320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ott on Türgist kõvasti hagu andnud:
    http://www.ohtuleht.ee/491845 (Miks ei käi jalgpallikoondis linnaga tutvumas? Klavan: kuumus ja liikluskaos (video))
    http://www.ohtuleht.ee/491827 (Türgi – Eesti valikmäng staadionile täismaja ei too)
    http://www.ohtuleht.ee/491781 ( Loodame, et Türgi vutimehed ikka ründavad kah!)
    http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/3733 (Vutikoondise päevik: Hunt Kriimsilm Istanbuli liikluses ning oleks Zenjov terve…)
    Kämoon, Smutt. Ma saan aru, et sinu ülesandeks on iga hinna eest Õhtulehe klikkide arv üles saada, aga, kämoon, piinlik on. See oleks selline buduka või Urmari stiilis töönipp.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kämoon, Smutt. Ma saan aru, et sinu ülesandeks on iga hinna eest Õhtulehe klikkide arv üles saada, aga, kämoon, piinlik on. See oleks selline buduka või Urmari stiilis töönipp.
      Ausalt öeldes ei huvita väga. Kuid kui sul tõesti midagi paremat teha pole ja see eelmine postitus võttis elust kaks päeva maha, siis võtad vaevaks selgitada, miks ei võiks mängupäeval mängu puudutavaid asju ühes (ja mitte kaheksas eraldi) postituses viidata, mis tõenäoliselt antud auditooriumile, mis pole just triigimepykse.ee seltskond, huvi pakuks?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Stok
        Äkki neil on klikipalk? Mind häirib aga see, et sulgudes oleva jutu saaks ju lingi tekstina vormistada. Tõsi, siis ei näe me www.ohtuleht.ee nime, kui just hiirega peale ei lähe..
        Ei, Smutt juhib onlaini ja tema peab andma vastust, et miks ja kui palju klikke on. Ses mõttes on arusaadav, et igasse foorumisse postitada, aga tee vähemalt varikonto.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ausalt öeldes ei huvita väga. Kuid kui sul tõesti midagi paremat teha pole ja see eelmine postitus võttis elust kaks päeva maha, siis võtad vaevaks selgitada, miks ei võiks mängupäeval mängu puudutavaid asju ühes (ja mitte kaheksas eraldi) postituses viidata, mis tõenäoliselt antud auditooriumile, mis pole just triigimepykse.ee seltskond, huvi pakuks?
          Noh, nähes "Viimane postitus: Martin" eeldan ma (ilmselt siis rumalalt), et seal on midagi lõbusat. Aga pole. Kurb on.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ei, Smutt juhib onlaini ja tema peab andma vastust, et miks ja kui palju klikke on. Ses mõttes on arusaadav, et igasse foorumisse postitada, aga tee vähemalt varikonto.
            Kui sa suudad tuua veel ühe foorumi, kus ma olen kasvõi ühe lingi postitanud, toon kasti õlut. Vastupidisel korral ootaks ühte endale, sest sa ajad lihtsalt paska.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ausalt öeldes ei huvita väga. Kuid kui sul tõesti midagi paremat teha pole ja see eelmine postitus võttis elust kaks päeva maha, siis võtad vaevaks selgitada, miks ei võiks mängupäeval mängu puudutavaid asju ühes (ja mitte kaheksas eraldi) postituses viidata, mis tõenäoliselt antud auditooriumile, mis pole just triigimepykse.ee seltskond, huvi pakuks?
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ei, Smutt juhib onlaini ja tema peab andma vastust, et miks ja kui palju klikke on. Ses mõttes on arusaadav, et igasse foorumisse postitada, aga tee vähemalt varikonto.
              Clash of the titans!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kui sa suudad tuua veel ühe foorumi, kus ma olen kasvõi ühe lingi postitanud, toon kasti õlut. Vastupidisel korral ootaks ühte endale, sest sa ajad lihtsalt paska.
                Kas see oleks siis tore, kui meil hakkaks igast meediaväljaandest mingi tüüp asjaga seotud uudiseid siia linkima? Need uudised saab iga lugeja niigi leitud. Ma saan aru, et mingid väiksed asjaarmastajad, nagu need spordisõbrad enda intekatega, aga suuremad lehed võiksid sellist süsteemset "panen kõik lingid, et klikke saada"-käitumist vältida. Ühel puhul on tegu ju loo autoriga, aga praegu paned sa siia linke lihtsalt ühe enda tööülesandena, mis on ausalt öeldes puhas spämmimine. Natuke demagoogilise näitena lähevad samasse klassi mõne portaali komme linkida teise portaali kommentaaridesse ka enda uudiseid.

                P.S. Võid ju jätkata, teisi foorumeid ei tea, aega see ei kuluta ja seda ma ei nuta, aga lihtsalt natuke ebaelegantne muuv.

                Kommentaar


                  #83
                  Peab Dannariga absoluutselt nõustuma. Spordisõber leiab need artiklid mängupäeval nkn väljaande lehelt üles. Et selles suhtes jah..

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas see oleks siis tore, kui meil hakkaks igast meediaväljaandest mingi tüüp asjaga seotud uudiseid siia linkima? Need uudised saab iga lugeja niigi leitud. Ma saan aru, et mingid väiksed asjaarmastajad, nagu need spordisõbrad enda intekatega, aga suuremad lehed võiksid sellist süsteemset "panen kõik lingid, et klikke saada"-käitumist vältida.
                    Küsimusele vastuseks: jah.

                    See, et "saab ise leitud" on muidugi tore eeldus, kuid kas jalgpalliuudiseid on sinu hinnangul siis sellises koguses, et ei tasu otsimist hõlpsamaks teha ja just antud teemas, mis neid lugusid puudutab?

                    Omakorda on muidugi eriti tobe sinul vinguda, sest kui sa ise enda lugusid ette ja taha promosid (ala Ojamaa), siis oli see okei. Või on probleem just teemas Eesti jalgpall? Et kas ma Tammeka teemasse Tammeka galeriide linke võin ikka edasi panna või peaks selle ka lõpetama, sest Tammeka fännid leiavad ju ise ka üles? Seal pole sa seni veel häält teinud.

                    Kui tööpäev läbi, siis äkki teed uuringu, et milline on näiteks postituste kvaliteet, teemasse kirjutamine ja sisukus ja edetabeli, et mitmendal kohal on meie praegune plära ja siis linkidega postitus ning kõik muu. Edu.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Küsimusele vastuseks: jah.

                      See, et "saab ise leitud" on muidugi tore eeldus, kuid kas jalgpalliuudiseid on sinu hinnangul siis sellises koguses, et ei tasu otsimist hõlpsamaks teha ja just antud teemas, mis neid lugusid puudutab?

                      Omakorda on muidugi eriti tobe sinul vinguda, sest kui sa ise enda lugusid ette ja taha promosid (ala Ojamaa), siis oli see okei. Või on probleem just teemas Eesti jalgpall? Et kas ma Tammeka teemasse Tammeka galeriide linke võin ikka edasi panna või peaks selle ka lõpetama, sest Tammeka fännid leiavad ju ise ka üles? Seal pole sa seni veel häält teinud.

                      Kui tööpäev läbi, siis äkki teed uuringu, et milline on näiteks postituste kvaliteet, teemasse kirjutamine ja sisukus ja edetabeli, et mitmendal kohal on meie praegune plära ja siis linkidega postitus ning kõik muu. Edu.
                      Mina reklaamin enda lugusid. Ma ei pane kogu enda tööandja veergudel tulevaid lugusid siia linkidena.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mina reklaamin enda lugusid. Ma ei pane kogu enda tööandja veergudel tulevaid lugusid siia linkidena.
                        Et siis probleem on, et link on kellegi teise loomingule? Esimese maailma mured... Muide, ära mingite klubide teemadesse üldse mine, seal aint teisi autoreid viidataksegi, närvivapustus oleks lähedal. Naljatilk.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Et siis probleem on, et link on kellegi teise loomingule? Esimese maailma mured...
                          Sa saad ise väga hästi aru, mida ma mõtlen. Aga las ta olla siis. Eks sa pead ka enda palga välja teenima.
                          P.S. Ehk kas sa paneksid siia linki näiteks Postimehes ilmunud heast loost või kusagil mujal ilmunud heast loost? Ei, sa paned ju ainult enda tööandja lugusid ja isegi mitte selle arvestusega, et kas need on head lood, vaid et lihtsalt need pandud oleks.
                          P.P.S. Paneks su ignoorlisti, aga krdi admini ei saa panna

                          Kommentaar


                            #88
                            Miks, Tarmo, miks kurat küll? Jälle on Vunk koosseisus, selle peale tuleb öelda vaid üht ja tsiteerida A.Ansipit:"Tule taevas appi". Palun asjatundjad seletage ära, miks Dmitrijevi asemel pandi Rüütli "õepoeg" väljakule?

                            Kommentaar


                              #89
                              hahahahaaaahaaaa, herr Šmutov. rohkem vist polegi tarvis öelda

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas sigmar Vaata postitust
                                Miks, Tarmo, miks kurat küll? Jälle on Vunk koosseisus, selle peale tuleb öelda vaid üht ja tsiteerida A.Ansipit:"Tule taevas appi". Palun asjatudad seletage ära, miks Dmitrijevi asemel pandi Rüütli "õepoeg" vljakule?
                                täitsa pu*sis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X