320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    minu jaoks on uskumatu see, kui halvasti mõned siin meie koondise võimetesse usuvad.
    türgi jõudis eelmine valiktsükkel täpselt sama kaugele kui meiegi, meil ei tohiks olla mingit aukartust nendega mängida?!
    ma saan aru kui mõni holland või itaalia või hispaania, aga no kuulge - türgi, keda alles siin soome võitis jne.
    mis see uskumatu on?! reaalsus? reaalne on, et türgiga nende kodus on maailmas kõigil raske, lisaks on ikka ja endiselt tegemist jalkas euroopas üle keskmise satsiga , kellel, tõsi on väga ebastabiilne mäng. ent siiski.... eesti on üle euroopa keskmise sats?!

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      okei. ajakirjanikud on idioodid, kohtunikud on idioodid, fännid on idioodid. kas üleüldse on inimest, kelle "see punane oli punane" väite korral sa ütles "okei, mul vist pole õigus"?
      Kui Jääger ütleb, et ma olin 100% punast väärt, siis võibolla ütlen, et mul vist-ehk-äkki polnud päris õigus. Ja seda ka siis, kui teisel pool oleks vähemalt kollane antud. Aga reeglite järgi ju ei saanud anda?! Küsime Tutki käest?! Pigistati silm kinni? Küll.

      chac, Eesti jaoks on kõik tugevad, türgist soomeni, eriti, kui meil keegi punasega välja lüüa.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        See on ju siililegi selge ,et suuremaid jalgpallimaid soositakse,kui soosida annab.Oleks see meie punase olukord näiteks türklase poolt mängitud.Siis võib 110% kindel olla,et punast sealt ei oleks tulnud.Aga olen kindel,et järgnevalt ei oleks ka viga vilistatud türklasele sellel hetkel,kus nende esimest väravat ei loetud.Mäletage kunagi hetke ,kui me suht enne lõppu võõrsil Sotimaa vastu võõrsil juhtima läksime.Ja,kui ruttu see rõõm meilt kohtunike abiga ära võeti .Tänasega on olukord aga niipalju muutunud,et sel ajal ei virisenud eriti keegi kohtuniku tegevuse üle,sest kaotus 2-3 tundus enamusele võiduna.Nüüd aga lugedes siin postitusi jääb mulje,et kui me oleme korra Serbiat või Uruguayd võitnud ,et siis jäämegi neid võitma.Jääge ikka jalgupidi maapeale.JaTürgi on siiski hetkel Eestist kõvem .Olgu meie treener kas või vanajumal ise.

        Kommentaar


          Palju palju teksti loetud, mis siis arvata?Silma jäi, et Ojamaa oleks meid 10 mintsaga 3:0 seisust päästnud, no muidugi oleks.
          Kui keskväli pole kunagi ründajaid toita suutnud,siis on süüdi Saag, no muidugi on.Kui keskväli ei suuda ründajaid toita,palli vallata ning paska toodab "Kostja koht" Vassiljev ,siis on süüdi Vunk,Rüütli ja pingil istuv Saag, no muidugi on!!! Kui Vassiljev mõne ära lööb 30-nelt meetrilt, siis on ta keskvälja maestro, mis siis, et ründajad normaalseid sööte ei saanud - muidugi on!Jalgpalli reeglite vastu eksimine on tegelikult ungarlase Viktori süü, kindlasti on!Koondisesse saavad ainult Rüütli sugulased ja need kes talt alatasa lutti kahmavad,no kindlasti saavad!Ojamaa ei ole üht ega tee teist-khm mida vittu ta siis koondises teeb???Ojamaa on Rüütli sohipoeg,kindlasti on!Jne. Päris mahe kaader olete!!!
          Kaks sellist mängu nagu Kostja järjest teinud on üks kõik kelle esituses, välja arvatud Ojamaa muidugi ja te läheksite järgmisele mängule särgiga, kes iganes siis ahju. Pljää võtke ära need Kostja prillid eest ja lõpetage ära see inimeste siunamine, koondis kaotas, nõudke siin siis,et edaspidi mängiks nende eest U21 või Levadia kodakondsed kes koondisse ei kuulu või kuradi tatikad teie hoovist või muud sellist.
          Ptui!

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Tõsi, tohutult häiris see vaenulik suhtumine, hümni ajal, kui palli saime, koguaeg - vallutajarahvas, mis teha.
            Offtopicuks kisub kogu see asi niikuinii, ent hümni ajaks ma kahjuks teleri ette ei jõudnud ning ei tea kommenteerida seda vaenulikkust. Aga "kui palli saime"? Kas sa kunagi välismaal vutti oled vaatamas käinud?

            Kole kaotus ja ausaltöeldes olen siin mitte erilise foorumiveteranina postitusi lugedes kergelt hämmastunud. Rüütli kinga, see ja teine ahju, ahi omakorda tagasi koondisesse ja mis kõik veel. Rahu, kõik on veel ees ja paanikaks on põhjust alles siis, kui järgmistel mängudel lollid punktikaotused tulevad. Kui kunagi oldi "saaks kõvemasse potti"-meeleolus, siis pärast grupi II kohta ollakse natuke liiga ülemeelestatud, leian ma. Peace.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              okei. ajakirjanikud on idioodid, kohtunikud on idioodid, fännid on idioodid. kas üleüldse on inimest, kelle "see punane oli punane" väite korral sa ütles "okei, mul vist pole õigus"?
              Lisaks Jäägrile tahtsin sulle veel pakkuda, et mind huvitaks ka Pohlaku arvamus, Zelinski oma, mitmete mängijate ja treenerite oma ka. Osadelt olen ma juba kuulnud, et kohtunikud vilistavad nii ja naa, täiesti 50-50 olukorrad olid, pisut ikkagi vaieldavad, sellepärast jääbki kripeldama. Eks saa näha, kui need murjamid meil siin külas ära käivad, et mis hinde saab siis koondisele panna, nendega...Seda ka, et ära üldista - ma pole öelnud, et kõik ajakirjanikud, kohtunikud ja fännid on idioodid, kaugel sellest. Kuigi tuleb tõdeda, et mõni neist kindlasti püüdleb selle nimetuse poole, ja agaralt.

              Näe, ikka juhtub... http://www.soccernet.ee/valencia-kohtunik-oli-kloun

              Kusjuures, mulle isegi tundus, et selle lugemata jäänud väravaga tahtis kohtunik mingilgi määral oma bläkke heastada, kui vea fikseeris. Siiski oli nagunii ette teada, et väravaid tuleb, iseasi, millal ja kui palju...Kui Türgi oleks 0 peale jäänud, poleks mitte Eesti tugev olnud, aga nemad ise lohhid. Tekkis ju masendav territoriaalne ülekaal.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Olen nõus, et 11 vs 11 oleksime võidelnud väärikalt. Punane oli paraku reeglitepärane, inimliku seisukoha ning vaatevinkli ja nende puududmise üle kohtuniku puhul võime jäädagi vaidlema. Siniste toetajana ajab muidugi harja püsti, kui kõrvutada sinna Linnu pendlahõnguline mahavõtmine, aga egas midagi. Edasi tuleb minna.

                Ja ma väga ja väga siiralt loodan, et kodumängus näitavad meie mehed in corpore kõigile türklastele hoopis sinist kaarti. Mängupildi põhjal kuni Jäku eemaldamiseni on selliseks lootuseks ka põhjust.

                Hetkel on hoopis tähtsam aga see, kuidas oktoobris hõimuvelledele vastu saadakse. Tabeliseisu ja neljandana lõpetamise eesmärgi seisukohalt ülioluline mäng.

                Ja kui tohiks paluda, siis äkki selles tsüklis saab nii, et Andorrast ei saa meile järge tragikomöödiale "Fäärid Võõrsil".

                Kommentaar


                  Istanbulist tagasi ning peab ütlema, et jutud sealsest uuest põrgukatlast peavad paika. Vastaste pealtvaatajad lõid võimsa atmosfääri. Loomulikult ei saa heaks kiita meie hümni välja vilistamist.

                  Kohalikud olid aga sõbralikud ning üllatavalt mõistvad - arvati isegi, et nö Lindpere olukorras oleks pidanud andma punase kaardi ja penalti! Fantastilised inimesed, suurepäraselt toetav publik. Õlu kallis ja kehvakene, aga see-eest oli seda palju

                  Mulle tundub, et vastaste taustajõud on teinud väga head kodutööd - eriti kehtis see Rumeenia puhul, kes halvas meie mängu väga hästi. Ma usun, et Vassiljev ei ole kehv ka praegusel hetkel, sest klubis teeb head tööd, aga vastaste treenerid on eelmise aasta Eesti koondise videoid näinud ning mängijatele küllaltki konkreetsed ülesanded andnud. Ei ole kahes mängus saanud kaugelt paugutada Vassiljev ega ka Kink (vist isegi Poolaga polnud eriti kauglööke, mis olid eelmise tsükli võtmeteguriteks, kui jätta värava toonud karistuslöök arvestamata).

                  Vabandage mind, kui kuskil on juba lingid välja toodud, aga ma ei märganud - palun viidet kahtlastele ja headele olukordadele nagu Operi võimalus, Lindpere kukkumine, Jäägeri punane ja mitteloetud värav. Staadionil vaatamise vähesed miinused on need korduste puudumised

                  PS. Lõpetuseks soovitan eelneval postitajal, kes kirjutas, et Rüütli on *unn, oma sõnu hoolikamalt valida!
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    Vabandage mind, kui kuskil on juba lingid välja toodud, aga ma ei märganud - palun viidet kahtlastele ja headele olukordadele nagu Operi võimalus, Lindpere kukkumine, Jäägeri punane ja mitteloetud värav.

                    Kommentaar


                      Jõin täna ühe türklasega, kellega plaan üks keemiline koostis kokku panna, paar õlle. Ta õpib nimelt TTÜ-s keemiat, mida minagi olen teinud. Meenutasime Marmarises käiku ja muuhulgas patrasime vutist. Ei tea, kas solidaarsusest, aga nii tema, kui kõik ta türgi semud olid arvamusel, et Jäägeri kaart oli MAKSIMUM kollane, kui sedagi...Ütlesin, et räägi ausalt! Vastas, et 11 vs 11 oldaks 1:0 võiduga ka jube rahul. Et heal juhul ja oma kodus peegeldaks see veel kuidagi äkki jõudude vahekorda. Aga kuna ta on mõne aasta veel siin, siis soovis jumalakeeli aasta pärast mängule tulla. Ja raha ei julgenud omade peale panna, eriti siinsel mängul.

                      Peale selle ütles, et türgi ajakirjandus oli järgmisel päeval meeskonda kõvasti nahutanud. Et isegi eestlased mängivad palju rohkem meeskondlikumalt. Neil on head mängijad, aga kehv peatreener, ütles. Parim mängija oli pingil ja ainult rahva tungival nõudmisel tõi treener ta väljakule ning mees lõi kohe ka ära.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Poborsky Vaata postitust

                        Vabandage mind, kui kuskil on juba lingid välja toodud, aga ma ei märganud - palun viidet kahtlastele ja headele olukordadele nagu Operi võimalus, Lindpere kukkumine, Jäägeri punane ja mitteloetud värav. Staadionil vaatamise vähesed miinused on need korduste puudumised
                        kusjuures! statal olid postide küljes telekad olemas mis näitasid telepilti, st, et kordused olid publikule nähtavad!
                        isegi imestasin kui lugemata värava puhul terve tribüün vaatas järsku üle õla, et asja kordust näha. oi kus siis said kurjaks, kui nähti, et pall üle joone tegelikult käis...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Jõin täna ühe türklasega, kellega plaan üks keemiline koostis kokku panna, paar õlle. Ta õpib nimelt TTÜ-s keemiat, mida minagi olen teinud. Meenutasime Marmarises käiku ja muuhulgas patrasime vutist. Ei tea, kas solidaarsusest, aga nii tema, kui kõik ta türgi semud olid arvamusel, et Jäägeri kaart oli MAKSIMUM kollane, kui sedagi...Ütlesin, et räägi ausalt! Vastas, et 11 vs 11 oldaks 1:0 võiduga ka jube rahul. Et heal juhul ja oma kodus peegeldaks see veel kuidagi äkki jõudude vahekorda. Aga kuna ta on mõne aasta veel siin, siis soovis jumalakeeli aasta pärast mängule tulla. Ja raha ei julgenud omade peale panna, eriti siinsel mängul.

                          Peale selle ütles, et türgi ajakirjandus oli järgmisel päeval meeskonda kõvasti nahutanud. Et isegi eestlased mängivad palju rohkem meeskondlikumalt. Neil on head mängijad, aga kehv peatreener, ütles. Parim mängija oli pingil ja ainult rahva tungival nõudmisel tõi treener ta väljakule ning mees lõi kohe ka ära.
                          Täna oli veits vaba aega ja lasin silmadega sellest teemast üle - sorry otsekohesuse eest, aga seni olid Sa siinses virtuaalkeskkonnas üsna mõistliku tüübi mulje jätnud, aga see teema, mida antud topikus raiud, tõmbas sellisele arvamusele viisaka annuse vett peale.

                          See olukord oli punane. Selgelt läks ju viimase kaitsjana jalgadesse - mis teha, punane on punane. Keegi poleks virisenud ? Oiioii, ma võiks kihla vedada, et kohalik publik oleks oma taskute sisu kiiremas korras rohelise murukamara poole läkitanud ! Ma saan aru, et fännlus on tore asi, tuleb omasid toetada - ma teen seda samuti, aga see ei välista ometigi natukenegi realistlikku lähenemist asjadele !?

                          See, kes igas olukorras silmad kinni omade kasuks karjub ei ole enam fänn (see termin eeldab minu silmis ka mingisugust analüüsivõimet) vaid lihtsalt fanatt (selle halvas tähenduses).

                          Muidugi kõikide, kes selle olukorra osas Sulle oponeerida julgesid, mahategemine ja suisa reeturiteks sõimamine näitab ka ikka natukene taset (konteksti arvestades pean vajalikuks ära märkida, et tegelikult ikka taseme puudumist).

                          Ja teine asi mis silma jäi veel - teie kõik, kes pärast mängu mingis segases emotsioonidetulvas nõudsite Rüütli vallandamist - lugege nüüd oma postid selge peaga üle, mõtelge korra järgi, häbenege ja teinekord üritage enne kirjutamist mõne mikrosekundigi pikemalt kaaluda, enne kui koerad välja lasete !

                          Päikest! Loodetavasti nendega, kes pärast selliseid meeletult häbistavaid ja katastrofaalseid kaotusi pole veel Türisalu pangast laenu võtnud, kohtume 12. oktoobril staadionil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Täna oli veits vaba aega ja lasin silmadega sellest teemast üle - sorry otsekohesuse eest, aga seni olid Sa siinses virtuaalkeskkonnas üsna mõistliku tüübi mulje jätnud, aga see teema, mida antud topikus raiud, tõmbas sellisele arvamusele viisaka annuse vett peale.

                            See olukord oli punane. Selgelt läks ju viimase kaitsjana jalgadesse - mis teha, punane on punane. Keegi poleks virisenud ? Oiioii, ma võiks kihla vedada, et kohalik publik oleks oma taskute sisu kiiremas korras rohelise murukamara poole läkitanud ! Ma saan aru, et fännlus on tore asi, tuleb omasid toetada - ma teen seda samuti, aga see ei välista ometigi natukenegi realistlikku lähenemist asjadele !?

                            See, kes igas olukorras silmad kinni omade kasuks karjub ei ole enam fänn (see termin eeldab minu silmis ka mingisugust analüüsivõimet) vaid lihtsalt fanatt (selle halvas tähenduses).

                            Muidugi kõikide, kes selle olukorra osas Sulle oponeerida julgesid, mahategemine ja suisa reeturiteks sõimamine näitab ka ikka natukene taset (konteksti arvestades pean vajalikuks ära märkida, et tegelikult ikka taseme puudumist).
                            Siin on jutt sõna sõna vastu. Et sina julged kihla vedada, et taskuid oleks tühjendanud. Mina jälle mitte, oletuslik jutt. Miks sellise sinu argumendi ehk oleksi-jutu peale peaks nõusse jääma? Ei näe küll ühtegi põhjust, puhas spekulatsioon. Pigem kuulun antud küsimuses ühte kaussi Operi, Rüütli jt. koondislastega, kes oma arvamuse kohtuniku mittekõigeparemates otsustes välja ütlesid. Ega ma ei erutu või tõmble sellepärast. Olgu ma siis kasvõi kellegi meelest taseme puudujäägiga halb fanatt, kellele vett peale on tõmmatud.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Linnalehe lugu sellest, kuidas Türgis elav eestlane Reelika mängu ajal täis kuseti!
                              Ja kuidas see tema arust normaalne oli, et ikka juhtub.
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar


                                Kassai andis Stepale sarnase olukorra eest kollase, paraku oli see Stepanovile teine kollane
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X