320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Türgi-Eesti (11.09.2012 Istanbul)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas sigmar Vaata postitust
    Miks, Tarmo, miks kurat küll? Jälle on Vunk koosseisus, selle peale tuleb öelda vaid üht ja tsiteerida A.Ansipit:"Tule taevas appi". Palun asjatudad seletage ära, miks Dmitrijevi asemel pandi Rüütli "õepoeg" vljakule?
    Täitsa minu mõtted...
    Eelmise mängu üks parimaid (kui see väravaeelne kukkumine välja jätta, siis oleks konkurentsitult mängu parim) jätta nii tähtsas mängus välja.

    Tõotab tulla juba teine järjestikune kaotus ainult seepärast, et hr Vunk on Rüütli jaoks mingi eriline mängija. Rumeeniaga mängis Vungi pärast Vassiljev äärel, ning Türgis istub Dmitrijev ta pärast pingil. Kuigi Vunk ei ole ise milleski süüdi (ma ei nõustu teistega et ta eriline koba oleks), aga noh Sanja igakell parem. Ja ärge unustage, et Sanja paneb ka Vassilljevit tegelikult mängima teisel tasemel, sest tunnevad üksteist ja sobivad keskele kokku.

    Väsimusest juttu tulla ei saa, sest mõlemalt Tallinnas täismäng. Siis tekkib küsimus... MIKS? MILLEKS?

    Kommentaar


      #92
      Ma ei maini ka, et tema isiklikult süüdi on, aga kas antud asjapulk saab üldse oma meeskonnas mängida, isegi kui sama on Dmitrijeviga, siis antud juhul on tegu ikkagi kogenud mehega ja kogenumad mehega. Ilmseglet jääb täna keskpoolikus puudu, aga loodame, et vanajumal paneb Vungile käe õlale, patsutab kolm korda, et poja saaks üleloomulikud, Zinedin Zidnilikud võimed ja paugutab värava täis.

      Kommentaar


        #93
        Remargi korras ütlen, et mulle väga meeldib, kui foorumis viidatakse ajaleheartiklitele ja muule kasulikule infole. Olgu tegemist enda kirjutise või kellegi teise omaga.

        Tänasest mängust ka: Vungi eelistamise puhul ei ole ette mõtet ju m*nniks sõimata treenerit, kui me ei tea põhjust. Ehk vigastas Dmitrijev end treeningus vms. Küllap leheneegrid seda hiljem üle küsivad. Siis aega vahutada maa ja ilm.

        Seniks võiks optimistlikumad olla ja loota kõige paremat, mitte hinges ette kaotama hakata.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
          Remargi korras ütlen, et mulle väga meeldib, kui foorumis viidatakse ajaleheartiklitele ja muule kasulikule infole. Olgu tegemist enda kirjutise või kellegi teise omaga. .
          +1

          Olgu, antud näite puhul pole tõesti ehk kõige eetilisem, aga tõesti, teemakohased lingid võiksid tekitada mõistliku arutelu, mida siin viimasel ajal näeb aina harvem ja harvem. Või siis üldse linkimise ära keelara.

          Kommentaar


            #95
            remargi korras - siin ei olnud tegu mitte linkimise, vaid spammimisega.

            aga mina ei saa aru, et miks toimub selline suur ettenutmine Vungi väljakule minemise osas... Vungil on oma head ja vead, Dmitrijevil omad. eks siin on treeneril ju otsustamise koht, et mis hetkel mänguplaani paremini sobib. loodame, et valik õigustab. meeste valik on meil täpselt koondises selline nagu on.

            Kommentaar


              #96
              Mulle tundub ka,et see foorum on muutunud viimaselajal nagu teatud pärdikute liivakastiks .Ja kui sa ei juhtu nendega kaasavinguma,siis järelikult ei tea sa jalgpallist nendearvates midagi.Ilusat mängu kõigile!

              Kommentaar


                #97
                Kui vältida tänases mängus kaotust, on meil teine koht veel reaalselt saavutatav, kuna Türgi pretendeerib ise sellele kohale kõige enam. Miskipärast on mul tunne, et siit võib midagi head tulla. Samas on kaitse kindel murekoht ja siit võib korralik saun tulla,kuid meie koondises ei tohiks kellegi jaoks Türgi fännid midagi uut olla.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  remargi korras - siin ei olnud tegu mitte linkimise, vaid spammimisega.
                  Ma ei saa aru, milles häda. Mul on tööl ning õhtul kodus muudki teha kui kõik eesti meediaväljaanded läbi käia ja lugeda vutiuudiseid. Pigem ma nopingi mängupäeval ja selle eel uudiseid just siit foorumist. Ja kui Smuti poste spämmiks pidada, siis tule jumal appi või taara avita
                  308

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    remargi korras - siin ei olnud tegu mitte linkimise, vaid spammimisega.

                    aga mina ei saa aru, et miks toimub selline suur ettenutmine Vungi väljakule minemise osas... Vungil on oma head ja vead, Dmitrijevil omad. eks siin on treeneril ju otsustamise koht, et mis hetkel mänguplaani paremini sobib. loodame, et valik õigustab. meeste valik on meil täpselt koondises selline nagu on.
                    mis on Vungil parem võrreldes Dimitrijeviga? No ma ei näe lihtsalt seda. Vunk teeb väga palju praaki, väga palju. Nii ründefaasis kui ka kaitsefaasis. Mina näiteks ei leia, et Vunki panus ründefaasis oleks märgatavalt suurem kui Dimitrjevil. Üks lihtsalt ei oska, teisel pole see eesmärgiks. Kes kaitses parem on, sellest pole mõtet rääkidagi.

                    Ma siiralt loodan, et kõik vahetused õigustavad ennast. Et Rähn ja Klavan panevad kaitse lukku nagu parimatel päevadel, et Kinki vasak jalg paugub, et Kruglov teeb kõvasti tööd ja hoiab praagi minimaalsena ja et Vunk suudaks midagi ründefaasis ära teha. Aga kahjuks on tunne hetkel ikka väga skeptiline, üle väga pika aja koondise puhul.

                    Samas kui peaksin eksima, plaan toimib ja tulemus on ilus, siis mõne aja jooksul Rüütli valikuid ei kritiseeri, langetan mütsi, hoian suu lukus ja usaldan.

                    Kommentaar


                      Vunkil on ilusaid hetki olnud. Möödunud valiksarjas - no ei meenu mäng, igatahes võõrsil oli, vahetult enne Põhja-Iirimaad kodus, kus ta oma selka ära lõi... - lõi Vunk paar head kaljukindlalt löö-ära momenti ja siis käkkis ära. Aga üldiselt pean nõustuma, Vunkil on praaki rohkem, kui nende mõne hea hetkega siluda suudab. Dmitrijev võis romade vastu viga saada või siis on ta lihtsalt taktikaline vangerdus vahetusena Kostja kõrvale. Loodame lihtsalt, et Vunk seks ajaks mingit kammi kokku pole kruttinud.

                      Rumeenia mängus oli Vunk hale, see on paraku päevselge. Selle põhjalt on tema algkoosseisu koht põhjendatult küsitav.

                      Kommentaar


                        Oleks eeldanud kahe kaitsva keskpoolikuga mängimist pigem võõrsil Türgi vastu kui kodus Rumeenia vastu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          mis on Vungil parem võrreldes Dimitrijeviga? No ma ei näe lihtsalt seda. Vunk teeb väga palju praaki, väga palju. Nii ründefaasis kui ka kaitsefaasis. Mina näiteks ei leia, et Vunki panus ründefaasis oleks märgatavalt suurem kui Dimitrjevil. Üks lihtsalt ei oska, teisel pole see eesmärgiks. Kes kaitses parem on, sellest pole mõtet rääkidagi.
                          Vunk on palliga ikka parem. Söödud ka reeglina kvaliteetsemad ja rohkem sirgjoonelised. Kaitses ma ei leia, et Vunk ka nüüd väga palju Dmitrjevile alla jääks, kaitsvad poolkaitsjad on nad mõlemad (oma plusside ja miinustega).
                          Kooseis (nii eilne kui tänane) on ikkagi parem vaadata, kui see millise Rumeenia vastu väljakule saatsime. Marosovi väljavahetamine on huvitav, aga noh treeneri valik.


                          EDIT:
                          Algselt postitas moya Vaata postitust
                          Oleks eeldanud kahe kaitsva keskpoolikuga mängimist pigem võõrsil Türgi vastu kui kodus Rumeenia vastu.
                          See on tõepoolest üks huvitavamaid (ja ka suuremaid etteheiteid peatreenerile) küsimusi. MIKS nii, kui avalikkuselegi jagati hinnangut, et Rumeenial vägevad äärepoolkaitsjad pidid olema.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Hei!

                            Kas kellelgil mõnda striimi on, mis töötaks ka väismaal?

                            Tänud

                            Kommentaar


                              Pole hullu Dannar, pole hullu...
                              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                              Kommentaar


                                okei Dimitrijevi väljajäämise põhjus siiski vigastus. Sellisel juhul arusaadav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X