalgpallis ühe mehe puudumine ja sa ikka raiud vastu! Uskumatu. Hoopis tugevalt Türgilt oleks tulnud üks vähemaks võtta õigusega ja seal oleks koitnud meie lootus.

                        p.s. Tutkilt muidugi arvamust küsida on sama, mis Kotteriltki tookord Kassai kohta. Juba toona oli juttu, et nemad kaitsevad omi ametimehi. See on nagu politseinikult politseiniku rikkumise kohta pärida, tuleb vastus, et ah, mis ta oli...või prostituudilt tema v..u kohta pärida. Ikka kiidab. ))

                        Rüütli võttis vähemalt asja julgusega kokku: argpüksid! Ja nii ta on.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          p.s. Tutkilt muidugi arvamust küsida on sama, mis Kotteriltki tookord Kassai kohta. Juba toona oli juttu, et nemad kaitsevad omi ametimehi. See on nagu politseinikult politseiniku rikkumise kohta pärida, tuleb vastus, et ah, mis ta oli...või prostituudilt tema v..u kohta. Ikka kiidab. ))
                          okei. ajakirjanikud on idioodid, kohtunikud on idioodid, fännid on idioodid. kas üleüldse on inimest, kelle "see punane oli punane" väite korral sa ütles "okei, mul vist pole õigus"?

                          Kommentaar


                            minu jaoks on uskumatu see, kui halvasti mõned siin meie koondise võimetesse usuvad.
                            türgi jõudis eelmine valiktsükkel täpselt sama kaugele kui meiegi, meil ei tohiks olla mingit aukartust nendega mängida?!
                            ma saan aru kui mõni holland või itaalia või hispaania, aga no kuulge - türgi, keda alles siin soome võitis jne.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              türgi jõudis eelmine valiktsükkel täpselt sama kaugele kui meiegi, meil ei tohiks olla mingit aukartust nendega mängida?!
                              See kui Türgi jõudis eelmine valiksari sama kaugele kui meie, pole küll eriline argument hindamaks koondiste tugevusi. Aukartust meil polnudki, seda ei saa kuidagi koondisele süüks panna, aga vähemusse jäämine (ja ma ei ütle, et kohtuniku süül) lihtsalt tappis meie võimalused sealt punkt võtta.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                ...huviga ootan millal mõni pritsib välja,et lõpuks on kogu jamas süügi Vassiljev.Sest tema kõmmutas Poolale 1-0.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X