320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Sinuga Tofoa, võiks suusatamisest isegi rääkida. Iseasi, kas sul on midagi rääkida või ma pean monoloogi pidama? Praegu on pull vaadata, kuidas needsamad advokaadid oma libeda jutuga üritavad midagi ära veel teha. See oleks kinode kino, kui õnnestuks ka. Siis ikka näeks, kui hukka üks asi minna saab. Vend jooksis pmst alpimajja peitu kontrollide eest, siin tehakse aga teatrit...Kõik me ümber on õiged mehed, eks ole? - kohtunikud, temaga siiami-kaksik olnud Mae. Puhtad poisid, onju? Tahad rääkida? Tule läbi, ma räägin sulle, norralastest, eestlastest, suusaspordist, kõigest. Seda, mida koos korvpalli mänginud hr. U.Soonvald(Õhtuleht, Delfi) koguaeg kiibitses, et räägi, kui midagi suusatajatest tead, rää-gi, sa ju tunned neid hästi, ütle?! Tema ma saatsin pikalt, sest ta on ajakirjanik, otsigu ise ja sebigu, aga kui ma sind näen, siis äkki tahangi sinuga rääkida, rahulikult? Tule julgelt. Niisama haukuma olete siin päris kõvad velled!
    Kurat, aga sellest jutust oleks mina kaa huvitatud! Omaltpoolt võin natuke ka "advokaatide libeda jutu" teemalise filosoofilise dialoogiga panustada.

    Aga võiks muidu lõpetada selle "punasekaardi olukorra" arutelu siin. Ilmselgelt on siin erinevaid arvamusi ja keegi kedagi ümber ei veena. Mõttetu on veel järgmised 10 lk'd samal teemal jahvatada, eksole.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Mul on paar lehekülge teie ooperit siin jäänud lugemata, aga ka mulle tundus et Jääger oleks pidanud kollase saama, kuna see ei olnud mingi tahtlik viga vaid lambi kokkupõrge, kus olukord oli suht lahtine. Muidugi näpuga reeglistikus rida ajades, oli punane õigustatud, kuid oleks võinud selles olukorras ju halastada (nagu sellisestes olukordades mängu alguses ikka kombeks on).
      Näiteks Sloveeniaga mängides tõmbas Sloveenia väravavaht viimase kaitsjana Zenjovi maha, ning ta ei saanud punast, miks küll huvitav? Kas see võis olla tingitud sellest, et kohtunik ei tundnud reegleid? Pigem ei.
      Türgis olnud kohtunik oli pasa, seda ütles ka Rüütli. Rüütli on targem kui meie
      Minust herr Tarmo küll targem pole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ole mureta, tulen ja kuulan huviga.
        Tänks vana, normull vastus. Nagu ka zaz, mõistlik lahendus.., Muide, meil vutisatsis kaks advokaati, üks kõvem kui teine...Ilmselt olen selle vaidlemisegi pärinud pinginaabrilt, kes tänaseks Paul Varuli büroo parimaid vandeadvokaate. Teine hea semu samast büroost läks 37-selt Hispaanias Sõõrumaa tenniseturniiril südariga, kuigi olime maast madalast koos suusatanud, tal oli üle 10-e Tartu Maratoni seljataga, noorte seas vajutas une pealt Veerpalule-Maele. Aga alati ei loe, et spordimees...

        Ei kotkad, ärge pikka viha pidage, katsun rahuneda ja maha jahtuda. Ei ole ometi tõesti eesmärki kedagi solvata. Kõik ühtmoodi vutigurud ja ühise asja eest väljas.

        Mul meeskonnakaaslane peab Hiiu pubi ja liigamängude järgselt teeme seal vahel istumisi, eile-üleeile sai ka Meistrite Liigale kaasa elatud, nagu te kõik ilmselt. Terve EM möödus paljuski seal, väike analüüs asja juurde. Mul poleks kunagi kõige vähemat selle vastu, kui seal mõnikord kokku põrkame, olgu siis eika, Peelo, moya, Stok, rainis007(kuigi sina tõmbasid mõnuga käima), markofkin, rauulo, metssiga, Tofoa, chac, Nahkpea, budulojus, vincent või kesiganes teist, kes kaasa jahus... Teinekord tuleb emotsiooni pealt, teinekord ei taha alla anda ja on soov kehtestada..Ausalt, kunagi poleks kedagi teist trehvates midagi selle vastu, et vastastikku "tarkust" taga ajada. Rootsi Kunnile olen vist ühe veini sealsamas pubis sees? Temaga oleme samuti vaielda armastanud, samas ka alati rõõmsalt ja sõbralikult käppa andnud. Tõesõna, ei midagi isiklikku, kui näeme, siis õlut ja olge mõnusad!

        vincent: see on praegu trenni- ja saunajärgselt küll veits svipsis kirjutet, aga siiski täiesti selge mõistuse juures. Nagu alati, noh... Pärast Ungari ja Andorra mänge tahaks negatiivsest küll suumulgu koomal hoida. Loodaks, et koondis pakub ka positiivses noodis kõnelemist. Võitleme edasi, kõike kaunist!
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          mu naiskonnakaaslane peab blogi, jõle tore on sealt lugeda kuidas veele vett lisades võib vahel vaidlusi tekkida. ükskord oli eriti tore kui veele sai sooja vett lisatud....

          Kommentaar


            tee tuttavaks
            Kapten Trumm

            Kommentaar

            Working...
            X