320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin on paljud oma sõna võtnud ja paljudel on ka mingi point olemas. Ma ei ole väga teadjamees antud valdkonnas, fakt on see, et jalgpalli (ja spordikultuur) tervikuna on riigis alla igasugust arvestust.

    Mis puudutab jalgpallikultuuri teket, siis see tekib vaid juhul, kui perekondades hakkavad jalgpallist huvitama ka naised/ abikaasad/ tüdruksõbrad/ õed/ emad. Kui see kontingent näeb, et minek staadionile lisab perekonna seisukohast mingi väärtuse, siis hakkab ka asi edenema. Aga jällegi, see on minupoolne tagasihoidlik märkus, ilma igasuguste reaalsete pakkumisteta.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
      kotid paljad, sõbrad külas.

      Kommentaar


        Teine järeldus võiks olla, et kes korra käinud, uuesti enam ei tule.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          See toitlustuse teema on nii koomiline asi, mille üle üldse kurta. Meil on sada tähtsamat probleemi. Aga paar sõna otsustasin ikkagi sellel teemal öelda. Olles käinud kõvasti üle keskmise Saksamaal jalgpalli vaatamas, siis võin öelda, et sortimendi valiku poolest on meil toitlustus isegi parem, kui seal. Saksamaal on staadionil pmst võimalik saada: Ühte sporti õlu (tõsi, praktiliselt igal pool mingi kohalik õllesort), ühte sorti limonaad, bratwurst kuiva saia vahel ning friikad. Sellega tavaliselt asi piirdubki. Lisaks suured pütid sinepit ja ketšupit, millega viimased kaks söödavamaks muuta.

          Paljudel staadionitel ei saa isegi pudelivett osta. Kohvi ja tee on samuti pigem haruldus (vähemalt väiksematel staadionitel, kus käinud olen). Selles mõttes on Eestis valik jookide mõttes kindlasti suurem. Ma ei ole ka küüslauguvõileivade ja viineripiruka fänn, aga ratsionaalselt mõeldes on ka meie tingimustes veel keeruline midagi rohkemat pakkuda.
          Voh, sellist postitust ma ootasin. Nüüd peaks tõestatud olema, et isegi tippklubid ja tippstaadionid ei suuda paremini toitlustada kui meie oma Alekokk.

          Kommentaar


            Miskipärast Rakvere suudab

            Kommentaar


              Väga hea kui suudab, pöidlad üles ainult selle peale. Aga vahepeal siin maaliti juba pilt silme ette kus "läänes" on kõik vägev, aga siin pakutakse pm roiskunud koeratoitu.

              Kommentaar


                Ma päris ei tahtnud öelda, et üldse ei kajastata aga siiski leian, et ollakse psremaks suuteline ja ennem gib mängu oli uudiseid rohkem tänu treeneri vahetusele, polnud seda nii intensiivselt ennem bos mängu jne. Ehk siis kas koondis saab vähe suuremat kajastust ainult treeneri vahetusel.? Aga las see ajakirjandus teema jääb, mu arust vöiks rohkem ja paremini olla, te arust on piisav. Loputu vaidlus.


                Toidu kohapealt ka koik ok mu arust. Kôiki söpru keda ajapikku staadionile olen vedanud, keegi kurtnud küll pole pigem ollakse rahul valiku üle ehk labane pohjus tulematts jätmiseks ning tahaks näha kes superkarikafinaali2018 hilise kellaja tottu vaatama ei lähe. Ning toopäev külma taha pugeda minuarust pole ka motet, kuiv ilm 6-7 kraadi ikka oli. Siis oli külm kui kanada mäng oli lörtsi sadas tuul jms kindad js köik asjad läbi ligunenud, esmasp oli vaga monus. Aga eks igalühel oma taluvuse piir.

                Pohlaku intekas küsis seda keegi ja on tähele pandud, äkki voetakse midagi ette.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  No siis tuleb välja selgitada, mis neile ei meeldinud. Kas oli asi bratwursti puudumises või milleski muus? Äkki oleks mõttekas teha ka nn. exit poll ja küsida fännidelt, kas nad järgmine kord ka tulevad ning miks ei tule?
                  Gibraltari-mängul tehti exit poll. Staadionil vastas sellele 479 inimest ja internetis 125 inimest. Nendest 63,2% plaanis tulla Kreeka-mängule. Nendest, kes ei plaaninud tulla Eesti - Kreeka mängule, olid kõige popimad põhjused järgmised: 44,3% ei sobinud mängu aeg (sh hiline algusaeg, nädalapäev); 27,7% muu põhjus, millest kõige olulisem oli pikk distants mängule, teisena toodi välja, et esmaspäeval ollakse välismaal või et täna ollakse mängul vaid sõprade pärast. Küsitlusi on staadionil tehtud regulaarselt alates 2010. aastast. 2016. aastal tehti ka kogu Eestit hõlmav avaliku arvamuse uuring.

                  Kommentaar


                    FIFA määras Eestile kohtuniku mõnitamise eest korraliku trahvi

                    Rahvusvahelise Jalgpalliliidu (FIFA) distsiplinaarkomisjon määras Eesti Jalgpalli Liidule (EJL) 20 000 Šveitsi frangi ehk umbes 18 500 euro suuruse trahvi ja hoiatuse seoses publikust kostunud hüüetega 10. oktoobril peetud Eesti – Kreeka MM-valikmängul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                      FIFA määras Eestile kohtuniku mõnitamise eest korraliku trahvi

                      http://sport.ohtuleht.ee/768549/fifa...rraliku-trahvi
                      #absurd

                      Kommentaar


                        Aasta jobu vist on selgunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          Aasta jobu vist on selgunud.
                          Jalgpallihaigla?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            FIFA maffia trahvimasin hekseldab vingelt
                            Ühiskassasse ikka midagi koguneb...kõik saavad trahvi
                            Kes trahvi ei saa, pole mängus....

                            From archived financial reports to published circulars, on subjects as diverse at the Laws of the Game, the regulations of each and every FIFA tournament, technical reports or even security regulations



                            Improper conduct among spectators (insulting chants) - ime , et madjarist kohtunik insulti ei saanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Jalgpallihaigla?
                              FIFA või Jalgpallihaigla mõlemad on võrdväärsed nominendid.

                              Kommentaar


                                Seal protokollides on üldse parasjagu kulda sees, mh "improper conduct (turning their backs and booing during the national anthem)"

                                Samuti Bhutanile tehtud ettekirjutus "pitch invasion by a dog", õnneks selle eest pääseti hoiatusega ja koera keegi 10 000 frangiga trahvima ei hakanud.

                                Erakordselt nõme on aga iraanlastele määratud karistus "religious ceremony organised before the game and at half-time" eest, mis tulenes sellest, et FIFA pani mängupäeva šiiamuslimite kalendris leinapäevale. Loomulikult olid iraanlased süüdi, et nad mängule leinarõivastes tulid ja oma pahameelt selle feili üle ka välja näitasid. Trahv!
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X