320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Rähn on kahtlemata kogenum mängumees kui Moross, ent üsna tihti kõlama jäänud mõttest "Miks Moross, Rähn ikka kõvem kärbes" ma ka lõpuni aru ei saa. Alles aasta-paar tagasi oli Rähn vaata-et kõige nõrgem lüli koondises fännide arvates. Moross on end mitmes järjestikuses mängus väga ilusasti tõestanud ja kui aus olla, siis minu arvates muud kui koondisekogemuse puudulikkust võrdluses Rähniga talle ette heita ei saagi.

    Kink-Oper kõlab ühelt poolt kahtlaselt, teisalt heitsid paljud ette peale Rumeenia mängu, et sitas seisus ja romade kaljukindlas kaitsehaardes kaugelt ei proovitud. Ehk nüüd, mängus, kus võib enesekehtestamise ja tõestusnäljas võõrustajatelt ülikibedat mängu oodata, on just kõrge söödukvaliteediga Opi ja kaugpommimees Kinky kooslus see, mis toidab?

    Ehkki tõsi, jah, järjekordne eksperimentaalvangerdus veidi kahtlemapanevas kohas...

    Kommentaar


      #32
      Rähn ja Jääger olid eelmises tsükklis kaitsjatest parimad. Kuidki Prantsusmaa mäng oli veits kahtlane

      Kink-Oper duo ei tundu nii hullu eksperimentaalvangerdus, et seda kartma peaks

      Kommentaar


        #33
        ericbana väidetega ei saa nõus olla.

        Kink on tegelikult ründaja. tõsi ta ei ole minu meelest parim olnud tipuründajana (miskist koondisemängust on meeles), kuid alumise ründajana on ta tegutsenud hästi. Mina siin küll eksperimenti ei näe. Puhas treenerihinnang, et mida tal türklaste vastu vaja on.

        Oper oli mängus Rumeeniaga ilmselt üks paremaid eesti poolt. Mulle meeldis kuidas ta ründes mängu juhtis, kaaslasi suunas ja õpetas. Seletas mida vaja teha on ja samas ise rabas tööd ja lõi ka eestlaste parima võimaluse.

        Vahetuse variantidena võiks mõelda, et Ojamaa Operi asemele ja Purje Kingi asemele.

        Juba eelmise valiktsükli lõpus, kui keskel olid Rähn ja Klavan, ütlesin, et uue valiktsükli uus keskkaitse põhipaar mängib. Morozov samas näidanud end hästi. Rahvusvahelist kogemust oleks poisile vaja. Aga valikmängud pole kogemuse andmise koht, mis tähendab et poiss peaks pääsema ikkagi kuhugi kõrgemal tasemele liigasse mängima. Füüsiliselt ta vist veel ikka tiba nõrk, ent mängu luges mu meelest küll hästi. Loodetavasti saab Piraaja ka end kunagi terveks ja loodab, et tal koondisele ikka midagi anda.

        Ma ei saa aru, miks Puri kallal ilgutakse. Minu meelest väga hästi mänginud. Rumeenlased panid seekord lihtsalt käigud kinni. Ent üldiselt jättis ta hea mulje.

        Ma ei saa ka lõpuni aru, miks räägitakse, et eesti mängis kehvalt rumeenia vastu. Pigem oli asi selles, et rumeenlased mängis kollektiivset kaitset erakordselt hästi, mistõttu ei olnudki võimalik meie omadel paremini mängida. Vassiljeviga tehti kahjuks kiirelt 1-0. Ainus koht kus ta sai mängid oli siis, kui ta oli kaitseliiniga ühel joonel. Siis pani ühe väga hea ristsöödu üle väljaku.

        Kommentaar


          #34
          ma isiklikult ei saa aru, miks ei kasuta rüütli puri asemel purjet. mängivad samas klubis ja mõlemad äärel, kuid algkoosseisu mees on ju ikkagi klubis purje

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
            ma isiklikult ei saa aru, miks ei kasuta rüütli puri asemel purjet. mängivad samas klubis ja mõlemad äärel, kuid algkoosseisu mees on ju ikkagi klubis purje
            Kaitsetöö on Purjel endise ründajana oluliselt nõrgem

            Kommentaar


              #36
              ja mina ilmselt kasutaksin teda rohkem koondises ründajana, pingilt. kes mäletab, siis Sloveenia vastu võõrsil tuli mees pingilt ja lõi ilusa võiduvärava. tuli küll Kruglovi asemel, ent tol hetkel oli ta väljakul ründaja positsioonil.

              Kommentaar


                #37
                Oleks veel küsimus, palju Eesti ultraid kohapeal on?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  ...Puri võimast kaitsetööd ei pannud vist keegi peale minu tähele reedel.
                  esimene poolaeg nokkis palle küll päris hästi, samas jättis nurgalöögi ajal oma mehe markeerimata ja too sai vabalt lüüa, õnneks pareiks pareeris. teisel poolajal oli tema tiib ikka päris korralik läbisõiduhoov, ja minu meelest jäi ta korduvalt hiljaks, jättes jäägeri ohtlikult 2:1 vastu.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    #39
                    Siiski kindlam variant kui Purje

                    Kommentaar


                      #40
                      Siin tuleb juba pikemat aega sellist jura nende mängjate kohta kes kuskil klubis välismaal mängivad.Ja mis on näha siis,enamus teab nende käekäigu kohta ainult niipalju mida meie pealiskaudne ajakirjandus pasandab.Näiteks seda,Et Puri punase sai pasandasid meie lehed mitu päeva jutti ,aga millised on treeneri nägemused,ülesanded ja mis rolli mehed peavad just selles klubis täitmaei ole enamus viitsinud süveneda.Enamik kommjad näevad ainult väravaid,või seda ,kui mõni kaitsja rängalt eksib aga seda millise kilometraasi näiteks Dimtrjev või Puri edasi-tagasi töötades mängujooksul läbivad jääb kahjuks enamusele märkamata.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mu silmad ja grammatikakeskus plahvatasid just.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          ericbana väidetega ei saa nõus olla.

                          Kink on tegelikult ründaja. tõsi ta ei ole minu meelest parim olnud tipuründajana (miskist koondisemängust on meeles), kuid alumise ründajana on ta tegutsenud hästi. Mina siin küll eksperimenti ei näe. Puhas treenerihinnang, et mida tal türklaste vastu vaja on.

                          Oper oli mängus Rumeeniaga ilmselt üks paremaid eesti poolt. Mulle meeldis kuidas ta ründes mängu juhtis, kaaslasi suunas ja õpetas. Seletas mida vaja teha on ja samas ise rabas tööd ja lõi ka eestlaste parima võimaluse.

                          Ma ei saa ka lõpuni aru, miks räägitakse, et eesti mängis kehvalt rumeenia vastu. Pigem oli asi selles, et rumeenlased mängis kollektiivset kaitset erakordselt hästi, mistõttu ei olnudki võimalik meie omadel paremini mängida. Vassiljeviga tehti kahjuks kiirelt 1-0. Ainus koht kus ta sai mängid oli siis, kui ta oli kaitseliiniga ühel joonel. Siis pani ühe väga hea ristsöödu üle väljaku.
                          1. Njah. Eks Kink on mängu pandud ka paljuski seetõttu, et kohati ta vasak jalg ikka paugub ka. Operiga koos ma siiski teda mängimas ei mäleta. Seega selle paari mõttees on tegu eksperimenteerimisega siiski. Muidugi, mitte midagi nii erilist kui Vassiljev vasakul äärel vms.

                          2. Ma ei kritiseerinud Operit sugugi. Tegelikult vaatasin alguses valesti asetust ja mõtlesin, et Oper pannakse üksi ette, mis minu arvates oleks katastroof. Operi tugevus on siiski rünnakule jätku leidmine või siis viimistlemine. Avanemised, jooksud, võitluse peale antud pallid pole kõige tugevamad küljed. Selle poolest olen absoluutselt nõus, et Oper juhendab hästi ja rabab musta tööd kõvasti ees.Vaimne liider. Ka väravavahti survestab tugevalt. Rumeenia mängus oli isegi üks moment, kus sõbraga mõtlesime, et "olnuks Operil Ojamaa jalad, jõudnuks ka palli ära napsata". Kogemuse pealt tajub, kuhu olukorda on mõtet lõpuni minna ja kuhu mitte. Tühjalt ei tööta.

                          3. Rumeenia võis suurepärast kaitset mängida, aga see ei muuda fakti, et koondis mängis sitasti. Tulnuks leida teisi lahendusi, kui on näha, et üks plaan ei tööta. Seda ei tehtud, veeretati kaitses ja ei loodud ühtegi võimalust. Värava mittelöömine on vabandatav, aga 90 minuti jooksul mõne hea olukorra peaks ikka suutma luua. Koondis on juba ammu sellisel tasemel, et seda pole palju nõuda.

                          Kommentaar


                            #43
                            vahepeal jooksis arvuti kinni,Tahtsin lhtsalt öelda .et paljud kes siin väga kergelt lahmivad võiksid igasse mängu natuke kongreetsemalt süveneda ja endale skeemid selgeks teha ,mida treener eelolevas mängus üritab teha.Näiteks ma olen jälginud Teniste arengut alates tema kuulumisest,Sk-10 ridadesse ja olen tänapäevani veendunud,et sellise tehnika ja mänguoskuse lugemisega ei ole tema koht kaitses ja seda on öelnud ka tema väga kogenud esimene treener M Räli aga mis teha kui sinna ei ole kedagi teist panna.Vaadake palju on meil neid mängjaid kellel on vasak ja parem jalg mänguliselt võrdsed ja keda treener saab mängukäigus vastavalt vajadusele platsil nihutada-Teniste,Puri,Lindpere,Dimitrjev,Kostja ja ongi enamvähem kõik,kelle nihutamisega ei pea vahetust tegema

                            Kommentaar


                              #44
                              jah Markofkin.Tean,et on vigu,sest kiman kiirteel,kuskil euroopas ,et jõuda eesti U-21 mängule.Hea ,kui mõttest aru said.Sinu isadusplakatid mida sa kangesti promosid jäid näiteks paljudele suht arusaamatuks.Jälgi ja ole rohkem mängudel,kui et kujundada endast mingit arvamusliidrit siin foorumis.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Sport1962 Vaata postitust
                                jah Markofkin.Tean,et on vigu,sest kiman kiirteel,kuskil euroopas ,et jõuda eesti U-21 mängule.Hea ,kui mõttest aru said.Sinu isadusplakatid mida sa kangesti promosid jäid näiteks paljudele suht arusaamatuks.Jälgi ja ole rohkem mängudel,kui et kujundada endast mingit arvamusliidrit siin foorumis.
                                Eks ta õige ole muidugi, et fänniplagud on tegelikult saatanad ja süüdi selles, et Teniste kaitses ei mängi ja üldse keegi ei jaga paukugi jalgpallist ja möliseb tühja, sest nii ütleb kongreetne härra kiirteelt kusagilt Euroopast. Selle asemel, et niisama isatseda, pööra veidikenegi tähelepanu oma kirjapildile, see oli mu torke sisu. Sinu jutust sain ma aru ega oponeerinud sellele, sest miskipärast mulle tundub, et hoolimata neljanda klassi kirjapildist oled sa jalgpallitaktikas minust kordi pädevam. Iga suvalise foorumifänni käest nõuda, et ta oma väljaütlemistes ja arvamusis noor Voolaid oleks, on idiootne.

                                "Arvamusliidri" jutuga võid persse minna. Hetkel pretendeerid ise oma patroniseeriva jutuga arvamusliidriks, minul selline ambitsioon puudub. Kui plagud ja see, et ma nendega tegelemise olen endale südameasjaks võtnud, närvidele käivad, siis... Kahju, tõesti kahju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X