320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimase nelja Eesti kõrgliiga vooruga ehk kahekümne meistriliiga mänguga ei saadud ka nii palju inimesi kokku kui eile Kreeka vastu. Pigem fenomenaalselt hea tulemus siinses kultuurituses.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      küll on hiline ja halb ilm ja kallis õlu ja kole interjöör, vana välisfassaad ning lopuks tegelt ega Aivar ka eriti meeldi.
      Vedasin sõprade pidurdamise tõttu (fuckers ) tüdruku statkale ja nüüd on üks hull juures, kes ütles, et enam ühtegi kodumängu vahele ei jäta, eriti, kui kodu on 5min kaugusel.:

      AGA...

      Õlu on küll sitaks kallis - 3.5 juba??

      Ja need küüslauguleivad ja viineripirukad võiks keegi endale lõpuks sisse istuda kah.

      Rohkem ei vingu, all good
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Palju on ka selle taga kinni, et reklaam on ka suht nullilähedane muidugi. Oleks igakord selline promo nagu oli est-braz nt kunagi tuleks ka juba rohkem inimesi staadionile.
        Praegune reklaam kus Tiisler loeb videole peale:" kas me ründame v kaitseme kas loome väravaid või mitte, tulge vaatama" no andke andeks aga see ei ole eriline reklaam, palju inimesi uldse ETVd reklaamide ajal vaatab.
        Sama et teha alecoqil Eesti laul ja ainuke reklaam oleks pm reikopi jutt ETV reklaamis:" kas me laulame v luuletame, peame viisi voi ei pea, tulge vaatama".
        Keegi pidi ju promoga tegelema EJL selles on igatahes läbikukutud.

        Kommentaar


          Algselt postitas denisss Vaata postitust
          Vedasin sõprade pidurdamise tõttu (fuckers ) tüdruku statkale ja nüüd on üks hull juures, kes ütles, et enam ühtegi kodumängu vahele ei jäta, eriti, kui kodu on 5min kaugusel.:

          AGA...

          Õlu on küll sitaks kallis - 3.5 juba??

          Ja need küüslauguleivad ja viineripirukad võiks keegi endale lõpuks sisse istuda kah.

          Rohkem ei vingu, all good
          Jep, see toitlustus on minu arust aastaid sama olnud. Aeg tõsta taset, pakkuda midagi uut ja miks mitte sekkuda ka hinnapoliitikasse. Vähemalt seni, kuni tung mängule puudub ja poolel statal haigutab tühjus.

          Kommentaar


            kohale minemisest. Siiamaani ainuke mäng Operi (krt oli vist tema) lahkumismäng kuhu sai vist tasuta piletid.

            Eile aga tõmbasin 4-5le sõbrale traati ja kutsusin mängule.

            Vastused olid stiilis "krt külm on, telekast parem", "ei saa, naisega vaja teha x asja", "krt nii hilja hakkab, hommikul peab vara üleval olema" x 3.

            Ja siis mõtlesin, et lähen siis naisega. Hakkasin pileteid vaatama, 18 eur... snäkid, õlled ja takso, kokku mingi 60 eur kahe peale, kellest ühel on tegelikult mängust suva. Natukene kalliks läheks ja nii väga ei koti ka. Ja jäigi ära. Mitte, et nüüd pilet otseselt kallis, aga nt naisega minekul jääb 60 eurine kulutus üksinda kandmiseks natukene paljuks (kui ta mind nt teatrisse veab, siis maksab ikka see, kellel huvi, eksole).

            Kommentaar


              Raku on muidugi suur eeskuju meile kõigile ja muidu väga kihvt kutt, aga minu arvates ta pole kaptenimaterjal. Kapten peaks olema keegi, kes väljakul kõva häält teeb, kui vaja ning innustab, kannustab ja juhendab pidevalt teisi. Raku tundub aga nii väljakul kui ka muidu pigem selline tagasihoidlik isiksus. Minu arvates sobiksid palju paremini kapteniks eelkõige Kostja ja Aksalu ning miks mitte ka Mets.
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ja siis mõtlesin, et lähen siis naisega. Hakkasin pileteid vaatama, 18 eur... snäkid, õlled ja takso, kokku mingi 60 eur kahe peale, kellest ühel on tegelikult mängust suva. Natukene kalliks läheks ja nii väga ei koti ka. Ja jäigi ära. Mitte, et nüüd pilet otseselt kallis, aga nt naisega minekul jääb 60 eurine kulutus üksinda kandmiseks natukene paljuks (kui ta mind nt teatrisse veab, siis maksab ikka see, kellel huvi, eksole).
                Samas etteostetud paketiga oli mul eile pilet mingi 10 EUR, õlle/kohvi 3,50 ja takso sõpradega jagades mingi 1.50. Planeerimise küsimus. Lõunamaa reisi võid ka saada 300 euri või 3000 euri eest, oleneb, millal ja kas planeerid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                  Kahjuks on siis mõned asendamatud mängijad oma karjääri lõpusirgel , eesotsas Klavani ja Kostjaga. Alt nagu väga tulemas ka pole, täna loputati u21 mehi Hispaania poolt 0:5-ga.
                  Loodan, et sa alt tuleku kohta ainult selle mängu põhjal järeldusi ei tee, sest saunad käivad iga vanusegrupi/ koondise/tiimi/jalgpalli juurde. Lisaks nii ajaloo huvides: Kostja tegi oma debüüdi A-koondises 21-selt ja esimene värav tuli 3 aastat hiljem.

                  Kommentaar


                    Miks keegi neid kahte kreeklast seal seinas minema puksinud?
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas samoot
                      heh hakkab koondise publikule rahvale ka kohale j6udma et see mida meile koondisem2ngudel pakutakse on totaalne kr2pp. florra f2nnid ei protesti asjatult amps cateringi vastu v6i v2hemalt on mul selline muljje j22nud et protsetivad. m6ni floora f2nn v6iks kommenteerida. aga j22b yle vaid oodata millal koondisem2ngudel rahvas rahulolematus julgeb v2ljendama hakata. 21 sajand see kyll ei ole mis alekollareena pufetites toimub. selle superkarikakrafinaali toome ka viineripirukate ja kyslauguleivukestega siia v6i trololo
                      Küsid, vastan.
                      Õlle hind nii koondisemängudel kui ka Meistriliigas 3.50 on mõnitamine, tänapäevaselt öeldes solvav ja sellepärast FCF VS protestib.
                      Muide A.Le Coq Arenale kaks lähimat toitlustusasutust müüvad õlut hinnaga 2.20 ja 2.90.
                      Ning nende poolt pakutav õlu pole pelgalt leige purgiõlu, vaid külm pudeli ja vaadiõlu.

                      Ja ega termosest valatav kohvi/tee 2.00, vesi/limonaad 2.00 samuti normaalne ole, rääkimata korraliku kvaliteediga soojast vorstist saia vahel, mis puudub menüüst üldse.

                      Meistriliiga mängul pead olema kunn kui taskus 10 euri = pilet/2 õlut/vorst (mida paraku reeglina pole)
                      Odav kombohind on üks eeldustest, et saaks Meistriliiga mängudele rohkem nooremat, tihtipeale hinnatundlikumat publikut.

                      Kust jookseb puhtalt koondisefännide hinnataluvuse piir, ei tea, enamusel vast rõõm, et üldse õlut müüakse.


                      .

                      Kommentaar


                        Motlen, et mida jalgpalli mängult eeldatakse? Kas vaadata vutti või süüa gurmaanseid roogasid. Okei õlle kohapealt ei kommenteeri isklikult kannatan 2h igasuguse vedelikuta ka ara, aga ega ma eriline õlu sõber pole kah. Pole küll väljamaal väga vutti külastanud aga belgias kunagi koondise mängul ei olnud seal nüüd kull mingit erilist buffetit. Kui mäletan oli hullem veel kui meil. Muidugi liege staadion polnud ise ka ei tea mis. Ning wembleyl oli muidugi igasugu variante suua jms aga no ei nainud mina väga uhkete praadidega seal kedagi ringi jalutamas v terve mäng ekstra super hotdogi närimas.
                        Soovitan neile kes piruka ja õlle paast ei tulnud jargmine kord sööge kodus v baaris kohttais, joo kaks õlu rohkem, mängul selle ühe ikka kannatab osta ja kui mitte siis pane baaris kolm. Usu mind saad odavamalt kui loota voineripirukast ja õllest jalgpalli staadionil kõhu tais suua, see lohtsalt pole see koht.

                        Kommentaar


                          Gurmaanseid roogasid...

                          Jutt käib tavalisest bratwurstist, mis standard toit pooltes Euroopa jalgpallistaadionites.

                          www.playmaker.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                            Gurmaanseid roogasid...

                            Jutt käib tavalisest bratwurstist, mis standard toit pooltes Euroopa jalgpallistaadionites.

                            No kuule kus Eestis üldse seda su bratwursti müüakse, vaevalt keegi nimelt seda sinna tegema tuleb. Või kui sa mõtled tavalist stati frankfurterit siis seda võid ju ennem voi parast ka nosida.

                            Üldsegi ma ei mõista kas pirukat voi hotdogi staadionil suua on mingi eriti mõnus nauding, et seda taga nutta.

                            Ausalt öeldes pole ma isegi kunagi niiviisi mõelnud, et krt ei tea kas minna mängule seal pole bratwursti ja tee maksab 2 euri, ma olen vist mingis muus maailmas kasvanud. Ning usu mind bratwurstiga inimesi statale ei too. Töö tuleb mujal ära teha wursti mehed.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              No kuule kus Eestis üldse seda su bratwursti müüakse, vaevalt keegi nimelt seda sinna tegema tuleb. Või kui sa mõtled tavalist stati frankfurterit siis seda võid ju ennem voi parast ka nosida.

                              Üldsegi ma ei mõista kas pirukat voi hotdogi staadionil suua on mingi eriti mõnus nauding, et seda taga nutta.

                              Ausalt öeldes pole ma isegi kunagi niiviisi mõelnud, et krt ei tea kas minna mängule seal pole bratwursti ja tee maksab 2 euri, ma olen vist mingis muus maailmas kasvanud. Ning usu mind bratwurstiga inimesi statale ei too. Töö tuleb mujal ära teha wursti mehed.
                              Vaata Mehhanisaator, mida rohkem sa mängudele nii kodus kui võõrsil satud, seda rohkem sa neid pisikesi nn. naudinguid hindama hakkad.

                              Küsimus pole pelgalt staadionile toomisest, vaid, et kord staadionile toodu ka jääkski staadionit külastama ja kui need pisinaudingud poleks olulised, siis neid ka pika vutikultuuriga maades staadionitel ning staadionite ümber, juba tunde enne mängu, ei pakutaks.

                              Muuseas jahedamate ilmadega pakutakse nt. Saksamaal, Šveitsis ja ehk ka mujal kerge promilliga kuuma jooki.

                              Kommentaar


                                Suva neist mäcki toitudest, aga üks asi peaks Eesti talvelähedases kliimas alati olemas olema, see on soe tee ja seda võimaliku sümboolse hinna eest. Aga samas, vaesem inime, nagu mina söögist ei hooli, aga las rikkam kulutagu, talt tulebki raha ära võtta.
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X